NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Ubezpieczenie OC, gdzie?
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2015r. 22:58  
Cytuj
Witam. Gdzie w Stalowej Woli można się, wybrać do jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który dobrze obliczy i dobierze ubezpieczenie młodemu kierowcy. Chodź do końca obecnego ubezpieczenia mam jeszcze 3 miesiące, ale chce w spokoju sobie znleść coś taniego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2015r. 22:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 07:49  
Cytuj
jeden jest w bialych domach CUK wchodzi sie od podworka,a drugi kolo marcato na rogu jest tez ubezpieczalnia ja bralem te dwie pod uwage bylem w obydwu i najtaniej mi policzyli w tej na jana pawla kolo marcato wyszlo 400zl oc w pzu,gdzie myslalem ze pzu jest najdrozsze ale wtedy byla jakas promocja
popytaj narazie i wybierzesz najkorzystniejszagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 08:22  
Cytuj
w rozwadowie dg-inwest.
Tam zawsze mają najtaniej. Zawsze mają jakieś dodatkowe zniżki i nawet dla młodego kierowcy wychodzi całkiem spoko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 09:08  
Cytuj
zadzwoń na rankomat pl znajda ci najtańsze,jeśli chcesz zwykle oc jak masz konto w mbanku maja tez ubezpieczenia i rozbijają na ratyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 09:36  
Cytuj
Polecam DOMINO - mieszczą się w TKB - budynek przylegający do Mostostalu, drzwi na przeciwko poczty.

Miła sympatyczna Pani wyliczy co trzeba umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 12:39  
Cytuj
Hestia na 1go Sierpnia - mają tam oferty kilku firm i zawsze wynajdowali mi ofertę z jaką "promocją"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 17:38  
Cytuj
uniqa w metalowcu na parterzeprzy bankomacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Witam. Gdzie w Stalowej Woli można się, wybrać do jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który dobrze obliczy i dobierze ubezpieczenie młodemu kierowcy. Chodź do końca obecnego ubezpieczenia mam jeszcze 3 miesiące, ale chce w spokoju sobie znleść coś taniego.
Najtańsze ubezpieczeni bez problemu na poczcie w Rozwadowie , profesionalna obsługa w Stalowej proponowano mi 450-500zł a tam bez łaski 320zł. za auto pojemności do 2000cm ,za mniejszą pojemność napewno jest jeszcze taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2015r. 19:16  
Cytuj
pojemność w tej chwili nie jest najważniejsza, wiek auta, marka też jest barana pod uwagę, należy sprawdzać również regulamin, do jakich kwot odpowiada ubezpieczyciel i co jest w ubezpieczeniu, czasami lepiej dać 100 zł więcej i być spokojnym, zwłaszcza jeśli to młody kierowca. A co do miejsca gdzie najlepiej obliczają składki to CUK koło zusu wejście od podwórka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 10:09  
Cytuj
zależy na jakim ubezpieczeniu Ci zależy - jak na AC to jak najbardziej trzeba poczytać warunki i czasem lepiej dopłacić 100-150 zł i mieć dobrą ochronę. Jak tylko na OC - to warunki wszędzie takie same - trza barć tam gdzie taniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 22:06  
Cytuj
Może ktoś miał podobnie,otóż do dziś miałam zapłacić drugą ratę OC,ale zapomniałam o tym kompletnie..
Groźą mi jakieś odsetki za jeden dzień zwłoki?
Wiem,że dalej mam OC tylko ten dzień spóźnienia mnie martwi,jak to wygląda w praktyce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 09:21  
Cytuj
To zależy w jakim Towarzystwie Ubezpieczeń masz polisę. Warta nalicza odsetki od razu, ale tylko jeśli zapłacisz u agenta - jak sama zrobisz przelew to nic się nie dzieje.
Generalnie większość TU nie bawi się w odsetki za tak krótki okres. Także smiało możesz wpłacać i nie bać się czkawki odsetkowej ;)
cool girl

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »