NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Referendum 6 IX 2015r., JOW czyli Jestem Odpowiedzialnym Wyborcą
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 15:38  
Cytuj
A ja napiszę coś o czym jakoś nawet obóz Dudy nie pisze i nie umie się bronić umiech Zresztą kij w oko im to jego sprawa, że się tępymi pałami otoczył.

Dla mnie jest jeden prosty argument nad pytaniami o 6 latków i emerytury. W ramach akcji Ratuj Maluch zebrano podnad milion podpisów, które olało PO, czyli jest jakaś podstawa, żeby do referendum to włączyć (podstawą jest to milion podpisów).
Odnośnie wieku emerytalnego też zbierano podpisy, SLD nawet pod swoimi pomysłami też coś zbierało. Same solidaruchy zebrały ponad milion w kilka miesięcy.
Lasy to znowu ponad 2,5mln w kilka miesięcy.
Dla mnie to są argumenty żeby coś takiego objąć referendum.

Ja jak najbardziej byłbym za tym co zgłaszał Palikot ale musi być jakaś sensowna podkładka. Jest ponad milion podpisów to włączamy, a nie na zasadzie: ja bym chciał, żeby sprzątaczkom w UM podnieść pensje 4 krotnie, zróbmy refernedum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 15:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 15:51  
Cytuj
Pytanie Palikota dotyczy wszystkich Polaków. Nikt nas nie pytał czy chcemy finansować katechetów. Dołożenie tego pytania nie spowoduje wzrostu kosztów referendum. No i nikt nie zadaje dodatkowych pytań.

Gdyby Duda zdecydował się na gest i zaprosił do siebie przedstawicieli wszystkich partii, posłuchał propozycji i ogłosił jednio wielkie referendum z pytaniami każdej opcji, to zyskałby w oczach wielu polaków. Ja zmieniłbym o nim zdanie. Teraz tylko puścił w ruch to o czym mówiło jego środowisko. Potwierdził jakim jest Prezydentem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 15:57  
Cytuj
nie wiem Irkuck czy ty słuchałeś jego orędzia wczoraj ? mowil wyraźnie,ze ZEBRANO 6 mln podpisów pod wnioskami o referendum w tych trzech sprawach i dlatego referendum powinno sie odbyć ! PO miała te podpisy w d...., Bronek tez... ps. Duda ma wszystkich zapraszać ? a PO zmieliła JOWY,podpisy o referenda,Bronek tez miał to w nosie,a teraz Duda ma ich wysłuchiwać ? Niby czemu ? Bronek podpisywał wszystkie szkodliwe ustawy i media milczały, Duda chce referendum i go niszczą...





"Puścił w ruch to o czym mówiło jego środowisko..." 6 mln podpisów jego środowiska ?

G... mnie obchodzi czy ty zmienisz o nim zdanie. Nie ty go wybierałeś, nie twoje życzenia ma spełniać. Bronek obietnic nie spełnił i co ? Kto go rozliczył ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:15  
Cytuj
nenad - nie, nie słuchałem, pewnie dlatego nie wiem, że tak się tłumaczył umiech

Andrzejek - no ja jestem za tym co Palikot chciał poruszyć, ale uważam, że najpierw niech zbierze te podpisy i wtedy niech mówi o referendum bo tak można 100 pytań wymyśleć, które będą dotyczyć nas wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:17  
Cytuj
Duda jako Prezydent wszystkich Polaków zgłosił wniosek o przeprowadzenie referendum w zakresie:
1)likwidacji obowiązku szkolnego sześciolatków - projekt obywatelski w tej sprawie poparło milion osób- odrzucony w pierwszym czytaniu w Sejmie.
2) zakazu prywatyzacji Lasów Państwowych - projekt obywatelski poparło 2,5 miliona obywateli
3) przywrócenia poprzedniego wieku emerytalnego popartego przez 1,5 miliona obywateli

Nie słyszałem nigdzie o projektach obywatelskich Palikota. Nawet taki ignorant jak Ty musi rozumieć pewną różnicę między kilkoma milionami poparcia dla projektów obywatelskich , a niepoważną propozycją błazna z Biłgoraja i jego menażerii. Co innego gdyby zebrali tak z milion podpisów pod swoimi postulatami. W obecnej sytuacji twierdzenie , że Prezydent powinien dopisać pytania proponowane przez Palikota , jest niezrozumiałe!uśmiech
Gdyby podniósł kwestie poruszane przez szefa TR-upa, zachowałby się jak Prezydent wszystkich lewaków! Więc daruj sobie pisanie takich bzdetów!

I w końcu potwierdź bądź zaprzecz , czy prywatnie jesteście kumplami z Bananem , czy to tylko pomówienie? Uciekasz Andrzejku od prostej odpowiedzi co sugeruje , że masz coś do ukrycia.smiech2 Jak to z Wami jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:17  
Cytuj
Widzisz Nenad, mógł to zrobić i być lepszym od poprzedników i konkurentów politycznych ale tego nie zrobił. Nie potrafi wznieść sie ponad podziały. Szkoda.

Naród go rozliczył w wyborach. Tego też nie zauważyłeś?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:24  
Cytuj
Naród go rozliczył w wyborach,ale jakoś Dudę media rozliczają codziennie,a Bronka 5 lat nikt w mediach nie analizuje ?! Mało tego, dziwią się,że go ludzie pogonili...

https://www.youtube.com/watch?v=-t_qfLEI-tA

Kto pytał Bronka w tvn,Polsacie czy Wyborczej dlaczego podpisał podwyżki podatków,in vitro, wiek emerytalny ? Kto ? A DUDĘ telepią,że chce referendum ? Do kur... nędzy to jest ten pluralizm mediów ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:32  
Cytuj
Edo2 - propozycje Palikota nie są niepoważne. Sprawa jest poważna i warta zastanowienia. Temat jest choelrnie istotny, ale właśnie, niech pozbiera podpisy (ja się sam podpiszę).

Co do nagonek, najwięcej było na Lecha Kaczyńskiego, od mediów, po polityków, Bronek miał dość luzu, dopiero w kampanii zaczęto pokazywać te wybryki bo już nie dało się tego zamieść pod dywan, skoro cały internet huczał.
Duda będzie miał też ciężko, już ma właściwie, co by nie zrobił to będzie komentowane negatywnie, już się nawet przywalili do bluzki rzeczniczki, że była w malutkie czarne serduszka potluczony
Niedługo będzie skandal bo Duda będzie miał "śpiocha" w oku i newsweeki będą huczeć potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:39  
Cytuj
nenad będą się czepiali i będą rozliczali. Ty to wiedziałeś i On to wiedział. To o czym pisałem czyli zebranie wszystkich środowisk i "pogodzenie" ich w referendum odebrało by argumenty, bo nikt wcześniej nie potrafił tego zrobić. Jak widać On tez nie potrafił.

CYTAT
Pawel Kukiz
Chciałbym nawiązać do poprzedniego mojego wpisu i odpowiedzieć wszystkim tym, którzy twierdzą że Prezydent nie jest władny przełożyć (połączyć) wrześniowego referendum na termin referendum październikowego.
Otóż może. Pod warunkiem, że zasięgnie opinii Senatu w tej sprawie. A Senat może zwołać w trybie pilnym (art. 32 Regulaminu Senatu) i takiej opinii zasięgnąć.
Nie bardzo rozumiem (pomijając już kwestie natury stricte politycznej) dlaczego nie może zawalczyć o oszczędzenie ok 70 mln złotych z kieszeni podatnika? Partia nie pozwala? Emotikon smile

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 16:47  
Cytuj
Co do zebrania to tak, ładnie by wyglądało jakby zebrać wszystkich przedstawicieli partii i związków. Nawet powinno tak być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 17:04  
Cytuj
Mam do Palikota jakiś uraz ( coś jak Banan i Andrzejek do Dudy) i nie potrafię mówić o tym człowieku bez negatywnych emocji. Uważam go za największego szkodnika w polskiej polityce i jakakolwiek propozycja z jego strony budzi moją awersję. uśmiech Ludzie w tym kraju kombinują , żeby za dwa tysiące złotych utrzymać rodzinę , a on chce walczyć o małżeństwa dla gejów! To nie dla mnie. Jeżeli dzieci w szkołach mają być uczone gender czy innych dziwactw to ja wolę lekcje religii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 17:39  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 18:16  
Cytuj
Paweł Kukiz: Decyzja Dudy ostudziła moją sympatię do niego


Paweł Kukiz zaapelował do prezydenta, by wrześniowe referendum (m.in. w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych) połączył z tym październikowym, które miałoby się odbyć w dniu wyborów parlamentarnych. Jednocześnie skrytykował Andrzeja Dudę za realizowanie partykularnych interesów Prawa i Sprawiedliwości.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 10:19  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 10:55  
Cytuj
Witam umiechumiechumiech
W tym zasranym kraju możemy decydować prawie o wszystkim, tylko nie o najważniejszym - kto w naszym imieniu i dla naszego dobra sprawuje władzę. Możemy jeździć, prawie wszędzie, gdzie chcemy, możemy się odchudzać, możemy tyć - jak chcemy, możemy sobie tutaj PO-PiSać, które gówno mniej śmierdzi i dlaczego??? Nie możemy jednego - wybrać człowieka, którego chcemy mieć jako naszego przedstawiciela w sejmie. Dlaczego??? Bo za nas decydują partie ustalając miejsca na listach wyborczych. Gdyby do wladzy szli ludzie, którzy chcą zrobić dla nas coś dobrego, to byłoby OK. W tym naszym kraju jest jednak inaczej. Polityk to dobrze płatna fucha, a nie służba dla kraju!!! Polityk to zawód - jak już się przyczepi do stołka, to zdjąć go jest bardzo trudno. W sobotnich wiadomościach jakiś emerytowany konstytucjonalista wypowiada się na temat referendum - "Ja nie idę, gdyż jest to niekonstytucyjne i nie ważne społecznie..." - do urwy nędzy - co może być dla społeczeństwa ważniejsze??? Ile projektów zostało przemielonych przez ostatnie lata??? To jak my mamy decydować o swoim losie i przyszłości naszych dzieci??? Nikomu oprócz Kukiza nie zależy na JOWach, bo przecież to rozwali ich idealny układ - koryto to samo, tylko świnki są raz z lewa, raz z prawaumiechumiechumiech Te same, za przeproszeniem mordy od wielu lat. Na to nie da się już patrzeć, nie mówiąc o słuchaniu.... Kogo obchodzą ich brednie??? Chyba tylko zagorzałych fanatyków po jednej i drugiej stronie politycznej... A przekaz leci w Polskę - "Nie idźcie na referendum, nie idźcie!!!" ... Co do Dudy, to ja daję mu trochę czasu - nie będę szukał pretekstu, aby codziennie go krytykować... Nie mój prezydent, ale, powtarzam, ale na pewno lepszy od Bronka, który zmarnował swój czas, jak nikt inny wcześniej... PO przez 8 lat też nas "docisnęło" obciążeniami podatkowymi, jak nikt przed nimi...
Jeśli nic się nie zmieni, to będą nas doić i sprzedawać dalej, a my nic im nie zrobimy, bo oddany żołnierz zawsze będzie miał jedynkę na liście... Demokracja śmiechu warta.... W naszej sytuacji tylko JOWy dają szansę pokazać jednemu, czy drugiemu środkowy palec po czterech latach... To tyle z mojej strony... A wasze PO-PiSowe kłótnie nie mają większego sensu - oba gówna śmierdzą, dla jednych bardziej PO, dla innych PiS .... Dla mnie obecnie smród PO-wskiego gówna jest nie do zniesienia i choć 8 lat temu ich wybrałem, to teraz wysłałbym ten cały smród w kosmos... Jeśli nie doprowadzimy do zmian, to niech trochę pośmierdzi PiSem, bo gorzej już być nie możeumiechumiechumiech
Z bezpartyjnym pozdrowieniem - Grześ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 11:11  
Cytuj
Witam
Jeszcze słówko dołożę, a mianowicie przypomniał mi się tekst, który idealnie pasuje do sytuacji w naszym kraju. Piosenka grupy Izrael p.t. "Nikt" z płyty "Duchowa rewolucja" wydanej 1987 roku, czyli jeszcze za komunyumiechumiech

"...Nie idź tą drogą, szeroką drogą
Nie idź tą drogą, którą idą wszyscy
Nie idź tą drogą, szeroką drogą
Popatrz jak oni na tym wyszli

(tu mała dygresja- jak my na tym wyszliśmyumiechumiechumiech)

Jeśli nie chcesz być ofiarą systemu
Musisz zacząć decydować samemu
Jeśli nie chcesz być ofiarą systemu
Musisz zacząć decydować samemu."

6 września referendum!!!!

Ja idę, a Ty???

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 14:07  
Cytuj
jak Pis pytal Bronislawa czy mozna dopisac pytania do referendum to Bronek odburknął: dopisac to sie mozna do pamietnika albo wycieczki szkolnej ! Dzis Kopacz apeluje do Dudy,by... dopisal kolejne pytania ! co za bezczelne gamonie !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 14:16  
Cytuj
nenad różnica, której pewnie nigdy nie ogarniesz jest taka że Bronisław Komorowski bez namowy partyjnych kolegów z własnej inicjatywy zgłosił to referendum. Na podstawie wyniku Pawła Kukiza, gdy zobaczył ilu zwolenników mają JOW'y. Andrzej Duda zachęcony przez swoich partyjnych mocodawców wziął pod uwagę tylko sugestie swoich partyjnych kolegów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 15:30  
Cytuj
gowno prawda,wzial pod uwage 6 mln podpisow,ktore PO i Bronek mieli w dupie. Mozesz gadac tak samo jak Wyborcza i tvn,ze jest prezydentem Pis. Jakos Bronek podpisywal WSZYSTKIE Ustawy PO i nikt mu nie zarzucal,ze jest prezydentem PO..

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 16:06  
Cytuj
Jak Prezydent Komorowski zarządził bezsensowne referendum tylko dlatego , że poczuł zbliżającą się klęskę Andrzejkowi ( przyjacielowi Banana) nie przeszkadzało. Jak Prezydent Duda pochylił się nad projektami obywatelskimi podpisanymi przez kilka milionów obywateli , to już stał się marionetką w rękach partyjnych kolegów.uśmiech
Tyle tylko , że Andrzej Duda zapowiedział w kampanii wyborczej , że te projekty powrócą. Czyli wywiązuje się z obietnic wyborczych , i to niektórym bardzo przeszkadza. Ci niektórzy to już nawet pisali , że Prezydent Duda wycofuje się ze swoich zapowiedzi. To jak to w końcu jest macie pretensje , że się wywiązuje ? Czy dlatego że się nie wywiązuje? A może macie pretensję , że w ogóle Prezydentem jest Andrzej Duda ? I stąd cała krytyka? Chwilę zajęło mi rozkminienie dlaczego gest Prezydenta nie spodobał się Pawłowi Kukizowi. I już wiem. Kukiz boi się , że wrześniowe referendum ze względu na niską frekwencję nie będzie skuteczne. Gdyby do jego pytań dopisać trzy kolejne pytania z całą pewnością miliony Polaków poczułyby żywotne zainteresowanie ( kogo nie obchodzi kwestia emerytur?). A tak idiotyczne wrześniowe referendum obróci się w niwecz pośród głupców lamentu. O czym już jakiś mądry tutaj człowiek pisał.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Jakos Bronek podpisywal WSZYSTKIE Ustawy PO i nikt mu nie zarzucal,ze jest prezydentem PO.


Czemu człowieku po raz kolejny ŁŻESZ? . Czy wy PiSlamiści nic innego nie potraficie robić ?


a tu masz pewne porównanie jak wetował "rezydent który kulom się nie kłaniał"

Ustawy zawetowane

kliknij sobie w "pokarz uzasadnienie"

Napisze jak PiSokibole ..!! 6 IX 2015r Wszyscy na referendum!!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 16:50  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
ciach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakos Bronek podpisywal WSZYSTKIE Ustawy PO i nikt mu nie zarzucal,ze jest prezydentem PO.


Czemu człowieku po raz kolejny ŁŻESZ? . Czy wy PiSlamiści nic innego nie potraficie robić ?


a tu masz pewne porównanie jak wetował "rezydent który kulom się nie kłaniał"

Ustawy zawetowane

kliknij sobie w "pokarz uzasadnienie"

Napisze jak PiSokibole ..!! 6 IX 2015r Wszyscy na referendum!!


Co ma do rzeczy wetowanie przez Kaczyńskiego ? Ja pisałem o tym,że Komorowski podpisywał to co mu podsunął rząd PO-PSL !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 22:27  
Cytuj
A ja napisałem że po raz kolejny łżesz ...

Prezydentura Komorowskiego: 23 projekty ustaw, 4 weta, 28 posiedzeń RBN

źródło
Tamto było jako dodatek jak przeszkadzał rządzić Kaczyński rezydent wszystkich Wolaków
ps.Nie zapomnij iść na referendum ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 22:56  
Cytuj
CYTAT (nenad)
gowno prawda,wzial pod uwage 6 mln podpisow,ktore PO i Bronek mieli w dupie. Mozesz gadac tak samo jak Wyborcza i tvn,ze jest prezydentem Pis. Jakos Bronek podpisywal WSZYSTKIE Ustawy PO i nikt mu nie zarzucal,ze jest prezydentem PO..



Nie muszę gadać jak wyborcza i tvn. Już pisałem co mógł zrobić i być prezydentem wszystkich polaków. Niestety nie zrobił tego. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

PS. nie wal we mnie tym Bronkiem bo ja na niego nie głosowałem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »