NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Armes Nisko praca jako pracownik budowlany ,
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja zapytam tak, bo wiem że władza z armesu to czyta, jakie umiejętności trzeba posiadać, aby pracować jako pracownik budowlany, oczywiście oprócz tych które wymieniliście w ogłoszeniu. Pytam dlatego, że jest to już któreś z kolei ogłoszenie na to stanowisko, tak samo na konstruktora czy technologa, co takiego trzeba umieć aby się na tym stanowisku utrzymać?



Trzeba umieć cuda robić
po wodzie chodzić, wodę w wino zamienić i tak dalej smiech2
No to nasz wikary by się tam nadałgood
A Twój Pleban ptaszyno?Wyślij go do Armesu.Tam więcej kaski zarobi niż z tacy przyniesieŁ=
A Ty co się tak martwisz o finanse plebana? Szkolił się 6 lat jak biadolić żeby mohery były chojne to niech wykorzysta swoją wiedzę.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 10:09  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 12:26  
Cytuj
Martwię się bo im mniejsza taca,tym dla Ciebie mniej ptaszyno.A W Armesie mógłby być technologiem,czy konstruktorem czegoś co by Wam się w domu przydałumiech

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
Martwię się bo im mniejsza taca,tym dla Ciebie mniej ptaszyno.A W Armesie mógłby być technologiem,czy konstruktorem czegoś co by Wam się w domu przydałumiech
Ja tu tak na żarty wlazła a gdzie ten arymes to ja nawet nie wiem. Nie podejrzewam że mój wikary zamieniłby spowiadanie młodych dzierlatek na siedzenie w biurze przez 8 godz.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 17:30  
Cytuj
Proponuję, aby wrócić do tematu tego wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 17:46  
Cytuj
W Armesie jest dobra praca.Narzekajacy maja 2 lewe rąsie do roboty i wydaje sie im,że darmocha to ich przywilej.Właściciel poznawszy gostka i jego"zapał"do pracy proponuje mu odejście.I słusznie.Dobra płaca za dobra prace koleś narzekacz

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
W Armesie jest dobra praca.Narzekajacy maja 2 lewe rąsie do roboty i wydaje sie im,że darmocha to ich przywilej.Właściciel poznawszy gostka i jego"zapał"do pracy proponuje mu odejście.I słusznie.Dobra płaca za dobra prace koleś narzekacz
Oj dyszelku jak Ty mało wiesz o zakładach gdzie szefami jest cała rodzina. Ja nie znam ani tych właścicieli ani nie wiem co tam produkują nawetale jest pewne jedno, że jak wszyscy na kierowniczych stanowiskach są rodziną to niech tych szeregowych pracowników ręka boska broni.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 20:32  
Cytuj
Hej!
Pytanko do ludzi pracujących na zakładzie mechanicznym: Czy to prawda ze ostatnio sypnęła się część biurowa? Technologowie i programiści podobno odeszli masowo i są teraz przyjęcia. Pytam bo niedługo będę się bronił i szukam pracy w zawodzie w okolicy, a czytając ten temat raczej widzę negatywne opinie. Ale może coś się zmieniło na zakładzie? Może jest lepiej? Ktoś coś wie?co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 03:59  
Cytuj
CYTAT
Hej!
Pytanko do ludzi pracujących na zakładzie mechanicznym: Czy to prawda ze ostatnio sypnęła się część biurowa? Technologowie i programiści podobno odeszli masowo i są teraz przyjęcia. Pytam bo niedługo będę się bronił i szukam pracy w zawodzie w okolicy, a czytając ten temat raczej widzę negatywne opinie. Ale może coś się zmieniło na zakładzie? Może jest lepiej? Ktoś coś wie?co


To prawda, który mądry człowiek wytrzyma długo z jednym mądrym wariatem - nikt!

Pozdrawiam Sławka i lowelasa z Bąkowa - Andriu K. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hej!
Pytanko do ludzi pracujących na zakładzie mechanicznym: Czy to prawda ze ostatnio sypnęła się część biurowa? Technologowie i programiści podobno odeszli masowo i są teraz przyjęcia. Pytam bo niedługo będę się bronił i szukam pracy w zawodzie w okolicy, a czytając ten temat raczej widzę negatywne opinie. Ale może coś się zmieniło na zakładzie? Może jest lepiej? Ktoś coś wie?co


To prawda, który mądry człowiek wytrzyma długo z jednym mądrym wariatem - nikt!

Pozdrawiam Sławka i lowelasa z Bąkowa - Andriu K. smiech2


Czy na pewno to prawda?? Bo jakoś nigdzie nie ma ogłoszenia że szukają technologa czy konstruktora. Na początku roku Armes mechaniczny stracił dużego kontrahenta i produkcja znacznie spadła. Może w związku z tym właściciel za bardzo zaczął naciskać na pracowników i zabrał premię. Wtedy bardzo logiczne jest że część ludzi odeszła. Obecnie nie ma problemów z pracą, więc nie widzę powodu żeby pakować się w takie bagno...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 18:02  
Cytuj
Na stronie Armesa są nastepujące ogłoszenia:

ZAKŁAD ARTYKUŁÓW ŚCIERNYCH
TECHNOLOG / MISTRZ PRODUKCJI
HANDLOWIEC - BIURO
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - POLSKA PD-WSCH.
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - POLSKA PN-ZACH.

ZAKŁAD MECHANICZNY
AUTOMATYK
TECHNOLOG
KONSTRUKTOR MASZYN
FREZER
ŚLUSARZ REMONTOWY
MECHANIK SAMOCHODOWY

Czyli niby nabór mają. Ktoś wie jaka sytuacja dla stanowiska Technolog/Konstruktor?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 20:52  
Cytuj
CYTAT


Czyli niby nabór mają. Ktoś wie jaka sytuacja dla stanowiska Technolog/Konstruktor?


Ja tam pracowałem i nie polecam. Od pracowników wymagają nie wiadomo czego. W każdej chwili możesz dostać wypowiedzenie. Radzę Ci omijaj ten zakład z daleka. Chociaż możesz spróbować, ale na pewno długo tam nie zabawisz. Albo sam się zwolnisz, albo Cię zwolnią. Tam rotacja na stanowisku technologa i konstruktora jest ogromna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 21:01  
Cytuj
O właścicielu, jego podejściu do pracowników, o tym jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne na stanowiska inżynierskie krążą legendy...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 06:52  
Cytuj
W sumie to warto złożyć podanie choćby po to, żeby zobaczyć jak wygląda tam rozmowa kwalifikacyjna;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
W sumie to warto złożyć podanie choćby po to, żeby zobaczyć jak wygląda tam rozmowa kwalifikacyjna;)

Właśnie dużo złego słyszałem o rozmowach kwalifikacyjnych w tej firmie. Jakieś testy, wypytywania, jedna osoba nawet stwierdziła że jak przesłuchanie. I teraz nie wiem co robić, kogo nie spytam mówi żeby omijać z daleka, jedna osoba powiedziała że za takie pieniądze nie będzie niewolnikiem. Naprawdę aż tak źle? Prosze o rzeczową wypowiedź kogoś kto tam pracował

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 11:40  
Cytuj
Poza normalnymi pytaniami, spodziewaj się pytań tego typu: jaki element samochodu jest najważniejszy. Może paść pytanie o jakąś lekturę ze szkoły podstawowej lub średniej (tak! takie pytanie padło gdy mój znajomy ubiegał się o pracę tuż po studiach, na stanowisko technologa). Jakie wykształcenie mają twoi rodzice.Takie pytanie padły na mojej rozmowie i mojego znajomego. Ale to było kilka lat temu, nie wiem czy teraz jest tak samo czy może się zmieniło;). Ogólnie jak już wiesz rotacja w tej firmie jest duża. Kiedyś to właściciel co chwile ludzi zwalniał i zatrudniał nowych. Teraz dużo ludzi stamtąd sama ucieka. Zarobki do tej pory jak na Nisko i okolice były niezłe. Ale w tym roku zakład mechaniczny dopadł mały kryzys, np. zlikwidowano drugą zmianę. Więc nie wiem jak jest z zarobkami, czy dalej jest premia czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 03:47  
Cytuj
CYTAT
O właścicielu, jego podejściu do pracowników, o tym jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne na stanowiska inżynierskie krążą legendy...
i

Sławek, od kilku lat żyje w innym świecie i w innej rzeczywistości.
Takich ludzi jak on jest tylko sto w Polsce, tak mawiał o sobie, zapomniał dodać - że takich jebniętych jak on smiech2

Pozdrawiam Sławka i lowelasa z Bąkowa - Andriu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 09:50  
Cytuj
Hmm to dzięki za informacje, skutecznie przekonaliście mnie że nie chce wdepnąć w to bagno. Zastanawia mnie tylko jak długo taki zakład będzie istniał jak takie są u nich prqktyki.
Pozdrawia wszystkich którzy mi odpowiedzieli i życzę spokojnego dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 04:36  
Cytuj
CYTAT
Hmm to dzięki za informacje, skutecznie przekonaliście mnie że nie chce wdepnąć w to bagno. Zastanawia mnie tylko jak długo taki zakład będzie istniał jak takie są u nich prqktyki.
Pozdrawia wszystkich którzy mi odpowiedzieli i życzę spokojnego dnia.


No nie ma za co, gdybyś coś potrzebował jeszcze to wal śmiało smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 08:10  
Cytuj
Co prawda nie miałem okazji pracować (na szczęście) w tym zakładzie, ale miałem (na nieszczęście) okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej z 12 lat temu. Pamiętam, że usłyszałem wtedy, że jestem "maluchem, który chce z siebie zrobić mercedesa". mlotek Tak panie szefie, wiedz że jestem teraz mercedesem. A dobrej opini o tym zakładzie nigdy nie słyszałem i zastanawiam się jakim cudem funkcjonują jeszcze w dzisiejszych czasach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Zastanawia mnie tylko jak długo taki zakład będzie istniał jak takie są u nich prqktyki.


Jeszcze do niedawna było duże bezrobocie w Polsce (w powiecie niżańskim dalej jest wysokie) więc ludzie nie mieli wyjście i musieli godzić się na takie traktowanie. Obecnie w Armesie robili nawet ludzie z Rzeszowa i okolic, bo w bliskiej okolicy ten zakład ma już wyrobioną opinię. Jednak obecnie mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy i takie zakłady mają coraz trudniej znaleźć kogoś sensownego do pracygood.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Gru 2017r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zastanawia mnie tylko jak długo taki zakład będzie istniał jak takie są u nich prqktyki.


Jeszcze do niedawna było duże bezrobocie w Polsce (w powiecie niżańskim dalej jest wysokie) więc ludzie nie mieli wyjście i musieli godzić się na takie traktowanie. Obecnie w Armesie robili nawet ludzie z Rzeszowa i okolic, bo w bliskiej okolicy ten zakład ma już wyrobioną opinię. Jednak obecnie mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy i takie zakłady mają coraz trudniej znaleźć kogoś sensownego do pracygood.


Tam wszystko było ok, zmiany nadeszły jak "dwie mądre" zaczęły rządzić, a jeszcze wcześniej lowelas z Bąkowa, Andriu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2017r. 18:59  
Cytuj
CYTAT

Tam wszystko było ok, zmiany nadeszły jak "dwie mądre" zaczęły rządzić, a jeszcze wcześniej lowelas z Bąkowa, Andriu smiech2


Lowelas z Bąkowa? Kogo masz na myśli, bo jakoś go nie kojarzę? On robi na mechanicznym czy na artykułach ściernych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Gru 2017r. 15:15  
Cytuj
CYTAT


Lowelas z Bąkowa? Kogo masz na myśli, bo jakoś go nie kojarzę? On robi na mechanicznym czy na artykułach ściernych?


No jest tam taki jeden - gwiazda Armesu, bardzo sławna postać, lubi dziewczyny z dużymi cyckami. Niby po studiach, a bardzo prosty i wiejski chłop. Tradycyjne już pozdrowienia dla Andriu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »