NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ginekolog--za ile??,
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 22:12  
Cytuj
czy ktos moze sie podzielic jakie sa ceny w naszym miescie, jesli chodzi o wizyte u danego ginekologa i cytologie prywatnie??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 22:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 22:15  
Cytuj
Zymróz - wizyta 30zł, wizyta z cytologią - 50zł

 
 
 
 
~~kaja
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 09:52  
Cytuj
dr Lorkowska 80 zł, wizyta z cytologią.

 
 
 
 
~~jana
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 10:25  
Cytuj
prywatnie od 30-80 zł. a mozna tez za darmo np w ambolatorium drabikowa bodajze tam przyjmuje i ona za darmo i wyyte ma i cytologie, tylko ze to jest tak : rosze sie rozebrac usciasc zrobi badanko rosze sei ubrac wyniki za tydzien.
a np wizyta u sazynskiego ( przyjmuje obecnie prywatnie tylko) co tam ci anioleczku dolega ? czego oczekujesz? kidy ostatnio mialas okres? prosze sie rozebrac , niebac? jak robi badanko to zagaduje pytaniami co porabisz itpumiech pozniej daje ulotki o antykoncepcji, yta kiedy sie planuje ciaze daje matrialy. robi badanie piersi ( jesli nie bylo wykonane) itp. dr lorkowska tez bardzo mila wizyta zwykla kosztuje 50 zł z cytologia lub usg ok 80 zł. mila lecz minus taki ze jak cos to wysyla do niska do szpitala bo tam pracuje.

 
 
 
 
~~to tez wazne
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 15:49  
Cytuj
//moderowano
nie zaśmiecaj forum

 
 
 
 
~~pysia
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:02  
Cytuj
Może ktoś orientuje się ile kosztuje zabieg zamrażania nadżerki prywatnie bo dowiedziałam się że nie jest refundowanyplacze.Słyszałam też o laserowym zabiegu że skuteczniejszy ale czy w Stalówce jest wykonywany jeśli tak to gdzie i ile kosztuje.Dziękuję ślicznie za info.

 
 
 
 
~~ruda
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 20:24  
Cytuj
Miałam zamrażanie dużej nadżerki jakieś 4 lata temu. Robiła mi dr Lorkowska,koszt 100 zł. Absolutnie bezbolesne. Do tej pory mam spokój.

 
 
 
 
~~karo
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 13:16  
Cytuj
ja mialam zamrazanie u flisa.kosztowalo mnie to 150 zl.

 
 
 
 
~~sawa
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 20:00  
Cytuj
A ja w czasie studiów byłam zapisana w przychodni ginekologicznej w Lublinie i nadżerke miałam wymrażaną za darmo.

 
 
 
 
~~Anulka
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 22:31  
Cytuj
Bo leczenie nadżerki jest refundowane przez NFZ!!!Nie ma potrzeby robić tego prywatnie no chyba ,że ktoś ma za dużo kasy...

 
 
 
 
~~pati
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 08:19  
Cytuj
Ja mialam zamrazana nadzerke ok 7 lat temu u dr.Flisa 150 zl spoko polecam ci go.Wizyta 50 zl.ok cena.good

 
 
 
 
~~Małgo
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 00:01  
Cytuj
Co myślicie o dr Zemanie?

 
 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
Co myślicie o dr Zemanie?

podobno bardzo mily tam chodzi moja zona

 
 
 
 
~~Eliza.Sz...ch
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 17:54  
Cytuj
Szanowne panie nie szukajcie ginekologa tylko lekarza zielarza co korzeniem leczy.
~ciekawy nie wiem czy taki miły,kiedys moze ci sie przytrafic Kinder Niespodzianka i co.placze
Nigdy nie wiadomo,kiedy sie przytrafi.
Praktycznie może się to zdarzyć zawsze.zarumieniony
Pytanie jest,czy jest sens o tym pisac.
Na pewno nie na tym Forum.

 
 
 
 
~~Małgo
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 22:22  
Cytuj
Taki sam sens pisać o ginekologu jak o każdym innym lekarzu. a mnie właśnie jest potrzebny ginekolog!!! A jeśli kogoś nie interesuje ten temat i sensu nie widzi to nie wiem po co tu zagląda nie wiem

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 09:48  
Cytuj
Nie odpowiadać na durne posty Reikera.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 12:08  
Cytuj
...czegoś się musiał czepić.....jak widać niczego lepszego nie znalazłcool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ewka
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 18:46  
Cytuj
boksTy Reiker..wchodz na strony dla chlopow!!!!,,,czytaj o auuutach .,a nie na babskie tematy!!!!...i dobrze ze sa tu takie informacje....a Ty spdaj stad!!! nikt Cie tu nie prosi jak Ci sie nie podoba temat!!!...zycze Ci stosunkowo udanych nocy!!!mlotekumiech

 
 
 
 
~~Małgo
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 21:58  
Cytuj
Nie zwracajcie uwagi na tego "rekina". Mógłby ktoś napisać coś jeszcze o Zemanie?

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 12 Marz 2009r. 22:04  
Cytuj
Bo Reiker ma kobiece zapędy, odkrył swoją prawdziwą naturę. Stąd właśnie już nawet na temat o ginekolagach zagląda, może będą małe "reikerki"? Czyżby to było jak filmie z Schwarzeneger-em i Reiker też jest w ciąży?smiech2 haha natura różne figle sprawia ;)

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:35  
Cytuj
abc

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 18:38  
Cytuj
ja chodzę do doktora Zemana jestem zadowolona naprawde dobry lekarz ma dużo pacjentek wizyta wynosi 60 zł ,mozesz o wszystko zapytać

 
 
 
 
~~Magia
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 21:12  
Cytuj
po co chodzić prywatnie skoro ta sama usługa jest za darmo, chodziłamgood długo prywatnie i stwierdziłam , ze nie ma różnicy tyle , ze kasę tracę za to co można mieć za darmo umiech
good

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 21:37  
Cytuj
jak jest sie w ciazy to sie zrobi wszystko dla dziecka i nikt chyba nie patrzy na kase

 
 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
Ty Reiker..wchodz na strony dla chlopow!!!!,,,czytaj o auuutach .,a nie na babskie tematy!!!!...i dobrze ze sa tu takie informacje....a Ty spdaj stad!!! nikt Cie tu nie prosi jak Ci sie nie podoba temat!!!


Stanowczo protestujęwykrzyknik
Nie chcemy tego głąba na "chłopskich" stronachchytry

Załóżcie temu trollowi jakieś osobne forumjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »