NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Afera podsłuchowa-wyciekły akta,
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że wierne pieski socjaldemokracji dają się ponieść fantazji. Stonoga ujawnił akta, walczy od dobrych kilku miesięcy z PO, PSL, SLD, popiera w 2 turze Dudę... I co dostał za to? OCZYWIŚCIE ZOSTAŁ JUŻ AGENTEM SŁUŻB SPECJALNYCH WEDŁUG PiS potluczony Dlaczego tak PiS atakuje Stonogę? Boi się, że coś na nich się znajdzie?

Nawiedzona Kania niech lepiej powie kim była jej matka, a później się czepia innych. To tak odnośnie wyciągania brudów innym.

Czepcie się lepiej bohaterów z akt, bo macie tam czarno na białym opisane, kto jest kto w III RP.




Osobiście nie uważam Doroty Kani za jakiś fenomen polskiego dziennikarstwa , ale tak mnie zaintrygowałeś , że nie mogę się powstrzymać od pytania: kim była według Ciebie matka tej dziennikarki? Chętnie poczytam co tam wiesz na jej temat.

Deklarujesz się jako wolnościowiec , gospodarczy liberał , więc zakładam , że jest ci znany kanał : podziemnaTV. Nawet ja często tam zaglądam i słyszałem niejeden raz jak Konrad Daniel ostrzegał przed takimi ludźmi jak Piotr Tymochowicz. Jeżeli pisiory atakują Stonogę całkowicie bezpodstawnie to zaufaj może komuś deklarującemu poglądy Tobie bliższe. Jeżeli Zbigniew Stonoga wchodzi w relacje biznesowe i towarzyskie z takim gościem , to sam stawia się w nieciekawym świetle. Nie wiem , na ile postać Tymochowicza jest Ci znana , ale dla mnie jest człowiek całkowicie niewiarygodny. I zadawanie się z tą kreaturą każdego normalnego człowieka powinno brzydzić. Sam Stonoga wydaje się nawet sympatycznym człowiekiem , który zrobił dużo dobrego. Ale jest w nim kilka rzeczy niepokojących, i dlatego trzeba podejść do tematu na spokojnie , na luzie. Bez zbędnej podniety i ekscytacji , takie jaranie się kimś lub czymś nie przystoi poważnemu , dorosłemu człowiekowi .

Jeżeli z tymi wiernymi pieskami socjaldemokracji to również do mnie to mam Ci na koniec trzy słowa do przekazania:
HAU! HAU! HAU!
Nie chowaj urazy , taki żarcik.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 20:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Widzę, że wierne pieski socjaldemokracji dają się ponieść fantazji. Stonoga ujawnił akta, walczy od dobrych kilku miesięcy z PO, PSL, SLD, popiera w 2 turze Dudę... I co dostał za to? OCZYWIŚCIE ZOSTAŁ JUŻ AGENTEM SŁUŻB SPECJALNYCH WEDŁUG PiS potluczony Dlaczego tak PiS atakuje Stonogę? Boi się, że coś na nich się znajdzie?

Nawiedzona Kania niech lepiej powie kim była jej matka, a później się czepia innych. To tak odnośnie wyciągania brudów innym.

Czepcie się lepiej bohaterów z akt, bo macie tam czarno na białym opisane, kto jest kto w III RP.




Osobiście nie uważam Doroty Kani za jakiś fenomen polskiego dziennikarstwa , ale tak mnie zaintrygowałeś , że nie mogę się powstrzymać od pytania: kim była według Ciebie matka tej dziennikarki? Chętnie poczytam co tam wiesz na jej temat.

Deklarujesz się jako wolnościowiec , gospodarczy liberał , więc zakładam , że jest ci znany kanał : podziemnaTV. Nawet ja często tam zaglądam i słyszałem niejeden raz jak Konrad Daniel ostrzegał przed takimi ludźmi jak Piotr Tymochowicz. Jeżeli pisiory atakują Stonogę całkowicie bezpodstawnie to zaufaj może komuś deklarującemu poglądy Tobie bliższe. Jeżeli Zbigniew Stonoga wchodzi w relacje biznesowe i towarzyskie z takim gościem , to sam stawia się w nieciekawym świetle. Nie wiem , na ile postać Tymochowicza jest Ci znana , ale dla mnie jest człowiek całkowicie niewiarygodny. I zadawanie się z tą kreaturą każdego normalnego człowieka powinno brzydzić. Sam Stonoga wydaje się nawet sympatycznym człowiekiem , który zrobił dużo dobrego. Ale jest w nim kilka rzeczy niepokojących, i dlatego trzeba podejść do tematu na spokojnie , na luzie. Bez zbędnej podniety i ekscytacji , takie jaranie się kimś lub czymś nie przystoi poważnemu , dorosłemu człowiekowi .

Jeżeli z tymi wiernymi pieskami socjaldemokracji to również do mnie to mam Ci na koniec trzy słowa do przekazania:
HAU! HAU! HAU!
Nie chowaj urazy , taki żarcik.uśmiech


Masz o nawiedzonej i zakłamanej: http://natem(...)a-w-pzpr

Co do Tymochowicza to mnie średnio obchodzi ta osoba. Czasami mu się zdarzy powiedzieć coś mądrego, czasami głupiego. Nie moja sprawa co z nim robi Stonoga.

A co do samego Stonogi to bardzo wiele ryzykuje i za to go szanuje. Póki co to zrobił więcej dobrego niż złodzieje z PiS. Ale co tam... Trzeba go obsmarować bo jeszcze nie daj Boże komuś zaszkodzi lub oderwie świnie od koryta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 21:25  
Cytuj
Chyba sobie jaja robisz z tym natemat.pl? To teraz wolnościowcy cytują newsy z portalu Lisa? Kurde , nie ukrywam sporego zaskoczenia. No dobra ,matka Kani ( druga ) należała do PZPR. I co w związku z tym? Jak to wpływa na ocenę dziennikarstwa tej kobiety? Wywiad z Robertem Mazurkiem jest bardzo fajny , ale o czym świadczy przynależność partyjna matki Doroty Kani? Nawet w mojej rodzinie , gdzie się wielbiło Solidarność i Wałęsę ( przynajmniej do pewnego momentu) trafił się jeden czy drugi co należał do partii. Dziś się tłumaczą , ale takich jak oni było kilka milionów i co mamy ich wszystkich odseparować od reszty? O czym świadczy fakt ,że druga matka Doroty Kani , była członkiem PZPR ? Czy to jakoś wpłynęło na jej ocenę Stonogi? A może w drugim tomie Resortowych Dzieci wymieniła z nazwiska oficera prowadzącego Zbyszka?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 22:26  
Cytuj
Gościu Ty masz jakieś problemy ze sobą. Najpierw zarzucasz mi co czytam, za chwilę oceniasz ten wywiad, że jest fajny... Co w związku z tym, że matka Kani była w PZPR? To samo co w związku z tym kim byli rodzice Lisa czy Moniki Olejnik :cwaniak: Też jest zakłamaną dziennikarską hieną z resortowej rodziny. Ale nie sorry... Ona działa w interesie PiS, czyli farbowanych lisków "prawicy". Więc ona może być resortowa bo działa w słusznej sprawie hahaha. Nie masz ani argumentów, ani odrobinę obiektywizmu... Prowadzisz jałową dyskusję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2015r. 07:16  
Cytuj
CYTAT (nenad )
Niech pusci na Pis,nie znienawidze Go za to. Nie popieram Pis,ale Ty Andrzejek się zachowujesz jakby to nie PO rzadzilo 8 lat i nie PO kręciło afery tylko Pis...


Mam propozycję albo zacznij czytać ze zrozumieniem i zacznij myśleć lub zamknij jadaczkę i nie pisz do mnie.


kubus28 ano to że sama zarzuca to innym. To powoduje, że jest niewiarygodna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Cze 2015r. 07:25  
Cytuj
Witalij , Wasilij czy jak Ci tam? Ojciec Olejnik był pułkownikiem SB , który zajmował się ochroną polskich placówek konsularnych. Dzięki temu Stokrotka w PRL-u podróżowała sobie po całej Europie a potem dostała fuchę w Polskim Radiu. Stryj Lisa był pułkownikiem LWP, współpracownikiem Informacji Wojskowej. Jego ojciec był na jakimś bardzo eksponowanym stanowisku ( już nie pamiętam kim dokładnie) i nasz gwiazdor dziennikarstwa u schyłku PRL-u jeździł sobie na zagraniczne stypendia . Jak rozumiem stawiasz znak równości między tą dwójką a Dorotą Kanią . Co jej matka , będąc szeregowym członkiem partii mogła z tego ugrać? Może dostawała więcej kartek na mięso?uśmiech

Wywiad z Mazurkiem jest ciekawy , bo to jeden z najlepszych polskich dziennikarzy. Kania nie sięga mu do pięt pod kątem warsztatu zawodowego. Takich dziennikarzy jak ona jest w tym kraju bardzo wielu. Na co najwyżej przeciętnym poziomie. Co w żadnym razie nie oznacza tego ,że nie ma prawa wypowiadać swoich poglądów , o ile potrafi je uzasadnić. Ja znam ten wywiad w całości z Rzepy , a nie ze streszczenia w skurwia..ym parówka.pl . Pytam po raz kolejny : kim takim strasznym była matka Doroty Kani , że odbierasz jej prawo krytyki Stonogi? Napisz coś mądrego , albo nie pisz wcale. Bo się bardzo spinasz i wypisujesz sporo głupoty. Chyba przez tą spinke właśnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2015r. 16:23  
Cytuj
,,Nielegalne'' nagrania na nic się zdadzą, choćby dotyczyły najcięższych przestępstw. Sąd nie będzie mógł od 1 lipca stosować w procesie karnym dowodu zdobytego z naruszeniem prawa, np. dokumentu wykradzionego ze skrzynki pocztowej czy nagrania z podsłuchu. W myśl art. 168a kodeksu postępowania karnego, będącego elementem dużej noweli, dowody takie zostaną zdyskwalifikowane. Nowy przepis nie tylko utrudni ściganie przestępców, prowadzenie procesów i śledztw, ale też odbierze wartość ostatnio ujawnionym nagraniom rozmów polityków w restauracji Sowa & Przyjaciele. Są one np. podstawą śledztwa w sprawie Mennicy, a więc wątku zakusów władzy na wpływanie na prezesa tej spółki, o czym mówił były minister Bartłomiej Sienkiewicz w rozmowie z prezesem NBP. By nagrania te nie straciły wartości, prokuratura musiałaby wnieść akt oskarżenia przed 1 lipca br. Raczej nie ma na to szans...

Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2015r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
[cytat=nenad ]Niech pusci na Pis,nie znienawidze Go za to. Nie popieram Pis,ale Ty Andrzejek się zachowujesz jakby to nie PO rzadzilo 8 lat i nie PO kręciło afery tylko Pis...


Mam propozycję albo zacznij czytać ze zrozumieniem i zacznij myśleć lub zamknij jadaczkę i nie pisz do mnie.


mam w nosie twoje propozycje,nie potrafisz skrytykować PO tylko zawsze łączysz to z krytyka Pis

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2015r. 20:37  
Cytuj
CYTAT (nenad)


mam w nosie twoje propozycje,nie potrafisz skrytykować PO tylko zawsze łączysz to z krytyka Pis


A jak zacznę krytykować PO to zaczniesz moje propozycje brać do siebie?smiech2 Skąd się biora tacy wolnomysliciele jak Ty smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2015r. 09:30  
Cytuj
Irytuje mnie taka manipulacja rodem z Newsweeka. Jak juz krytykować PO to zawsze w pakiecie z Pis,tak jakby to z Pisem byli od 8 lat w koalicji...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »