NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Płatki na Boże Ciało,
Posty: 69
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:46  
Cytuj
Witam mam pytanie może dość nietypowe ale pytam i czekam na odpowiedzi a nie na durne odpowiedzi.
Gdzie moge kupic platki kwiatków na Boże Cialo dla siostrzenicy ? Mam trochę pozbierane z błoni ale nawet nie mam pol reklamówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:02  
Cytuj
przeważnie na hali babcie stoją i sprzedają, w pojemniczkach mają kwiatki, ewentualnie można kupić piwonie one mają dużo płatkówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2015r. 09:19  
Cytuj
Tak jest, byłam dziś na tak zwanym rynku, dużo pań siedziało z pojemniczkami płatków do sypania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2015r. 14:23  
Cytuj
obok hali targowej babcie mają. Kupowałam dziesiajumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2015r. 14:38  
Cytuj
Siedzę dzisiaj do 18-19 na działce.
Mam platki piwonii mogę troche odstąpić za free.
Tylko trzeba dojechać do mnie.
296.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 02:11  
Cytuj
Przeanalizowałem pytanie, pragnę udzielić odpowiedzi a nie durnej odpowiedzi. Chcesz kupić jakieś płatki kwiatków tylko po to aby je wyebać na główną ulicę z okazji przemarszu kilku facetów w sukienkach wraz z podległymi im owieczkami. Pomyśl logicznie: Budują galerię, rondo, brudzą drogi powiatowe i krajowe.. Ekipy sprzątające napierdalają dzień i noc tylko po to aby asfalt był czysty i przejezdny. I za sprzątanie płaci inwestor. Ty natomiast chcesz nakurwiać jakimś chwastem po Alejach nie zastanawiając się kto będzie płacił za sprzątanie Twoich piwoni. Bo posprzątać trzeba, a kosztami obciążyć mnie, Ciebie i wszystkich innych pracujących mieszkańców. Nie wiem ile kosztują te liście, które chcesz nabyć, ale moja propozycja jest taka: za tą kwotę kup słodycze tudzież odzież i obuwie, zawieź to do Domu Dziecka w Stalowej Woli. Odpuść sobie te kwiotki, bo co roku zostawiacie niemiłosierny syf na ulicy. Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 04:49  
Cytuj
Nie myśl #sp7kpk bo to cie boli, posprzątaj i miasto zaoszczędzi a ty przejdziesz już na trwale do historii MPK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 07:32  
Cytuj
O ktorej godz procesja??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Przeanalizowałem pytanie, pragnę udzielić odpowiedzi a nie durnej odpowiedzi. Chcesz kupić jakieś płatki kwiatków tylko po to aby je wyebać na główną ulicę z okazji przemarszu kilku facetów w sukienkach wraz z podległymi im owieczkami. Pomyśl logicznie: Budują galerię, rondo, brudzą drogi powiatowe i krajowe.. Ekipy sprzątające napierdalają dzień i noc tylko po to aby asfalt był czysty i przejezdny. I za sprzątanie płaci inwestor. Ty natomiast chcesz nakurwiać jakimś chwastem po Alejach nie zastanawiając się kto będzie płacił za sprzątanie Twoich piwoni. Bo posprzątać trzeba, a kosztami obciążyć mnie, Ciebie i wszystkich innych pracujących mieszkańców. Nie wiem ile kosztują te liście, które chcesz nabyć, ale moja propozycja jest taka: za tą kwotę kup słodycze tudzież odzież i obuwie, zawieź to do Domu Dziecka w Stalowej Woli. Odpuść sobie te kwiotki, bo co roku zostawiacie niemiłosierny syf na ulicy. Amen.


Stwierdzam ze Twoja odpowiedz jest durna. Czyli jak Twoja córka w przyszłosci bedzie chciala isc na procesje to powiesz jej nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »