NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Mecz o awans: Stalówka- Błękitni 7.06,
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 14:10  
Cytuj
Panie i Panowie, przed Nami ostatni mecz w sezonie 2014/2015.

Spotkanie z Błękitnymi Stargard Szczeciński rozegrane zostanie w niedzielę-07.06. o godzinie 16:00.

Stalówka nadal jest w grze o najwyższe cele. Mamy realną szansę na bezpośredni awans do I ligi lub na grę w barażach. Emocje sportowe przy Hutniczej są więc gwarantowane. Jak nie teraz to kiedy ???
My musimy zadbać o atmosferę na trybunie i konkretnym dopingiem wspierać piłkarzy od pierwszego do ostatniego gwizdka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 14:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 14:16  
Cytuj
tymbardziej ze wejscie na stadion w ten dzien jest bezplatny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 15:37  
Cytuj
Dokładnie, wstęp na ten mecz jest darmowy.

"- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę w walce o awans do I ligi. Wstęp będzie darmowy. Liczymy na pełny stadion w niedzielę. Piłkarze lubią grać takie spotkania przy pełnych trybunach - powiedział w rozmowie z rzeszow.sport.pl Mariusz Szymański, prezes piłkarskiej spółki akcyjnej Stali Stalowa Wola"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:00  
Cytuj
i to są prawdziwi kibice!!!!! idą na mecz wspierać swoją drużynę bo wejście darmowe !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:11  
Cytuj
Pokażcie ten plakat co na fb, cała polska płacze z poziomu analfabetyzmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
i to są prawdziwi kibice!!!!! idą na mecz wspierać swoją drużynę bo wejście darmowe !!

Dokładnie. Ja np. nie dlatego, że nie zobaczyłbym chętnie takiego widowiska, ale dlatego, by nie być zjechanym przez "prawdziwych kibiców" nawet w ten dzień na mecz się nie wybiorę. Czułbym się prawdziwym ch...m, gdybym się tam pojawił, w niedzielę, za darmo. I apel do wszystkich, którzy na meczenie regularnie nie chodzą: nie bądźcie "piknikami", nie idźcie na mecz w niedzielę! Wasz doping, emocje i Wasza obecność i tak gówno znaczą, bo nie jesteście prawdziwymi kibicami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 15:59  
Cytuj
Obowiązywać będzie identyfikacja kibiców wchodzących na stadion.

Osoby z kartą kibica będą mogły udać się prosto do wejścia na obiekt i przejść przez bramkę po okazaniu karty wraz z dowodem tożsamości.

Osoby bez karty kibica proszone są o udanie się do kas po bezpłatny bilet imienny (trzeba podać imię, nazwisko i numer PESEL).

Kasy otwarte będą od godziny 14:45. Osoby bez karty kibica proszone są o przybycie na mecz minimum 30 minut wcześniej, aby uniknąć kolejek przy kasach.

Jeszcze tylko 5 dni!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 18:35  
Cytuj
Szopen,nie musisz iść,ale nie zniechęcaj innych. Każdy ma prawo iść kiedy mu się podoba,nikt go wyzywał nie bedzie !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 18:47  
Cytuj
Przecież nie ja zacząłem, zwracam jedynie uwagę na pewien problem. Swoją drogą, miałem okazję być kiedyś na całkiem fajnym spotkaniu, wśród mieszkańców z dziećmi, z rodzinami, przy słonecznej pogodzie i ważnym dla Stali meczu. Wszystko było zajebiste, prócz łysego, przydużego gościa, który latał jak opętany, kazał wszystkim śpiewać pieśni, o których większość tych matek z synami nie miała pojęcia, jechał wszystkim równo używając pełnego słownika, gadał coś o kiełbaskach i pikniku, zamiast po prostu iść na swoje miejsce, tj. za bramkę.
Oczywiście moje stanowisko jest takie, że iść powinno jak najwięcej ludzi i każdy powinien przeżywać to spotkanie na swój sposób, dobrze się przy tym bawiąc i jednocząc. Szkoda, że już pojawiły się takie komentarze jak fankore1 czy mój sarkastyczny wpis.

Co ważne, nie mówię, że to norma, nie wiem, bo nie chodzę na mecze regularnie. Nie chce tworzyć czy utrwalać żadnych stereotypów. Opisałem jedna sytuację, której doświadczyłem. Cieszyłbym się bardzo, gdyby się okazało, że miałem pecha i trafiłem na ten jeden jedyny raz umiech Pozdrawiam i życzę pięknych bramek, większości dla Stali.

ps. Trafił się nam na koniec popularny ostatnimi czasy przeciwnik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 21:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 22:08  
Cytuj
Wspierać Stal warto bo sport sam w sobie zawsze jest piękny ale jak wspomniał Rally, błagam, niech ktoś sprawdza te plakaty przed upublicznieniem bo ciężko to czytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 22:26  
Cytuj
Prawda jest taka, że każdy mieszkaniec miasta czy okolic będzie mile widziany na stadionie i oczywistym jest, że dla części będzie to debiut na stadionie lub powrót po dłuższej przerwie. Nikt z tego powodu na nikogo krzywo nie spojrzy. Na stadionie mimo, że ostatnio nie chodzi zbyt dużo ludzi to atmosfera zawsze jest dobra, a gdy do dopingu podrywa się cała trybuna to czuć "stalową" jedność umiech W tym meczu jestem pewny, że znów pokażemy, że Stalówka ma najlepszych kibiców na podkarpaciu. A w przypadku upragnionego awansu na mecze wrócą Ci bardziej wymagający i znów mecze Stali będą świętem.
Oby... Wszyscy w niedziele na mecz!!! Hej Stal!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2015r. 12:22  
Cytuj


WSZYSCY NA MECZ!!!!

ZAPRASZAMY!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2015r. 15:20  
Cytuj
Obrazek

Strzelcy:

30 goli - Łukasz Sekulski (Stal Stalowa Wola),
17 goli - Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec),
15 goli - Adam Setla (Nadwiślan Góra),

Mamy króla strzelców w drużynie, pogratulujmy mu na meczu.
Jeszcze tylko 4 dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 16:33  
Cytuj
To może jeszcze trochę o naszym sobotnim przeciwniku:

Błękitni to tegoroczna niespodzianka w Pucharze Polski, gdzie dobrnęli aż do 1/2 finału.

Na swej drodze pokonywali takie drużyny jak Cracovia (2-0 u siebie i 0-2 na wyjeździe) i Lech Poznań 3-1 u siebie (w rewanżu, na wyjeździe porażka 5-1)

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2015r. 12:26  
Cytuj
Bilans gier:
Obrazek

forma:
-3 ostatnie mecze Stalówki:
Okocimski Brzesko- Stalówka 3-3,
Stalówka- Legionovia 2-1,
Stal Mielec- Stalówka 0-2

-3 ostatnie mecze Błękitnych:
Błękitni- ROW 2-3,
Siarka- Błękitni 0-2,
Błękitni- Nadwiślan 0-0

Ciekawostki:
Błękitni w tym sezonie wygrali na wyjeździe tylko 5 na 16 spotkań. Stalówka wygrała u siebie w tym sezonie 9 na 16 spotkań.

Obrazek

Do meczu jeszcze tylko 2 dni!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2015r. 12:31  
Cytuj
Kursy Bukmacherskie:
Obrazek

Mecz już jutro!
Przygotowywana jest oprawa więc na stadion wchodzimy minimum 15 min przed pierwszym gwizdkiem !


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2015r. 13:14  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2015r. 21:19  
Cytuj
i wy naprawde w to wierzyliscie , przeciez to juz bylo ustalone z gory , przy awansie same problemy i dla wladzy obecnej i dla klubu...potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2015r. 22:39  
Cytuj
Taki jest sport, ktoś musi przegrać żeby wygrac mógł ktoś.

Przed sezonem gdyby ktoś napisał, że będziemy walczyć o awans, to myślę, że większość parsknęła by śmiechem. A to, że liga tak się nam ułożyła, że pod koniec graliśmy o awans to bardzo fajnie.

Myślę, że nikt kto przybył dzisiaj na mecz nie żałuje. Mam nadzieję, że wiele osób "wciągnęła" atmosfera Hutniczej i częściej będą na niej gościć.

Mimo porażki wielkie podziękowania dla piłkarzy za sezon, brawa dla Sekulskiego za koronę króla strzelców i do zobaczenia w przyszłym sezonie na meczach. Ave Stalówka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 09:49  
Cytuj
co to za flaga zdaje sie bialo-niebieska wissiala na plocie w czasie meczu ?!?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 15:22  
Cytuj
Stali Gorzyce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »