NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Prezent na ślub - składka,
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2015r. 21:46  
Cytuj
Mnie się wydaje, że warto spytać młodych co by chcieli. Czasami taka nawet bardzo praktyczna rzecz (jak np wyciskarka, robot planetarny czy super ekspres do kawy) może okazać się zupełnie nietrafiona bo albo już mają, albo marzą o innym modelu bo zależy in np na jakiejś tam dodatkowej funkcji ? Może mają np bardzo małą kuchnię, kawę piją rzadko i taki ekspres "zagraci" im pół szafki czy cały blat...
Po za tym teraz często stosuje się winietki wkładane z zaproszeniem, na których młodzi wspominają co by chcieli... cżesto zaznaczają że chcą pieniądze i książki, albo pieniądze i winko czy czekoladki... za te kopertki później kupią sobie sami wymarzony ekspres czy dołożą do kupna mieszkania albo np mebli... ale to takie moje zdanie.
PS. ja np nigdy nie zdecydowałabym się na kupno komuś wakacji w ciemno bo później niewiadomo jak z urlopem... a jeśli Młoda jest/będzie w ciąży i nie będzie mogła skorzystać? dla mnie to średni pomysł. Chyba ze znacie się perfekcyjnie i wiecie że o tym marzą ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2015r. 21:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 22 Sie 2007r.
Skąd: Rozwadów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 23:49  
Cytuj
Jeśli szukasz czegoś co przydałoby się w kuchni i nie zagraciłoby jej, to osobiście polecam THERMOMIXA . Jest genialny i już niczego więcej nie będą potrzebowali na początku swojej nowej wspólnej drodze, no chyba że patelni do usmażenia placków ziemniaczanych czy naleśników :-)
Sama osobiście pracuję na thermomixie już 10 lat, a od dwóch miesięcy zachwycam się najnowszym modelem TM5 i jestem pod wielkim wrażeniem.
Jeśli będziecie chcieli zobaczyć co potrafi thermomix, to chętnie wam zrobię pokaz
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 04:27  
Cytuj
gary takie za 8 tys kasa kwiaty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Mnie się wydaje, że warto spytać młodych co by chcieli. Czasami taka nawet bardzo praktyczna rzecz (jak np wyciskarka, robot planetarny czy super ekspres do kawy) może okazać się zupełnie nietrafiona bo albo już mają, albo marzą o innym modelu bo zależy in np na jakiejś tam dodatkowej funkcji ? Może mają np bardzo małą kuchnię, kawę piją rzadko i taki ekspres "zagraci" im pół szafki czy cały blat...
Po za tym teraz często stosuje się winietki wkładane z zaproszeniem, na których młodzi wspominają co by chcieli... cżesto zaznaczają że chcą pieniądze i książki, albo pieniądze i winko czy czekoladki... za te kopertki później kupią sobie sami wymarzony ekspres czy dołożą do kupna mieszkania albo np mebli... ale to takie moje zdanie.
PS. ja np nigdy nie zdecydowałabym się na kupno komuś wakacji w ciemno bo później niewiadomo jak z urlopem... a jeśli Młoda jest/będzie w ciąży i nie będzie mogła skorzystać? dla mnie to średni pomysł. Chyba ze znacie się perfekcyjnie i wiecie że o tym marzą ;)


Wiesz co to voucher na wakacje? To taki bon na określoną kwotę, który możesz sobie wykorzystać w biurze podróży przez określony czas (zwykle to jest 2 lata) na dowolny cel (wycieczka, bilet, np długi weekend ze spa, to co biuro ma w ofercie a zwykle tego jest sporo). Myślę, że spokojnie można sobie urlop wtedy zaplanować, a w ciąży przez 2 lata też się nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 10:58  
Cytuj
Przez dwa lata w ciazy sie nie jest ale z miesieczna przerwa moze byc druga ciaza.taki bon to komplikowanie komus czasu i na sile wysylanie na wczasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 13:45  
Cytuj
od THERMOMIXA duzo lepszy jest Kenwood jesli ktos lubi gotowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »