NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Najtańszy Ortodonta w Stalowej Woli,
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 16:21  
Cytuj
No patrzcie! TYLKO Jedna ortodontka kompetentna.Reszta miernoty.

"Pokiwali głowami"...Niesamowite.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 16:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 16:51  
Cytuj
Najlepszy sposob by porównac ceny<
idz do ortodonty x na konsultacje(ok 100zł) ,zostaniesz skierowana ,zeby zrobic zdjecie zębów -koszt ok 100-110zł
Kolejny krok to odlew(odcisk)zębów
i w tym momencie możesz pochodzić popytać wszystkich ortodontów o cene leczenia i ich plan leczenia(ceny wizyt,częstotliwość,długość noszenia takiego aparatu)
Ceny za jeden łuk metalowy (najtańszy) to od 1500zł,później cena za wizytę za jeden łuk ok 50zł (lub od 100zł za dwa łuki)
Aparat w zależnośći od wady nosi się ok dwóch lat do trzech ,czterech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
..a pozniej przy kazdorazowym naciaganiu drutow (co ok 4tyg) po 50-70zl w zaleznosci od ortodonty- i tak przez nastepne 1-3lata w zaleznosci od wadyumiech
Malwa jak bedziesz w dentesie zapytaj o licowki. Jesli nie masz dramatycznej wady zgryzu to idzie tym wyciagnac na prosta nawet bardzo krzywe zeby no i efekt masz od razu, bez kilkuletniego czekania.


Protetyką nigdy nie leczy się wady zgryzu ani jej nie maskuje. Pierwsza i podstawowa zasada. Ręce mi opadły
Heh widzę, że na forum co jeden lepszy specjalista ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 16:59  
Cytuj
Ceny za jeden łuk metalowy (najtańszy) to od 1500zł,później cena za wizytę za jeden łuk ok 50zł (lub od 100zł za dwa łuki)-zmiana ligaturek itp,drutu
Aparat w zależnośći od wady nosi się ok dwóch lat do trzech ,czterech.
Pamiętaj ,że przed założeniem aparatu musisz mieć wszytskie zęby wyleczone i jeśli to potrzebne przed założeniem aparatu to będziesz musiała wyrwać np ósemki ...
aprpopo teraz są nowocześniejsze sposoby wyprostowania zębów , które trwają krócej(np rok zamiast kilku lat) niż te stare metody leczenia a ceny porównując koszty calego leczenia sa bez różnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 17:19  
Cytuj
Powiem tyle ze moj przypadek jest skomplikowany i bez aparatu sie nie obejdzie, pozatym wydaje mi sie ze warto zalozyc aby pozniej cieszyc sie pieknym usmiechem, fakt faktem:ja juz jestem "lżejsza" o sporo pieniedzy, wyleczylam wszystkie zeby, usuwanie kamienia(konieczne przed zalozeniem) + czeka usuwanie osemek( wszystkie cztery zatrzymane)ale dr polecila mi swietnego chirurga ktory usunie mi te nieszczesne osemki na fundusz. Dopiero po tym ide robic wyciski, plan leczenia i zakladamy, 1700 nie moje, dolny łuk chyba na raty jezeli bedzie taka mozliwosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Najwspanialssza i najmilsza ortodonta w Stalowej woli i tylko ona jest Danuta Bara profesionalistka robi sama od poczatku do konca skupia sie na robocie nie jak u innych pomoce co nie maja zielonego pojecia ma bardzo dobre podejscie do pacjenta nie ma sie co zastanawiac ceny bardzo dobre nie drogie jak na Stalowa Wole Polecam 100 procent okgoodumiechsmiech2wykrzyknik




najwspanialsza to może ona jest ale do najmilszej to jej brakuje i to cholernie dużo!!!!!!!!!!!! uważa się za Bóg wie co, potrafi zjechać cię za wadę zgryzu mówiąc że to wina twoja i twoich rodziców, nie docierają do niej absolutnie żadne argumenty że to nie tak i w ogole, że można o zęby strasznie dbać i tak będą słabe ona wie wszystko sama najlepuej. Ja jak poszłam i wyszłam to się aż poplakałam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 08:08  
Cytuj
malutka nie przesadzaj ja chodzilamw dziecinstwie i teraz jak to nie ktory chodza z mamusiami bo sie boja albo bogwie co narazie mama aparat staly juz bedzie nie dlugo 2 lata i piekne zeby z filmu na dole amma aparat wkladany powoli mama nosic normalna kobitka ja ja bardzo lubie nie narzekam ze zeby sa najwazniejsze i trzeba dbac !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 08:12  
Cytuj
Straszne rzeczy plakac bo co takiego zrobila dziwni jestescie ja ja znam bardzo dlugo wiem jaka jestem i jak byb ylo cos nie tak dawno bym zwiala spoko daj na luzzzzzzzzzzzzzzz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Straszne rzeczy plakac bo co takiego zrobila dziwni jestescie ja ja znam bardzo dlugo wiem jaka jestem i jak byb ylo cos nie tak dawno bym zwiala spoko daj na luzzzzzzzzzzzzzzz


Masz problemy z pisownią, zobacz na swoje posty w tym wątku jak piszesz bez sensu, gubisz litery itp. Ile masz lat? 4? 5?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 08:57  
Cytuj
Malwa no i co ze glupie litery ale pisze madrze szybko a nie co nie ktorzy obgaduja dupe zaplecami !!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 08:59  
Cytuj
:szok:Malwa !!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:01  
Cytuj
Bo to jest prawda chodze na wizyty jak mam i nie ktore osoby same a reszta z mamausia jak do zlobka bo sie boja czy co jedna konsultacja ok zobaczenie lekarza na okraglo mamusia z dzieckiem w gabinecie no to moze jeszcze dos zkoly tak zaczna chodzic na lekcje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:04  
Cytuj
dajcie sobie spokoj smiech na sali Malwa spokojnie patrzcie na siebie ok wszedzie z rodzicami gabinet szkola kosciol na podworko !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:07  
Cytuj
Malutka cholernie to sluchania wam brakuje jak kto kolwiek tlumaczy lekarz nauczyciel czy rodzic !!!!!!!!!!!!!!!1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
dajcie sobie spokoj smiech na sali Malwa spokojnie patrzcie na siebie ok wszedzie z rodzicami gabinet szkola kosciol na podworko !!!!!!


ale o czym ty mówisz w ogole?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:09  
Cytuj
Zostałaś zgłoszona do admina umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:19  
Cytuj
Malwa a oco ci chodzi gdzie zostalam zgloszona bo nie rozumie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:24  
Cytuj
Popatrz na ostrzezenia ja nie mama zadnych wiec spokojnie !!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:33  
Cytuj
Straszne jest to, w jaki sposób pisze boska.No straszne!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:50  
Cytuj
Rrj ladnie pisze pozytywnie na forum starczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
..a pozniej przy kazdorazowym naciaganiu drutow (co ok 4tyg) po 50-70zl w zaleznosci od ortodonty- i tak przez nastepne 1-3lata w zaleznosci od wadyumiech
Malwa jak bedziesz w dentesie zapytaj o licowki. Jesli nie masz dramatycznej wady zgryzu to idzie tym wyciagnac na prosta nawet bardzo krzywe zeby no i efekt masz od razu, bez kilkuletniego czekania.


Protetyką nigdy nie leczy się wady zgryzu ani jej nie maskuje. Pierwsza i podstawowa zasada. Ręce mi opadły
Heh widzę, że na forum co jeden lepszy specjalista ok


Przemciu nie spinaj, faktycznie zle sie wyrazilem- zamiast wada zgryzu powinno byc "krzywe zeby"umiech Dla takiego laika i specjalisty jak ja to "to samo".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 11:37  
Cytuj
boska nie jestem lekarzem ale powinnas byla wybrac sie do psychiatry a nie do ortodonty hahahahhaa jakies zaburzenia osobowosci wyczuwam smiech2 a pani bara skoro jest taka swietna specjalistka to niech sie tak nie reklamuje na forum, niech wykupi se reklame na portalu hahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 12:09  
Cytuj
Kasia nie takie teksty tutaj ja jestem w porzadku i ok do innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Malutka cholernie to sluchania wam brakuje jak kto kolwiek tlumaczy lekarz nauczyciel czy rodzic !!!!!!!!!!!!!!!1


O czym ty wogóle do mnie konwersujesz?co
Zamiast do ortodonty kup sobie elemetarz dziewczyno. Z krzywymi zębami może i głupio wyglądasz, ale jak się odzywasz to rozwiewasz wszelkie wątpliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 15:20  
Cytuj
bosssska prosze wróc do zerówki i naucz sie budowac zdania bo az oczy krwawia jak sie czyta te wypociny twoje. i skoncz, z wariatami nie rozmawiamscianazaklopotanymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »