NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Najtańszy Ortodonta w Stalowej Woli,
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 08:59  
Cytuj
Zna ktoś w miare taniego ortodontę w Stalowej Woli? Przymierzam się do aparatu ruchomego raczej ze względu na koszty. Czy jest szansa na aparat ruchomy w wieku 25 lat? Wada nie jest jakaś zaawansowana , chciałam wyprostować jednego zęba maks 2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 08:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 09:53  
Cytuj
Moze taniej i szybciej wyjda licowki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 10:06  
Cytuj
nikt Ci tu nie odpowie na to pytanie.
idz, popytaj , podzwon i sie dowiesz.Nie sadze , ze ta strone przeglada teraz jakis ortodonta i odpowie jakim sposobem wyprostować zeba.
Bez wizyty sie nie obedzie.
Jeśli szukasz taniej to nizsze ceny oferuja ortodonci z Rzeszowa bo tam jest wieksza konkurencja niz w stalowej , gdzie mamy kilku ortodontow nastawionych na łatwy (ciągnący sie latami) zysk.
Podejrzewam , że w stalowej woli każdy ortodonta namówi Cię na staly aparat (kolejny kliencik-pacjent) cena min 1500zl plus ok 100zl odlew i zdjęcia ok 100zl i jeszcze wizyty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Zna ktoś w miare taniego ortodontę w Stalowej Woli? Przymierzam się do aparatu ruchomego raczej ze względu na koszty. Czy jest szansa na aparat ruchomy w wieku 25 lat? Wada nie jest jakaś zaawansowana , chciałam wyprostować jednego zęba maks 2.


Nikt Ci nie wykona ruchomego aparatu raczej. Wykorzystują one w głownej mierze potencjał wzrostowy, którego Ty nie masz. Więc po okresie wzrostu automatycznie jest on przeciwwskazany.
Także nie zgadzam się z opinią, że chodzi tu o kase, bo raczej na brak pacjentów których można zakwalifikować do leczenia tak żeby miało to ręce i nogi - nie brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
nikt Ci tu nie odpowie na to pytanie.
idz, popytaj , podzwon i sie dowiesz.Nie sadze , ze ta strone przeglada teraz jakis ortodonta i odpowie jakim sposobem wyprostować zeba.
Bez wizyty sie nie obedzie.
Jeśli szukasz taniej to nizsze ceny oferuja ortodonci z Rzeszowa bo tam jest wieksza konkurencja niz w stalowej , gdzie mamy kilku ortodontow nastawionych na łatwy (ciągnący sie latami) zysk.
Podejrzewam , że w stalowej woli każdy ortodonta namówi Cię na staly aparat (kolejny kliencik-pacjent) cena min 1500zl plus ok 100zl odlew i zdjęcia ok 100zl i jeszcze wizyty



Nie masz bladego pojęcia o temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nikt Ci tu nie odpowie na to pytanie.
idz, popytaj , podzwon i sie dowiesz.Nie sadze , ze ta strone przeglada teraz jakis ortodonta i odpowie jakim sposobem wyprostować zeba.
Bez wizyty sie nie obedzie.
Jeśli szukasz taniej to nizsze ceny oferuja ortodonci z Rzeszowa bo tam jest wieksza konkurencja niz w stalowej , gdzie mamy kilku ortodontow nastawionych na łatwy (ciągnący sie latami) zysk.
Podejrzewam , że w stalowej woli każdy ortodonta namówi Cię na staly aparat (kolejny kliencik-pacjent) cena min 1500zl plus ok 100zl odlew i zdjęcia ok 100zl i jeszcze wizyty



Nie masz bladego pojęcia o temacie.



Ty chyba tez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 12:19  
Cytuj
To szukaj eksperymentatora. Może znajdziesz. Powodzenia.
Ale Malwa11 podejście masz co najmniej śmieszne. Jak tak wszystko wiesz to sama sobie "wyprostuj 1 max 2 zęby" hehe- spadłem z krzesła. Zerowa świadomość tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 12:27  
Cytuj
sam nie masz pojęcia bo napisałeś "raczej" czyli sam nie jestes przekonany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 12:33  
Cytuj
ale pieprz*sz. A skąd mam mieć pewność że nie znajdziesz jakiegos idioty co się na to zgodzi. Różne jaja są na świecie.
Swojej wiedzy jestem pewny, ale za kogoś nie ręcze, stąd "raczej"
Recepta jest prosta, idz, zapłać za wizyte, dowiesz się tego samego i będziesz bardziej zadowlona. Bez komentarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 12:38  
Cytuj
i po co te nerwy? Zrobiłam wątek bo chce posłuchać opinii od każdego, po to jest forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 12:53  
Cytuj
No to Ci odpisałem, że takiej możliwosci "raczej" nie znajdziesz. Dwa nie ma czegoś takiego jak leczenie częściowe, że Tobie zależy na jakimś jednym elemencie.
Za calosc odpowiada osoba podejmujaca sie leczenia, wiec tu tez nie znajdziesz nikgogo co by podjal sie wg Twoich zyczen, bo sa pewne zasady i albo robi się to tak jak powinno albo w ogole. To nie naprawa garażowa.
No ale jak mówią szukaj a znajdziesz. Co ja tam bede dyskutowal jak na rzeczowa odpowiedz mi wyjeżdzasz, że się nie znam. Skoro wiesz lepiej to nie wiem po jaka cholere Ci ten temat. Przeciez wyleczysz sie sama najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 13:37  
Cytuj
Najwspanialssza i najmilsza ortodonta w Stalowej woli i tylko ona jest Danuta Bara profesionalistka robi sama od poczatku do konca skupia sie na robocie nie jak u innych pomoce co nie maja zielonego pojecia ma bardzo dobre podejscie do pacjenta nie ma sie co zastanawiac ceny bardzo dobre nie drogie jak na Stalowa Wole Polecam 100 procent okgoodumiechsmiech2wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 19:56  
Cytuj
Tobie tez zaplacili za reklame tej super pani??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 20:02  
Cytuj
Boska to odwiedzilas wszystkich ortodontow?ja wole lekarza dobrego w swoim fachu.a nie takiego co bez wazeliny wchodzi.dobra reklame robisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 20:41  
Cytuj
Z ta bora bora chyba musi byc cos na rzeczy bo jakis miesiac temu dzwonilem do niej zeby umowic syna i grzecznie odmowila mowiac ze ma tylu klientow ze juz nie wyrabia i nie jest w stanie przyjac nastepnegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 20:44  
Cytuj
Przez ta"super"panią moje dziecko sporo przeszło:(
Dlatego gdy czytam takie opinie to mi się ciśnienie znacznie podnosi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:45  
Cytuj
Najlepiej to odczepic sie od mojej ciotki ze taka maka czy owaka ze dziecko moje tyle przezylo normalna kobieta co wyidealni jestescie haloooooooooooo !!!!! opinie sa na jakie uwaza jasne !!!!!!!!!oksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:49  
Cytuj
Zadnas reklama i nikt nie placi tak pisze i tka uwazam patrzcie na siebie jasne !!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:57  
Cytuj
boska opinie to dawac na siebie najlepiej a nie na innych co jaka jest i cisnienie sie komus podnosi widzicie kogos a nie siebie co wy pempki swiata jestescie siebie opinowac a od innych wara jasne !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:58  
Cytuj
Reklame to w sklepach macie i tam isc poczytac nie pasuje wam to do innej ortodontki bo jest ich bardzo duzo !!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 14:10  
Cytuj
ale po co sie tak unosić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 21:38  
Cytuj
ja zakładam końcem maja aparat staly u pani mirosławy szoja, metalowy jeden łuk to koszt 1700 zł ale warto, teraz czeka mnie usuniecie chirurgiczne osemek i dzialamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
ja zakładam końcem maja aparat staly u pani mirosławy szoja, metalowy jeden łuk to koszt 1700 zł ale warto, teraz czeka mnie usuniecie chirurgiczne osemek i dzialamy.


2 łuk też 1700? kurcze, drogi ten biznes umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 08:10  
Cytuj
..a pozniej przy kazdorazowym naciaganiu drutow (co ok 4tyg) po 50-70zl w zaleznosci od ortodonty- i tak przez nastepne 1-3lata w zaleznosci od wadyumiech
Malwa jak bedziesz w dentesie zapytaj o licowki. Jesli nie masz dramatycznej wady zgryzu to idzie tym wyciagnac na prosta nawet bardzo krzywe zeby no i efekt masz od razu, bez kilkuletniego czekania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 09:19  
Cytuj
Zdecydowanie polecam dr Barę.
Leczyłam starszą córkę, potem sama się zdecydowałam a teraz leczymy młodszą... Zanim podjęłyśmy decyzję o tym do kogo się udać (6 lat temu!!!) odwiedziłyśmy wszystkich ortodontów w Stalowej (Zasowska, Szoja, Szeląg i Bara). Porobiły wyciski, zdjęcia pooglądały, pokiwały głowami... Podały ceny, a ja popytałam wielu klientów od różnych ortodontów (w tym o tych z Rzeszowa) i wybór padł na dr Barę.
Córka ma zdjęty aparat 3 lata temu i dalej jest super zgryz, nic się nie pokrzywiło. Co niestety stało się przy zbyt wczesnym zdjęciu aparatu u kuzynki leczonej w Rzeszowie... Teraz pewnie będzie zakładać po raz 2-gi. Porażka.
Jestem naprawdę zadowolona z kompetencji i ceny u dr Bary.
Niestety z tego co wiem, na razie nie ma szans na nowy zapis - samo to świadczy o ilości i jakości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »