NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Szynszyle,
Posty: 13
Dołączył: 1 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 22:12  
Cytuj
Witam wszystkich właścicieli szynszyli;) Od niedawna mam szynszyle i chcialam sie zapytac czym ją karmicie, kupujecie jedzonko w Stalowej czy zamawiacie w internecie? Skad macie wasze Szyszki? Ogólnie w naszym miescie jest malo sklepow zoologicznych w ktorych mozna znalezc artykuly dla szynszyli. I jeszcze jedno pytanie, czy w naszych okolicach jest weterynarz ktory zna się na tych zwierzątakch i czy chodzicie z waszymi szyszkami do weta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 22:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:50  
Cytuj
co ty pitolisz... "Ogólnie w naszym miescie jest malo sklepow zoologicznych w ktorych mozna znalezc artykuly dla szynszyli" twierdzisz że w sklepie nie ma artykułów dla twojego futrzaka... hehehe co za naród! w każdym sklepie zoologicznym w STALOWEJ WOLI klatki, zabawki, pokarm, smakołuki itp. dla szynszyli oraz pył wulkaniczny (piasek) do kąpieli. co ty byś jeszcze chciał/chciała? pampersy, chusteczki nawilżające? weź się ogarnij "ludziu"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 21:13  
Cytuj
A czy ludziu masz szynszyla? Pewnie nie, to po co sie wypowiadasz. W naszych sklepach zoologicznych są same beznadziejne karmy i żeby kupić dobrą musze zamawiać przez internet. Jest też mały wybrór ziół albo są przeterminowane. Dlaczego dziękuje Ci za miłe słowa, ale wolałabym porozmawiać z innymi właścicielami szynszyli i poznać ich zdanie na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 13:48  
Cytuj
Witam,

--

Pozdrawiam.


Moderowano przez: stalowem
Zapraszamy do działu reklama ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 18:01  
Cytuj
Tak to juz jest ze ci co nie maja pojecia o temacie maja zawsze najwiecej do powiedzenia umiech
Obecnie nie mam szynszyli, ale mialem 2 ;p kupowalem z tego co pamietam na edukajci w zoologicznym ale bardziej sie chyba oplaca kupowac przez internet np kilka paczek jedzonka, jakies smakolyki czy tez piasek do kapieli napewno wtedy zaplacisz za wysylke tylko raz a wybor wiekszy i cena powinna byc lepsza umiech
Tak samo klatki w zoologicznym masz 2-3 a na alledrogo kilkanascie sztuk do wyboru umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:13  
Cytuj
hoduję te stworki na futerka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:58  
Cytuj
To lepiej sie nie przyznawaj bo jestes potworem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 09:11  
Cytuj
Witam.
Mam od trzech lat szynszylkę,którą kupiłam na zamówienie w slape zoologicznym na ul.Wojska Polskiego,tam też kupuję dla niej karmę.Pan ma też w ofercie fajne zioła ,kwiaty,wapno i suszone patyki z jabłoni i gruszy-fajna sprawa dla gryzonia.Suchą karmę można kupic w każdym markecie.Ostatnio kupiłam wiaderko karmy w Majstrze-cena bardziej atrakcyjna.Do tego siano i piasek do kapieli i naprawdę nic więcej zwierzakowi nie potrzeba.Można dawać dodatkowo liście świeżej zielonej sałaty,świeży ogórek-dla pewności podajej naszej tylko z działkowej plantacji mojej mamy ,bo mam pewność,ze nie jest niczym pryskana...to naprawdę fajne zwierzątko,które nie wymaga zbyt wielu luksusu.pozdrawiam wszystkich miłośników szynszyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 17:49  
Cytuj
Niestety właśnie takie karmy z majstra w wiaderku to najgorszy syf jaki moze byc, ja swojemu kupilam przez internet Versele-laga Nature. Niestety szylki to wymagające zwierzątka jeśli chodzi o jedzenie, nie można mu dawać byle czego. Doba a masz jednego szynszylka? Jakie wymiary ma klatka w ktorej go trzymasz? Ja kupilam klatke bardzo szybko i chyba jest za mala dla niego:( Duzo informacji dowiedzialam sie z grupy na facebooku, szynszylomaniacy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 09:02  
Cytuj
jeśli chodzi o karmę to kupuję ją od początku i nie uważam,by była nieodpowiednia.Zwierzak zjada i żyje na niej od trzech lat.Do niej dostaje siano i inne przysmaki odpowiednie dla gryzoni.
Klatka ma wymiar 70x40 ,wys.70 w srodku ma dwie deseczki na różnych wysokościach,po których skacze a na środku od góry wisi hamak(rękaw od bluzy polarowej,do której wchodzi i często tam śpi).Przed zakupem zwierzaka również zaczerpnęłam wszelkich potrzebnych informacji o jej hodowli i wydaje mi się,ze jest jej z nami dobrze.Wypuszczamy ją co jakiś czas po mieszkaniu ,by mogła "rozprostować"kości ,ale trzeba uważać wtedy na nią bo podgryza kable i drewniane wykończenia przy łóżku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Paź 2017r. 18:00  
Cytuj
Czy ktoś jeszcze ma te urocze zwierzątka?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »