NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 20:49  
Cytuj
RMF24: Europosłowie PO godzą się na obowiązkowe przyjmowanie uchodźców w Polsce

http://m.int(...),1722047

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 20:49  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 20:54  
Cytuj
Niech każdy poseł, radny i członek PO weźmie na swoje utrzymanie takiego imigranta.
Niech ich przyjmuje USRael, Francja, Anglia skoro rozpieprzyli dyktatorów w Libii, Tunezji, Egipcie trzymających w ryzach miejscowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 23:56  
Cytuj
multi-culti umarło ... ta wariacka szalona ideologia Eurogejów doprowadziła Europę do przepaści i niesłychanej patologii - każde większe miasto w starej UE jest opanowane przez murzynstwo i arabskich bandytów potrafiacych tylko okradać napadać ćpać i dilować prochami - sa całe polacie miast gdzie policja boi sie wjeżdzać bo rządzą gang naćpanych somalijsko- marokańskich wykolejenców mnożących sie w tempie geometrycznym i nienawidzących wsyztskiego co europejskie to jest potworne.... zwykli rodowici europejczycy są zdruzgotani i zaszczuci czują się w swych krajach jak w afrykańskiej kloace - ten eksperyment umarł.... gadanie o przyjmowaniu kolejnych rzesz ciemnoty arabsko- saharyjskiej to jakiś otchłań paranoi i szaleństwa - tylko POwska zdegenerowana do cna i mająca wyprane mózgi hołota może wogóle podejmowac tak szaleńcze i potworne
tematy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 07:18  
Cytuj
dramat sciana. kto będzie ich utrzymywał? jeśliby wnosili coś pozytywnego to może, ale będą siedzieć i przysparzać tylko kłopotów. europie zachodniej już to czkawką się odbija. oby nie obudzili się jak już będzie za późno.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Niech każdy poseł, radny i członek PO weźmie na swoje utrzymanie takiego imigranta.
Niech ich przyjmuje USRael, Francja, Anglia skoro rozpieprzyli dyktatorów w Libii, Tunezji, Egipcie trzymających w ryzach miejscowych.

Tam gdzie USRAEL wtyka swój garbaty nos i wprowadza swoją "demokrację", tam robi się burdel :cwaniak: Szkoda tylko, że IZRAEL nie przyjmuje imigrantów z Afryki, a nielegalnych deportuje... Rasiści uśmiech Ale jak na nich coś złego się powie to od razu jest się antysemitą uśmiech Pinokio z PO za stołeczek zrobi wszystko. Przecież dla tego stołka z liberała stał się socjaldemokratą uśmiech Teraz pewnie przeznaczą kilkadziesiąt milionów na przyjęcie murzynków. Później dadzą im socjal i będą wymyślać jakieś dziwne milionowe projekty aby ich uczyć liczyć do 10, uczyć czytać itp.
Ten głupi lewacki świat schodzi na psy. Jak widać UE na przykładzie Francji, Belgii, Holandii, UK, Niemiec, nie uczy się na błędach. Czekam jeszcze na przymus zatrudniania kocmołuchów zza wschodniej granicy, bo przecież trzeba im pomagać... uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 09:40  
Cytuj
Ja tak troszkę z innej beczki ... Czy do tej dyskusji potrzebny jest następny temat ? I czy mr Wiktor PiSowscy emigranci biorący zasiłki np. UK są ok ... a ci co mieli by ewentualnie trafić do nas to już nie są ? A może to dobry pomysł ktoś przecież musi robić na emerytury "prawdziwych" Polaków ? ... I proszę o zachowanie minimum kultury i nikogo nie obrażać umiech

ps.Od kiedy to katolikom przeszkadza kolor skóry żeby komuś nie pomagać ? ... chodzę do kościoła ale jakoś nie słyszałem żeby to był jakiś problem ... :szok: ... A może w jakimś radiu coś było na ten temat ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
Ja tak troszkę z innej beczki ... Czy do tej dyskusji potrzebny jest następny temat ? I czy mr Wiktor PiSowscy emigranci biorący zasiłki np. UK są ok ... a ci co mieli by ewentualnie trafić do nas to już nie są ? A może to dobry pomysł ktoś przecież musi robić na emerytury "prawdziwych" Polaków ? ... I proszę o zachowanie minimum kultury i nikogo nie obrażać umiech

ps.Od kiedy to katolikom przeszkadza kolor skóry żeby komuś nie pomagać ? ... chodzę do kościoła ale jakoś nie słyszałem żeby to był jakiś problem ... :szok: ... A może w jakimś radiu coś było na ten temat ?

Dlaczego uważasz, że tylko PiSowscy emigranci biorą zasiłki w UK? W UK tak jak i u nas, są zwolennicy każdej partii politycznej. Strasznie jesteś stronniczy. Branie zasiłków nie jest OK. Czy to w Polsce, UK czy gdziekolwiek indziej. Wielu Polaków robi syf w UK i jest mi za to wstyd.
Ale taki sam syf robią imigranci z Afryki, Pakistanu i innych krajów muzułmańskich. Szkoda, że Cameron tego nie zauważa.

Wierzysz w to, że czarnoskórzy będą pracować na nasze emerytury? Ja uważam, że to ja w wieku 70 lat będę pracował na ich socjal... Tam gdzie jest pełno czarnoskórych/muzułmanów robi się coraz gorzej. Kraje te wydają coraz więcej na socjal, jest coraz większa przestępczość itp. A jak dasz im rządzić, to jest tragedia. Proponuję poczytać co czarnoskórzy zrobili z Detroit. To jest doskonały przykład i ostrzeżenie dla Europy. Zachód UE ma już ograniczenia przyjmowania imigrantów. "Nowe" kraje członkowskie muszą teraz to nadrabiać.

Co do emerytur to najlepszym rozwiązaniem jest likwidacja Zakładu Utylizacji Składek i odkładanie/inwestowanie samemu.

Jak chcesz im pomagać to są od tego różne fundacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 10:49  
Cytuj
proszę bardzo jakby ktoś miał złudzenia to tylko jeden z tysiecy przypadków:
http://pamel(...)rt.html/

miłego weekendu..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 12:32  
Cytuj
A gdzie ja napisałem że tylko PiSowcy ? Po prostu czegoś chcemy od świata w tym wypadku zasiłków to czemu nie pomóc tym którzy mają gorzej niż my ... Ty mnie zapewniasz że będziesz tyrał w wieku 70 lat na ich socjał ? smiech2 to ja cię zapewniam że jak tylko wylądują w PL to będą stąd spi... szybciej niż z stamtąd od siebie ... a tak poważniej to gdy będą mieli jakikolwiek wybór to zapewne wybiorą kraje "zachodnie" ...bardziej cywilizowane ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
I czy mr Wiktor PiSowscy emigranci biorący zasiłki np. UK są ok ...

Ciężko zrozumieć o co chodzi w tym bełkocie. Wymieniłeś tylko zwolenników PiS, tak jakby tylko oni emigrowali i brali zagraniczny socjal... Chyba, że sam nie rozumiesz co piszesz? Na to wychodzi...
Chcesz im pomagać to wpłacaj kasę na wszelakie fundacje, które zajmują się pomocą dla Afryki. Nikt ci tego nie zabrania.
Jak wylądują w Polsce to zapewniam cię, że na o wiele lepszych warunkach socjalnych niż Polacy. Wystarczy porównać stypendia studentów z Ukrainy do tego co dostają polscy studenci. Także może tu przybywać "biednych" studentów z Afryki. Idąc twoim tokiem myślenia to w Polsce nie powinno być wcale imigrantów bo już dawno powinni wybrać "cywilizowany zachód".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 15:11  
Cytuj
Pisałem do Wiktora ... wciąłeś się jak tampon w .... i jeszcze marudzisz :/ ... Wiktora poglądy dobrze znam więc napisałem o PiSowskich uchodźcach z jednej prostej przyczyny cool girl co wybory piszą banialuki że jak wygra PO to wyjeżdżają z Polski ...

Może ja pójdę tokiem twojego myślenia ... Niech PiS złoży w PE wniosek o wywalenie wszystkich Polaków biorących zasiłki ... uczących się czy też pracujących (w "cywilizowanym zachodzie")... oczywiście bez dobytku niech wiedzą komu to Polonia zawdzięcza ... Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ... co ty na to ? Nie będziesz się musiał wstydzić za "naszych"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Pisałem do Wiktora ... wciąłeś się jak tampon w .... i jeszcze marudzisz :/ ... Wiktora poglądy dobrze znam więc napisałem o PiSowskich uchodźcach z jednej prostej przyczyny cool girl co wybory piszą banialuki że jak wygra PO to wyjeżdżają z Polski ...

Może ja pójdę tokiem twojego myślenia ... Niech PiS złoży w PE wniosek o wywalenie wszystkich Polaków biorących zasiłki ... uczących się czy też pracujących ... oczywiście bez dobytku niech wiedzą komu to Polonia zawdzięcza ... Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ... co ty na to ? Nie będziesz się musiał wstydzić za "naszych"

Tampona to ty masz między nogami. Ty jesteś jakiś psychiczny na punkcie tego PiSu. Szkoda na ciebie klawiatury. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 20:18  
Cytuj
Bananku, jest jedno ale. My jesteśmy w eurokołchozie i mamy święte prawo przemieszczać się i pracować gdzie nam się podoba. To cena za zrobienie z Polski kolonii taniej siły roboczej, zaakceptowaniu krzywizny banana, liczby i odległości szczebli w drabinie itd. itp.
A Murzyni? Oni narzucą swoje święte prawo, prawo islamu.

A tak przy okazji, eurokołchoźnicy rzekną, że UNIJA buduje nam drogi. Zobaczcie film kierowcy z Moskwy jadącego do Polski przez Rosję i Białoruś. Zobaczcie jakość dróg tam i porównajcie do jakości np. na Ukrainie czy nawet w Polsce do niektórych dróg krajowych czy wojewódzkich.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 22:17  
Cytuj
HIV umiech jak zwykle masz rację ... Tylko taki Helmut czy John mógł kiedyś pokazać nam tak jak wy chcecie pokazać teraz murzynom środkowy palec i powiedzieć Fu.. off no ale Polacy mają dobrą pamięć tylko szkoda że krótką neutralny z drugiej strony według myślenia pewnej części społeczeństwa nam się należy ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 22:39  
Cytuj
Porównujesz niekompatybilne systemy społeczne, kulturę, historię. My, czyli europejczycy w sensie geograficznym a więc i Anglia i Rosja to praktycznie to samo. Wywodzimy się z tego samego pnia cywilizacji (Rzym i Grecja) czyli tzw. cywilizacja łacińska i cywilizacja bizantyjska. Pomimo różnic politycznych, te dwa systemy cywilizacji mozna scalić w jedną całość. Czyli ludzie wywodzący się z tego pnia mogą stworzyć dobrze zgrane społeczeństwo.
Wpuszczanie do nas kultury zupełnie innej, która nijak nie pasuje do naszego systemu spowoduje tylko zawalenie się całości lub wzajemne zagryzienie się. Murzyni, a raczej cywilizacja z której się wywodzą, z żadnej strony nie jest podobna do naszej. Nie da się ustawami zmusić do określonych zachowań ani ich ani nas. To jest w genach przekazywane z pokolenia na pokolenie. Można im pomagać, ale u nich. Jednak pod żadnym pozorem nie należy ich asymilować z naszym społeczeństwem. Multi kulti to lewacki niewypał, za który zachód Europy słono zapłaci. My, jako Polska nie powielajmy tego błędu. Nigdy nie byliśmy kolonizatorami tamtych terenów, nie mieliśmy żadnych korzyści, więc czemu teraz mamy płacić za błędy innych? USA, Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania tam należy adresować kontyngenty. Mają moralny obowiązek pomagać za historię.

A tak już zupełnie bez żadnej otoczki ideologicznej, Polski NIE STAĆ na taką pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 11:09  
Cytuj
Ja to nawet jestem skłonny się z z Tobą zgodzić (szczególnie z tym kolonizowaniem i grabieniem koloni przez długie lata)... ale co na to zakładający temat ? a nie sorki Wiktor czeka na instrukcje z centrali ... Czy kondominium Rosyjsko-Niemieckie jest lepsze od murzynów nie wiem ...

Ja myślę że rzeczywistość jest banalniejsza a sięganie do historii nie ma sensu... a mianowicie Wiktor i jego kolesie boją się że taki czarny nie jest aż tak głupi i nie kupi bełkotu PiSu ...a nie daj Boże gdyby jeszcze dostał obywatelstwo i prawo głosu :szok:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 14:26  
Cytuj
A ja tam myślę, że uchodźców Afryki powinny przyjmować te kraje, których samoloty rozpiep..ły ich państwa.
Większość na to statek i do USA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Ja to nawet jestem skłonny się z z Tobą zgodzić (szczególnie z tym kolonizowaniem i grabieniem koloni przez długie lata

Ja myślę że Wiktor i jego kolesie boją się że taki czarny nie jest aż tak głupi i nie kupi bełkotu PiSu



Problem kolonii to problem starych mocarstw europejskich, nam jako "tez nie swoim, gdzieś tam na wschodzie" mocarstwa organizowały kiedyś np. zabory albo dzisiaj drenują ekonomicznie i migracyjnie.

Cena kolonializmu zwyczajnie nas nie dotyczy i jednocześnie nie wykorzystujemy ekonomicznie krajów czarnego lądu żeby czuć się zobowiązanym w rozładowywaniu niepokojów społecznych.

Zemstę lewactwa na europejczykach poprzez rozsadzanie spójności społeczeństw powinniśmy zapamiętać i nie stosować na ciele własnym umiech

Pomysł integracji kultur niszczy kulturę własną. Importowanie islamu do własnej zagrody jest mlotek

Multi-kulti to blamaż chorej międzynarodówki. Od czasów wypowiedzi Angeli blamaż i porażka oficjalna. To Tez nie nasz problem.
I nie chcemy tego problemu powielać bo nic z tego nie mieliśmy żeby teraz cierpieć.

Miłosiernie Możemy im pomagać. Ale ekonomicznie , jeżeli tylko mocarstwa nam pozwolą na przejecie tamtego rynku surowców i wpływów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 14:49  
Cytuj
Bruksela zmusza nas do przyjęcia 3,5 tysiąca uchodźców



http://m.int(...),1825580

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Ja to nawet jestem skłonny się z z Tobą zgodzić (szczególnie z tym kolonizowaniem i grabieniem koloni przez długie lata)... ale co na to zakładający temat ? a nie sorki Wiktor czeka na instrukcje z centrali ... Czy kondominium Rosyjsko-Niemieckie jest lepsze od murzynów nie wiem ...

Ja myślę że rzeczywistość jest banalniejsza a sięganie do historii nie ma sensu... a mianowicie Wiktor i jego kolesie boją się że taki czarny nie jest aż tak głupi i nie kupi bełkotu PiSu ...a nie daj Boże gdyby jeszcze dostał obywatelstwo i prawo głosu :szok:


zastanów się czemu Arabia Saudyjska nie przyjmuje "swoich" braci w wierze ?

pewno Ci taka sytuacja odpowiada :

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2015r. 23:06  
Cytuj
"Fundacja Estera zaapelowała do rządu polskiego o pomoc przy przyjęciu 1500 chrześcijan z ogarniętej pożogą wojenną Syrii. Fundacja zapewniła, że nie prosi o pieniądze, bo te akurat ma. Organizacji chodzi jedynie o to, by polskie państwo maksymalnie uprościło biurokratyczne procedury w wydawaniu wiz i przyznawaniu chrześcijanom z Syrii statusu uchodźcy. Resztą miała zająć się fundacja."

Udajemy sami przed sobą, że nie zgasły w nas jeszcze ludzkie odruchy i stać nas na pomoc dla innych. Ale przecież to nieprawda, sami siebie oszukujemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 00:06  
Cytuj
CYTAT


zastanów się czemu Arabia Saudyjska nie przyjmuje "swoich" braci w wierze ?




Kłopotliwa sytuacja i dobre pytanie wykrzyknik


Ale.. kto z polityków znikającej PO/SLD martwi się kto tak naprawdę przyjedzie do Polski zaklopotany Kto bedzie odpowiedzialny za decyzje?

Nie możemy dyskryminować, to jest pewne. Nie pozwolą nam. Byłabym ostrożna w przyjmowaniu na słowo jakichkolwiek zapewnień ze to opinia publiczna bedzie wybierać kto dostanie azyl polityczny a kto nie.
Powiedzmy sobie szczerze to kukułcze jajo z ktorego nic dobrego nie wyniknie bo nie wiesz co się wykluje.

Z dwojga złego wybór "tylko chrześcijan" jest puszczaniem perskiego oka do Polaków ale równocześnie wybiegiem zamykającym usta wszystkim którzy mają wątpliwości co do praktycznego przebiegu takiej rekrutacji.

Nikt jeszcze nie przedstawił "twardych dowodów" jakie ustalenia zostały podpisane tzn:

A/ ze kwota 3tys uchodźców rocznie przez czas nieokreślony obejmuje tylko 3tys chrześcijańskich uchodźców
B/ "zapis do 3 tys chętnych uchodźców" zmienia wszystko, gdy nie bedzie wystarczającej liczby chętnych chrześcijan przyjmujemy wszystkich którzy chcą i są delegowani przez organa UE mlotek
C/ Druga sprawa to kiedy i czy możemy wycofać się z pomocy humanitarnej gdy nie bedzie już chętnych uchodźców spełniających nasze kryteria. Problem emigracji arabów do UE jest nieporównywalnie większy i wieczny. Musimy to kontrolować.
D/ Do kogo należy decyzja odnośnie kryteriów jak i prolongacji/terminacji programu?
E/ Czy mamy prawo kontroli wniosków o łączenie rodzin.


Na dzisiaj, powtarzając za mediami przyjmujemy "wykształconych po europejsku, samowystarczalnych, prześladowanych chrześcijan", do 3tys uchodźców rocznie przez nieokreślony czas.

Takie warunki są tak absurdalne i niewykonalne na lewackim forum UE ze zmuszałam się całą siłą wyobraźni żeby uwierzyć ze tak rzeczywiście bedzie. I nie uwierzyłam w te bajki...

Propozycje Caritas/organizacji poza rządowych żeby to oni filtrowali uchodźców wydają się być najlepszym gwarantem wypełnienia nagłośnionych warunków i blokady nadużyć i nacisków politycznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2015r. 10:42  
Cytuj
PLatfusy biorą na nasze plecy 2tys nierobów.


http://m.int(...),1849437

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lip 2015r. 11:07  
Cytuj
el. banan , może dasz przykład i przygarniesz takiego emigranta. Co to za kraj który wykłada miliony na emigrantów, a swoim obywatelom każe żyć w nędzy i zabiera dzieci ponoć z biedy i nie koniecznie mam na myśli tylko ten ostatni przypadek. POgonić tą całą hołotę od koryta przy wyborach począwszy od PO skończywszy na PIS , SLD i PSL nie wspominając o reszcie oszołomów typu palikot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2015r. 20:29  
Cytuj
Schetyna zrobił z siebie pośmiewisko, robi co każą i sobie dobiera organizacje odpowiedzialne za "selekcje EMIGRANTÓW". Zwróćcie uwagę ze nie ściemniamy już o uchodźcach politycznych czy religijnych zarumieniony
To niewyobrażalne nadużycie zaufania społecznego ze strony MSZ. Mówimy już o emigrantach z byłych kolonii do UE przetrzymywanych w obozach na terenach południowej Europy.

Zwróćcie uwagę na grę słów i skojarzeń tego liska:



- Osiedlanie uchodźców jest normalną praktyką w działaniach pomocy dla uchodźców, realizowaną przez wiele krajów na świecie od dziesiątków lat – powiedział Wojciech Wilk – ekspert.

Jacy uchodźcy przyjadą do Polski?

Najważniejszy jest sposób wybierania uchodźców. Jednym z nich są kryteria humanitarne drugim rokowania pod kątem integracji – wyjaśnił prezes PCPM.

Zdaniem eksperta, Polska będzie miała ogromny wpływ na to, jacy uchodźcy przyjadą do Polski, "ponieważ ten wybór jest realizowany przez władze imigracyjne kraju, który przyjmuje uchodźców".

to tyle tego bełkotu....


Pierwsze i najważniejsze, emigranci chcą wyjechać do bogatych krajów, natomiast uchodźcy składają wnioski tam gdzie chcą a nie tam gdzie ich przyjmą. :-) Pan ex-pert wypowiada się tylko o emigracji, gdy zaczął swoja gadkę od powodów udzielania azylu politycznego. Zeby była profesjonalna agitka to udzielaniem azylu tez kończy :-)

Parlament Węgierski zaostrzył zasady przyznawania azylu politycznego i religijnego. Pamiętajmy ze 99% emigrantów to muzułmanie których państwo islamskie nie prześladuje.

Węgrzy mądrze to zrobili, gdyż "nie było uchodźców" tylko emigracja. W każdym wypadku uchodźca imiennie składa i dokumentuje powody swojego prześladowania. To jest całkowicie rozbieżne z emigracją zarobkową i żadne względy finansowe nie pozwalają na przyznawanie prawa pobytu, pracy, zasiłków, obywatelstwa dla obcokrajowców z wyjątkiem uchodźstwa. Zapytajcie "takich uchodźców" polonusów np. w US, Kanadzie, gdziekolwiek czy mają jakieś frykasy :-) Żadnych, zero praw, deportacja gdy cie złapią. To jest dokładnie status emigranta w UE w wiec i w RP. My chcemy z emigranta zrobić uchodźce odciążając stare mocarstwa kolonialne.


-ciąg dalszy łgarstw:

- Jeżeli proces ma być realizowany właściwie, to polscy urzędnicy imigracyjni pojadą do krajów, które goszczą uchodźców lub do obozów na terenie UE i - mając odpowiednie instrukcje władz, na co zwracać uwagę oraz jakie osoby są bardziej preferowane - będą dokonywali wyborów - powiedział.

Bzdura na resorach, UE nie jest w stanie ich więcej przyjąć do siebie. Żadna preselekcja nic nie zmienia. Sprawa rozbija się o "liczbę" a nie o umiejętności. Wciskają nam tych którzy są przetrzymywani w obozach ze względu na brak akceptacji prośby o emigracje w zamożnych krajach UE. Wszystkie araby/murzyni to wiedzą i dlatego ryzykują życiem żeby nielegalnie przekroczyć morze śródziemne :-) żeby tylko ominąć obozy gdzie sa przetrzymywani latami... dla lepszego życia.

Fundacja może doradzić :-)

- Nasza fundacja niesie pomoc uchodźcom syryjskim w Libanie, w Etiopii, gdzie przebywa jedna z największych społeczności uchodźców z Erytrei. Jesteśmy gotowi wesprzeć działania polskich władz, aby mogły do nich dotrzeć i wybrać tych uchodźców, którzy pojadą do Polski - zadeklarował Wojciech Wilk.

Znowu bzdura na resorach, powiedział o obozach w UE czyli to czego UE chce i to czego umowa rzeczywiście dotyczy, a teraz "wtrąca" o obozach w Etiopii gdzie pomagamy materialnie i gdzie rzeczywiście możemy decydować. Pytanie czy Polacy wiedzą jaka jest struktura "uchodźców z Erytrei" w Etiopii a JAKA JEST struktura emigrantów w obozach na terenie UE :-)
I służy nam pomocą kogo zaprosimy....

- np. dana osoba mogłaby mieszkać w Polsce, bo chociaż jest biedna, to jest dentystą – znamy taki jeden przypadek – zastrzegł szef Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej zaklopotany
- decyzja o wyborze konkretnej rodziny podejmowana jest przez urzędnika na podstawie przepisów (UE)- dodał.
- powinniśmy znaleźć takie osoby, które potrzebują osiedlenia w Polsce jako długotrwałej pomocy humanitarnej, które w Polsce zostaną – przestrzega ekspert.

Następna bzdura na resorach, on myśli o świadomym importowaniu chętnych do zamieszkania w RP gdyż oni wolą Zachodnią UE wiec powinniśmy ich zachęcać!!! Uchodźcy z reguły nie chcą pozostać w kraju gdzie doznali krzywdy, ALE planują powrót. Emigranci nie. To naturalne, rządy się zmieniają i sytuacja się zmienia. Pomoc w integracji to zachęta do przyjazdu i pozostania dla emigracji :-) której nie potrzebujemy. Uchodźcy zawsze mogą starać się o azyl w RP.

Następnie rozmiękcza nas i opowiada emocjonalne bajki i to otwartym tekstem ze jesteśmy zainteresowani w zwiększaniu emigracji na stale w naszym kraju na zasadach uchodźstwa/azylu Mało tego, powinniśmy to sponsorować i być wdzięczni za pomoc okazaną przez inne państwa dla 2mln Polaków na zmywaku. Zeby żyło się lepiej, żeby wszystkim żyło się lepiej.






"Konieczne są kompleksowe programy wsparcia"

- oprócz tego, że uchodźcy powinni być dobrani pod kątem chęci osiedlenia się w Polsce, to muszą zostać poinformowani aby mogły - najlepiej jeszcze podczas pobytu za granicą - zacząć przygotowywać się do nowych warunków - uważa Wojciech Wilk.

- wiele krajów organizuje naukę języka dla uchodźców, jeszcze zanim przyjadą na miejsce.
- konieczne są także kompleksowe programy wsparcia; dla osób z innego obszaru kulturowego powinny one trwać do 3 lat po przyjeździe, bo rok to za mało – uważa prezes PCPM.

"Polacy przez wiele dziesiątków lat sami byli uchodźcami, korzystali z tego samego procesu osiedlania się w innych krajach, jaki obecnie polskie władze podejmują wobec Syryjczyków i Erytrejczyków. I jeżeli Polacy korzystali z tego samego mechanizmu, to uważam, że teraz Polska, jako 23 największa gospodarka na świecie z największą emigracją zarobkową w Europie, powinna również wyciągnąć rękę do osób, które są w naprawdę dramatycznej sytuacji, bez szans, by pozostać w domu".

Wiceminister spraw wewnętrznych Piotr Stachańczyk poinformował w czwartek w Luksemburgu, że Polska będzie gotowa przyjąć 2 tysiące osób w ramach [kolor=#0000FF]unijnych planów przesiedlania i relokacji uchodźców.[/kolor]




http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/polska-bedzie-gotowa-przyjac-2-tysiace-uchodzcow-ekspert-komentuje,559118.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »