NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Rower sprowadzany,
Posty: 42
Dołączył: 30 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 20:00  
Cytuj
Gdzie w okolicy, można kupić rower używany, sprowadzany z Niemiec bądź innych krajów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 20:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 21:05  
Cytuj
jastkowice, ewentualnie gielda w sandomierzu umiech w żabnie tez kiedys gosc sprowadzal nie wiem jak teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 21:23  
Cytuj
Sprowadza jeszcze facet w pysznicy koło kościoła. W Lipie też jest spory wybór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 21:30  
Cytuj
możesz również kupić w sklepie za halą targową, na giełdzie w Rzeszowie, w Rzeczycy oraz w Nisku za rondem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 23:55  
Cytuj
Pochodzenie - chyba lepiej będzie niemcy ,szwajcaria, austria . umiech. Konkretne pytanie - a jaki dokładnie rower chcesz kupić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 07:02  
Cytuj
W domkach na gorce rozwadowskiej kolo wulkanizacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 21:05  
Cytuj
Dwa lata temu kupowałem rower dla siebie i żony w zeszłym roku dla mamy więc mogę coś powiedzieć o kilku tu polecanych miejscach.
Pan w Jastkowicach ma bardzo ładne rowery ale tylko z górnej półki tj. ceny od 1000 zł w górę. W Pysznicy sprowadza rozsądne ilości i jeżdzi po nowe około co 2-3 tyg. szeroki wybór w sensie, nie duża ilość ale w różnej półce. Ma droższe ma tańsze.
Pan w Lipie ma bardzo duży wybór. Rowery z każdej półki. Ciężko znaleźć coś ciekawego poniżej 500, ale w górę już można przebierać. Dodatkowo dowód zakupu i pełen serwis zakupionego roweru. W tym roku byłem w nowym serwisie na górce koło wulkanizacji. Panowie mieli jakieś 5 rowerków i raczej wyższej klasy. Fakt że był to początek sezonu to twierdzili że dopiero może pojawi się coś więcej. Co do rowerów pochodzących z giełdy - to wybór ogromny w każdej klasie. Rozbieżność cenowa szeroka ale można trafić. Sam mam dwa z Sandomierza, miejskie rowery z 7 biegami w torpedzie, prądnicą i amortyzatorem z przodu, aluminiowe. Kosztowały około 600zł sztuka więc da się znaleźć i potargować, ale wiadomo ciężko dochodzić ich pochodzenia. Polecam rowery typowych zachodnich marek, większa szansa że nie zginął komuś w Polsce. Choć to nie zasada. Co do Pana za halą targową, to ma ciekawe rowery ale myślę że ceny trochę wygórowane, może ze względu na lokalizację. Przykład: byłem z propozycją zamiany roweru z 7 biegami w piaście, amortyzatorem, damskim typowo miejskim. Chciałem zamienić rower z kołem 28 na podobnej klasy z kołem 26. Pan zaproponował mi odkup mojego za około 300zł i dopłatę do swojego jakieś 350zł. Słaba jak dla mnie propozycja, ale żeby kupić coś u niego to polecam zajrzeć, bo można nawet coś wybrać. Jak byłem miał może około 20 rowerów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 20:03  
Cytuj
za BP po lewej stronie kierunek nisko widziałem jak gość ustawiŁ PARE fajnych rowerkowumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 22:32  
Cytuj
możecie napisać konkretniej gdzie w Jastkowicach znajdę te rowery? A może ktoś zna jeszcze inne miejsce? Z góry dziękuję za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2016r. 09:17  
Cytuj
2 tyg temu bylem an giełdzie w Sandomierzu było duzo rowerków w nawet normalnych cenach większość z niemeic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2016r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Pochodzenie - chyba lepiej będzie niemcy ,szwajcaria, austria . umiech. Konkretne pytanie - a jaki dokładnie rower chcesz kupić ?


Dopisz jeszcze Monaco. Będzie top 4. Niezle kryterium umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2016r. 18:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 11:32  
Cytuj
Witam, mam takie pytanie czy kupując używany rower z zachodu sprawdza ktoś czy nie jest ten rower kradziony lub poszukiwany po numerach ???? rozglądam się za rowerem używanym z zachodu za około 2tys i troszeczkę się obawiam zakupu... żeby po zakupie nie okazało się w najbliższym czasie ze rower kradziony, czytałem o przypadkach ze ktoś kupił rower przed zakupem był na policji wszystko było ok a po 2 miesiącach okazało się ze rower poszukiwany w holandi ?!? z moralnego punktu widzenia zgłosił się na policje stracił rower i 2tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
agv
agv
agv
Posty: 31
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 12:00  
Cytuj
Za 2 tyś. zł. to kupisz sobie dobry rower u nas w sklepie z gwarancją (nie zastanawiając się czy kradziony).
Przynajmniej ja bym tak zrobił jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 12:05  
Cytuj
a konkretnie jaki rower trekkingowy polecasz za tę kwotę???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
agv
agv
agv
Posty: 31
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 12:12  
Cytuj
Kupiłem w tym roku Onill na kołach 19" za 1400zł i jestem bardzo zadowolony, wrażenia z jazdy? b.dobre.
http://onill.pl/rower.php?id=53

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 13:06  
Cytuj
No nie jest zly dzisiaj popartrze w sklepach stw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Kupiłem w tym roku Onill na kołach 19" za 1400zł i jestem bardzo zadowolony, wrażenia z jazdy? b.dobre.
http://onill.pl/rower.php?id=53


Panie, nie to żebym się czepiał, ale się trochę tym wpisem skompromitowałeś. Kupiłeś rower na kołach (nieprawdopodobne!), czy też sugerujesz wielkość kół 19" (chyba dla dziecka), czy też zabrakło zwyczajnie przecinka i kupiłeś rower posiadający koła 28" o rozmiarze ramy 19"?
Dobrze, że dwa koła zostały zakupione to i wrażenia z jazdy b. dobre.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
agv
agv
agv
Posty: 31
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 16:27  
Cytuj
Masz rację, zgapiłem się mlotek
Rama 21", koła 28"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 16:29  
Cytuj
Wracając do tematu. Polecam zakup przez allegro, tylko trzeba poznać charakterystykę kształtu i wielkości ram poszczególnych, upatrzonych marek. Później już poleci. Marki za którymi warto się rozglądać ze względu na trwałość, podzespoły to np. CUBE, BULS, Manufaktur, SPECIALIZED, FOCUS.
PS. Sorry agv za ostentacyjne zwrócenie uwagi.
Sam posiadałem takowego trekkinga, może troszke młodszy model bo miał lepsze manetki http://alleg(...)#thumb/5 i bardzo dobrze go wspominam, pożeracz kilometrów, i dynamo w piaście, noc nigdy nie straszna . Rower bardzo charakterystyczny, niestety mi go ukradli i przesiadłem się na mtb http://www.biker(...)-48358/, też mocno polecam.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Witam, mam takie pytanie czy kupując używany rower z zachodu sprawdza ktoś czy nie jest ten rower kradziony lub poszukiwany po numerach ???? rozglądam się za rowerem używanym z zachodu za około 2tys i troszeczkę się obawiam zakupu... żeby po zakupie nie okazało się w najbliższym czasie ze rower kradziony, czytałem o przypadkach ze ktoś kupił rower przed zakupem był na policji wszystko było ok a po 2 miesiącach okazało się ze rower poszukiwany w holandi ?!? z moralnego punktu widzenia zgłosił się na policje stracił rower i 2tys.


Przecież te wszystkie, no prawie, rowery są kradzione. Okazji nie ma, także w Holandii - byłem na miejscu, używany rower kosztuje tam drożej niż na polskiej giełdzie umiech Oznaczałoby to, że handlarze-filantropi dokładają do biznesu? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 21:14  
Cytuj
Też mam siostre co pracuje w hollandi i wiem jak sprawa wygląda, szukam w Polsce bo siostra wraca w październiku a jak wiadomo - człowiek cos potrzebuje to już nie może czekać good temu szukam ale kupiłem dzisiaj gazelke z papierami mam nadzieję że nikt mi jej nie smignie sciana Dziwi mnie tylko fakt że kupując rower używany w Polsce za 2tyś okazuje sie że jest kradziony szkoda mi właściciel. Pracowałem kiedyś w hollandi wszyscy mówili ze jestem rusekgood i tak w naszej Polsce jest, ale jak nam to odpowiada... szkoda że w naszym kraju tak to wygląda zaklopotany i nikt się nie przejmuje. ABY DO PRZODUchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2016r. 08:12  
Cytuj
Rowery ma Pan na os Hutnik koło kaplicy za strumieniem jakbyś jechał przez osiedle w stronę Niska.Mial ostatnio parę sztuk powyżej tysiąca i to znane i solidne rowerki.Mozna zaglądnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2016r. 15:42  
Cytuj
No kupiłem od tego Pana 2 rowery i platformę (bagażnik rowerowy) zakładaną na hak samochodowy z oświetleniem i miejscem na tablice good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »