NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie można kupic tanie materialy budowlane?,
Posty: 3
Dołączył: 13 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:28  
Cytuj
Szukam miejsca gdzie mozna kupic tanie materialy budowlane potrzebne do budowy domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 11:59  
Cytuj
W Biedronce...

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 12:02  
Cytuj
Bardzo blyskotliwa odpowiedz. Dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 12:13  
Cytuj
a co chcesz kupic?

bloczki - maxa - itd polecam firme z gorzyc chociaz nie pamietam jak sie nazywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 12:51  
Cytuj
Ogolnie chodzi mi o wszystko co jest potrzebne do budowy domu od a do z. Moze ktos z wlasnego doswiadczenia wie gdzie jest to w miare tanio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 12:55  
Cytuj
http://www.pabaxbajdas.pl/kontakt/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 13:22  
Cytuj
ja dawałam do wyceny materiały do kilku sklepów i najlepsza ofertę dostałam w stalmecie czyli tzw mrówce, zaznaczam, że wszędzie wyceniano mi te same ilości tych samych materiałów wraz z udzielonym rabatem, korzystałam więc ze stal-metu, żadnego problem z dowiezeiniem na działkę- gratis i najważniejsze, że zabierali to co zostawało z dnia na dzień

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 13:23  
Cytuj
Iwan-Materialy Budowlane ze Skowierzyna , od ścian po dach wszystko przywiozą na czas .www.iwan.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Ogolnie chodzi mi o wszystko co jest potrzebne do budowy domu od a do z. Moze ktos z wlasnego doswiadczenia wie gdzie jest to w miare tanio.


Ceny się zmieniają. Musisz pytać bezpośrednio u sprzedawcy.

Mrówka,Majster,Iwan(Skowierzyn),Centrum budowlane (Jaśminowa) - bloczki,cement,wapno itp.
Galena stal - drut zbrojeniowy.
Cegłę kupuj w cegielni (Np:Wojciechowski - przy obwodnicy)
Beton - Prefbud Stalowa Wola, Betonbud Gorzyce.
Więźba dachowa - Domostawa,Jeżowe.
Pytaj o rabaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:16  
Cytuj
Beton najtanszy w kamieniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ota
ota
Posty: 26
Dołączył: 30 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 12:02  
Cytuj
Aquapipe na Handlowej, Mrówka, Majster a może warto wybrać sie na Rzeszów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 16 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 08:47  
Cytuj
Zadzwoń do tej Pani,tel 739008128 zrobi wycenę jeżeli większość materiałów będzie brana od niej to dostaniesz spory rabat. Mają tanią blachę i rynny. Dowozili gratis i ze zwrotami też nie ma problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 12:31  
Cytuj
Trzeba skalkulować i jeśli różnica jest niewielka wielkości 1000 -2000 zł (zakładam, że budowa twojego domu pochłonie znacznie znacznie więcej.. to nie ma co się bawić w oszczędności tylko wybrać wygodę, jakość i czas realizacji. Bo dla paru groszy nie warto robić sobie problemów np. z terminami, jakością, dostępnością, gwarancją itp. Oczywiście, że warto się targować.

ps. za pierwszy wpis przepraszam, miałem zły dzień. Pozdrawiam

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 24 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 18:15  
Cytuj
U mnie dachówka z Daszek SC, ściany - CBSW, zbrojenie - Galena, tynki i styropian - Aquapipe, beton Transdźwig, pierdoły - Mrówka. Musisz sprawdzać ceny, gdyz u jednego wszystkiego tanio nie kupisz. Pozdrawiam umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 20:18  
Cytuj
Zdecydowanie GS w Nisku. Tam za torami, mniej więcej na wysokości dworca. Pojechałam tydzień temu w prawdzie tylko dla towarzystwa z sąsiadem, który przymierza się do zbudowania czegoś 'swojego' i byliśmy bardzo zaskoczeni cenami. Ceny są ok. 10 - 15% niższe niż w sieciówkach typu majster czy mrówka. Pozatym obsługa tam widać, że zna się na rzeczy i nie próbują wcisnąć byle czego. Tak jak np. w Mrówce, gdzie jeden pracownik musi orientować się w sedesach, podłogach, farbach, kwiatkach i mydelniczkach. Polecam umiech Warto pojechać i samemu się przekonać. Jak trafi się na dobry humor sprzedawcy można do tego wynegocjować jakiś rabat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 23:53  
Cytuj
GS Nisko. Jedź i poproś o 30 palet maxa, kilka ton belek stropowych i dwie palety akermana. Oczyma wyobraźni widzę już minę tego pana od rabatów, co ma dobry dzień oczywiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 08:11  
Cytuj
Prefbud, Galena, Mrówka, Daszek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »