NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Skradziono rower,
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 14:32  
Cytuj
Dzisiaj przed południem w oklicach Carrefoura skradziono rower. Był to czarny rower damski, na ramie napis "Weekend":
Obrazek
Wartość raczej sentymentalna.
Jeśli ktoś zauważy taki rower proszę o informację na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 14:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 16:17  
Cytuj
Witam.
Mi ukradli rower wczoraj w sobotę w biały dzień pod Jubilatem na Orzeszkowej. Poszłam do domu na godzinę zanieść zakupy bo nie mam bagażnika i zapięłam do stojaka na zamek szyfrowy. Niestety po powrocie już był sam zamek. Ktoś się natrudził żeby odkręcić siodełko lub koło.

Osobo która to zrobiła: rower był charakterystyczny a jego foto jest na facebooku. Wszyscy moi znajomi już rozpowszechnili zdjęcie i będą Cię mieli na oku w całym mieście. Poza tym kradzież i kłamstwo ma krótkie nogi więc obyś je na tym rowerze wkrótce połamał. Nawet jak nie odzyskam sprzętu dosięgnie Cię właściwa kara.

Poszło to zgłoszenie do mediów i na policję.
Dla osoby która pomoże znaleźć sprawcę znaleźne wartości 10% sprzętu.

Był to markowy czerwony DBS z napisem DBS na aluminiowej ramie - niemiecki zadbany i doinwestowany.Miał tylko tylny sportowy błotnik, bez bagażnika. Licznik na kierownicy. Sportowe koła jak w górskim 26 cala. Metalowe pedały nie jakieś plastiki, ale pedały z kolarki. Małe zarysowanie lakieru na górnej ramie. Przerzutki altus shimano. Siodełko niebiesko - czarne skórzane.

Temu co sięgnął po cudzą własność życzę żeby szybko się na tym rowerze połamał. Wyboistej drogi chamie. Jeżeli to jakiś menel spod Jubilata i sprzedał na wino też go znajdziemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2016r. 17:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 18:02  
Cytuj
to juz widze plaga , znajomej w piatek , mojemu dziecku dzisiaj nad ranem (lub w nocy) zybys kurwo sie zabił na tym rowerze !!! ciekawe co robi policja z tym faktem sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 20:21  
Cytuj
A skąd te rowery zginęły? Szczerze to dwa lata temu wymieniałam rower na drogi i w sklepie mówili że policja przychodzi do nich często i prosi żeby uczulać kupujących rowery licznych kradzieżach.Żeby nie zostawiać ich na korytarzach,balkonach a niektórzy mądrzy nawet przypinają do stojaków pod blokami swoje rowery (a to już zaproszenie dla złodzieja). A zwłaszcza jeśli rowery są droższe niż 1500 złotych. Ja trzymam w domu i wiele osób które znam tak robi. Rozumiem gdy rowerów jest dużo, jw dzieci itp. Ale jednak trzeba uważać i nie dawać złodziejowi okazji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 20:28  
Cytuj
Nie stać Was na porządne zamknięcie do roweru?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2016r. 21:45  
Cytuj
Witam jakaś kur...niemyta bo i inaczej nie mogę ukradła rower z piwnicy z bloku Poniatowskiego 19
włamanie z czwartku na piątek
Rower Marki BULS wikd 1 cup czarny wstawki szare
dwa amortyzatory przedni widelec biały
hamulce tarczowe tektro
pojemnik na bidony pomarańczowy

link do zdjęcia rowerka
https://zapodaj.net/06581d8885472.jpg.html
20160831_192436_resized.jpg

Dla osób które mają jakieś informację nagroda!
tel 515-903-332 Wojciech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »