NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Gdzie kupić rower ?,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:03  
Cytuj
Ciekawe czy kolega Wiktor jak zmienia opony na zimowe/letnie, to jedzie do wulkanizacji i żąda pozyczenia mu sprzętu, żeby mógł to sobie zrobić sam.
Ludzie są naprawdę dziwni, nie ogarniam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:40  
Cytuj
Andrzejek a do ciebie dotarła różnica między 500 a 1300. Jak ktoś chce kupić auto w salonie za 60 tys. to mu proponują np.golfa a nie passata.Kup Pan bo lepszy.Proponujesz komuś rower blisko 3 x droższy niż jego budżet. Spoko przeglądając forum chyba większość wie że Ty wiesz wszystko w każdym temacie i twoje musi być na wierchu :-) Jedno jest wypowiadać się w temacie, a inne złapać żeby ludzie czytali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 21:26  
Cytuj
Oho widze że temat się rozwija, faktycznie w Sandomierzu na giełdzie można kupić w Stalowej też widziałam ale jakoś nieufnie do nich jestem, z internetu hmm od producenta jak najbardziej i tutaj dziękuję za podanie dokłądnego linka i powiem szczerze że bardzo nam się podoba i nawet cena rozsądna z Rometa ( mi tej firmy rower służy już 11lat oczywiście sporadycznie używany), raz zamówiłam z allegro ale niestety rower się rozsypał i nici z reklamacji bo sprzedawca się wypiął a że rower był szajski to poszedł w śmieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 08:42  
Cytuj
jacky108 a czy do ciebie dociera, że to forum i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 12:13  
Cytuj
No właśnie to forum. A Ty widocznie musisz się wygladac nawet jak nie masz nic rzeczowego w temacie do powiedzenia. Widać to po ilości twoich komentarzy. Dobrze że ludzie jak Ty mają jeszcze internet bo na żywo widocznie nie ma Cię kto słuchać. Myślę że nie pierwszy stwierdzam że dyskusja z Tobą jest zbędna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 14:27  
Cytuj
CYTAT (jacky108 )
No właśnie to forum. A Ty widocznie musisz się wygladac nawet jak nie masz nic rzeczowego w temacie do powiedzenia. Widać to po ilości twoich komentarzy. Dobrze że ludzie jak Ty mają jeszcze internet bo na żywo widocznie nie ma Cię kto słuchać. Myślę że nie pierwszy stwierdzam że dyskusja z Tobą jest zbędna.


Napisałem swoją opinię a ty sie przy....sz do ilości komentarzy? Czy ty się dobrze czujesz?sciana

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 14:42  
Cytuj
Polecam rower ROMET BASIA (na allegro ~690zl), troche przekracza budżet ale jeśli to rower na komunie to lepiej dodać 200zl więcej niż ryzykować wypadku na totalnej miernocie z tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 15:00  
Cytuj
Czy ja się dobrze czuje?Pytanie dotyczy roweru do 500zł, ktoś proponuje za 700 zrozumie trochę droższy ale lepszy.Ty proponujesz za 1300 na komunię dla dziecka które używa roweru z kołem 24' czy Ty się dobrze czujesz? Można zaproponować ale w granicy rozsądku.Ty piszesz żeby prostu udzielić się w temacie jako wiem najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 18:08  
Cytuj
jacky108 ty będziesz wyznaczał granice tego rozsądku, Poj...ło cię? Autor oceni co dla niego jest lepsze. Jak coś nie mieści się w twoim ciasnym umyśle to nie znaczy, że tego nie ma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 18:13  
Cytuj
ja kupilem w tesco i jestem zadowolony , nie wymagam od rowera nie wiadomo co zwykla jazda po chodnikach smiech2 jesli ktos wyczynowo jeździ to mysle rojax

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 19:56  
Cytuj
Gosciu szkoda z tobą dyskutować.Twój poziom zaczyna sięgać błota. Twoje musi być na wierchu więc niech będzie. Brak ci argumentu i podstaw zrozumienia tematu to zaczynasz wymyślać człowieka. Żal ciebie dobrze że możesz w necie wyżalić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 20:11  
Cytuj
Czytam i czytam , ... . Jeśli rower ma być dla dziecka na komunię może być z makrokeszu . Dlaczego , a no po pierwsze - zapewne wytrzyma te kilkadziesiąt godzin jazdy pod blokiem ( domem ) , po drugie i tak mu się znudzi pod koniec lata nie będzie duża strata - po co inwestować więcej , po trzecie - jak ukradną to mała strata , po czwarte jest gwarancja . A i najważniejszec jak już kupusz rower na komunię to wypada kupić przynajmniej kask na głowę " komuniście- rowerzyście " bo zdrowie najważniejsze ( a ząbki drogo kosztują ) . No i pamiętać proszę o rozmiarach ram - dla dziecka do komuni to rozmiar S . Pozdrawiam wszystkich cyklistów bo sezon rowerowy można chyba uznać za otwarty umiech good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Czytam i czytam , ... . Jeśli rower ma być dla dziecka na komunię może być z makrokeszu . Dlaczego , a no po pierwsze - zapewne wytrzyma te kilkadziesiąt godzin jazdy pod blokiem ( domem ) , po drugie i tak mu się znudzi pod koniec lata nie będzie duża strata - po co inwestować więcej , po trzecie - jak ukradną to mała strata , po czwarte jest gwarancja . A i najważniejszec jak już kupusz rower na komunię to wypada kupić przynajmniej kask na głowę " komuniście- rowerzyście " bo zdrowie najważniejsze ( a ząbki drogo kosztują ) . No i pamiętać proszę o rozmiarach ram - dla dziecka do komuni to rozmiar S . Pozdrawiam wszystkich cyklistów bo sezon rowerowy można chyba uznać za otwarty umiech good
brawo bardzo dobrze napisane.jednak sa jeszcze odplwiedzialni ludzie .i pomocni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 20:20  
Cytuj
Cieszę się mogłem ... . Można też opcjonalnie poszukać używanego markowego do sumy 500zł ale tu wypada aby był on w stanie idealny ( prawie ) - czasami takie okazje zdarzają się w ogłoszeniach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Jeśli rower ma być dla dziecka na komunię może być z makrokeszu . Dlaczego , a no po pierwsze - zapewne wytrzyma te kilkadziesiąt godzin jazdy pod blokiem ( domem )...

Popieram. Sam mam rower z macro. Jeździ do dziś, a jest PEŁNOLETNI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 20:29  
Cytuj
tu jest przykładowy w miarę markowy rower http://alleg(...)590.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
tu jest przykładowy w miarę markowy rower http://alleg(...)590.html
paskudny ten rower

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 09:31  
Cytuj
No nic ja jeszcze psozukałam w Nisku i trafiłam na rower Romet Arkus 24 http://rower(...)844.html wlaśnie taki kupiliśmy ale daliśmy więcej niż chcialam 750zl ale przynajmniej mam nadzieje że posłuży kilka ladnych lat, a kask już mamy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
No nic ja jeszcze psozukałam w Nisku i trafiłam na rower Romet Arkus 24 http://rower(...)844.html wlaśnie taki kupiliśmy ale daliśmy więcej niż chcialam 750zl ale przynajmniej mam nadzieje że posłuży kilka ladnych lat, a kask już mamy umiech
ładny umiech i z wyposazeniem czyli oswietlenie i blotniki.jak wyrosnie to mozna jeszcze podniesc siodelko i kierownice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 09:40  
Cytuj
Całkiem fajny.Siodtrzeniec jest dwa lata po komunię i nadal używa roweru z kołem 24' i napewno jeszcze że dwa lata pojezdzi więc myślę że ten też posłuży trochę dłużej. Rower który kolega kolo proponował też fajny ale dla dziecka komunijnego rower z kołem 20' jest zdecydowanie za mały. Myślę że ten Arkus pomimo troszkę wyższej ceny będzie dobrym wyborem, a i prezentuje się całkiem nieźle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 21:48  
Cytuj
właśnie rower dość długo posłuży bo córka jest dość mała na swój wiek i teraz trzeba obniżyć siodełko chyba nawet do samego dołu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
[cytat]My dziady jak pan nas nazwał mieścimy się w budynku ZBR-u a nie obok.

Szczepan to jedyna prawda na którą Cię stać ?

Moderowano przez: stalowem
Post bez związku z tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 11:22  
Cytuj
Tylko u Mariana w sobotę na rynku..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2015r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
Tylko u Mariana w sobotę na rynku..


Żaden rynek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 08:55  
Cytuj
Dla chłopca na komunię chciałabym kupic rower.
Doradzcie proszę gdzie kupie w przyzwoitej cenie.Kompletnie się nie znam a na podpowiedziach sprzedawców nie bardzo polegam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »