NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Janusz Korwin-Mikke, Kandydat na Prezydenta,
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 18:18  
Cytuj
Witam,

Jest temat o panach Duda i Kukiz, więc nie może takowego zabraknąć o panie Januszu.
Co prawda w innych tematach, takich jak "PiS" jest troszkę postów o tym kandydacie, ale jeżeli temat jest o PiS to wypadałoby pisać o nich.

Było przy władzy PiS, teraz PO i ciągle jest tak samo. Wszędzie same obietnice i płynąca słodycz jak to będzie pięknie, a jak wiadomo będzie jak jest mlotek
Trzeba coś zmienić i jedynie pan Korwin oraz Kukiz proponują coś innego. Ja się na to piszę.

Mój głos powędruje właśnie do pana Janusza Korwin-Mikkego.


Piszcie jakieś ciekawe wypowiedzi, kontrowersje i pierdoły, które pasują do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 18:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 18:34  
Cytuj
Do jesiennych wyborów sejmowych Korwin, Kukiz, Braun i podobnie myślący MUSZĄ wystawić wspólną listę kandydatów. Wtedy głosy oddane na poszczególne, z pozoru konkurencyjne ugrupowania zsumują się, znacznie zwiększając liczbę mandatów. To jedyne partie, organizacje, myślące wolnościowo. Inne partie to grupy interesów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 20:10  
Cytuj
jak ktoś mi powie poco chodzić na wybory, poco w ogóle odbywają się wybory poco tyle kasy na to idzie jak sondaże przedwyborcze które są "darmowe" dla społeczeństwa dla naszych podatków pokrywają się w 95% ? czy dla tych 5% warto płacić miliony ? Czy warto płacić nasze miliony dla jednej osoby z ramienia Pisu czy PO czy z innej parti na rzecz innej żeby zarabiała co miesiąc gruby hajs ? Zaraz ktoś mi zarzuci że z takim myśleniem nigdy nie będzie dobrze ale wyjrzyjcie przez okno dzisiaj ile rejestracji jest z zagranicy, ilu Polaków siedzi tam a nie tutaj.

Generalnie mam to w d***ie i jesli z mpich podatków idzie na te gówniane wybory choćby złotówka chciałbym w ogóle do konca życia zrezygnowac z tych chorych wyborób ale żeby mi tej złotówki nie odbierano.. To samo jeśli głosowanie trwa 5 minut mogę za 5 zł sprzedać swój głos %-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 20:59  
Cytuj
nie zawsze sondaże pokrywają sie z wynikami. Wg sondaży to Tusk miał być prezydentem a PO miała rządzić. Prezydentem został Lech Kaczyński a wybory wygrało PiS. Ostatnie wybory samorządowe to tez niespodzianka. Są takie orły, które twierdzą, że skoro sondaże były inne to na bank wybory sfałszowane.
Czy warto chodzić na wybory? Wg. mnie warto ja swojego głosu za 5 zł nie sprzedam. Gdyby wszyscy niezadowoleni poszli na wybory to PO/SLD/PSL i PIS do semu by nie weszli. Wystarczy zagłosować na Kukiza i tamtych partii nie ma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 21:06  
Cytuj
CYTAT

Gdyby wszyscy niezadowoleni poszli na wybory to PO/SLD/PSL i PIS do semu by nie weszli. Wystarczy zagłosować na Kukiza i tamtych partii nie ma.



5551 // nieomylnie zaistniałeś good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2015r. 23:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Gdyby wszyscy niezadowoleni poszli na wybory to PO/SLD/PSL i PIS do semu by nie weszli. Wystarczy zagłosować na Kukiza i tamtych partii nie ma.



5551 // nieomylnie zaistniałeś good


Staraj się dalej, nic nie wnosisz ale istniejesz i licznik bije. Łamiesz faktycznie regulamin korzystania z forum ale to nie moja sprawa.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 02:02  
Cytuj
Lubie Kukiza jako osobę za JOW. Ale nie uważam żebyś miał racje nie dostrzegając trafności kpiny @ArtDeco z infantylności swojego gdybania. Jestem pewien ze zwątpienie w PO/SLD/TR wzrośnie i jest miejsce dla zaplecza Kukiza.

Jeżeli już nie możesz przestać, to po Świerzym łamane przez Oszałamiającym sukcesie PSL-u nikt nie bierze ich kandydata nawet półżartem na serio. To powinno być 10% w pierwszej turze idąc za wynikiem z wyborów lokalnych.

To daje wiele do myślenia.... bo w prezydenckich liczy się każdy głos z całego kraju. Jak myślisz co jest tego powodem? Zastrzeżenia do prawdziwości wyników wyborów lokalnych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 07:04  
Cytuj
Czy to wybory parlamentarne czy prezydenckie nalezy glosowac na kogos poza "układu" bo w innym wypadku znow nic sie nie zmieni a u żloba zostana znow te same same ryje tylko moze w innych partiach. Minusem tego wszystkiego jest to ze nie ma jednosci i zgody u kandydatów pozaukładowych. Powinni sie jakos spotkac ustalic kto i kogo poprą w wyborach prezydendkich a nastepnie ustalic jak bedzie wygladac sklad na wybory parlamentarne. Tego sie boje ze z tego powodu moze to wszystko nie odniesc zamierzonego skutku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 07:54  
Cytuj
"nalezy glosowac na kogos poza "układu" "

Kim są ci eteryczni niezadowoleni? Ci którzy głosują czy ci którzy nie głosują dlatego ze nie mają na kogo z kondominium?
Domyślałam się ze obecne niezadowolenie wynika z wyników rządów układu wpływów PO i SLD.
Jak ty to rozumiesz? I co zrobisz z glosującymi na ww. układ? (~55% społeczeństwa).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 19:24  
Cytuj
Jest jeszcze Marian Kowalski o podobnym programie co Kukiz i pan Korwin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:45  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 11:09  
Cytuj
https://www.facebook.com/events/819451324796110/

Kampania prezydencka wchodzi w najważniejszy etap. Potrzebujemy lasu rąk, aby przekonać jak najwięcej mieszkańców Stalowej Woli do kandydatury Janusza Korwin-Mikke.
Zapraszamy na spotkanie na którym, poruszymy kwestie:
- ogólnej sytuacji w partii,
- podziału obowiązków na najbliższe tygodnie,
- będziemy wypełniać formularze zgłoszeniowe do obwodowych komisji wyborczych.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 14:02  
Cytuj
http://www.polskatimes.pl/plebiscyt/prawybory
umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
http://www.polskatimes.pl/plebiscyt/prawybory
umiech


trochę lipa z tym plebiscytem bo można oddać 10 głosów lub jeden.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 15:22  
Cytuj
CYTAT

trochę lipa z tym plebiscytem bo można oddać 10 głosów lub jeden.

można i 10 ale przez sms, 2 przez fb i 1 normalnie, ale komu by się chciało tracić kasę na smsy na jakiś tam plebiscyt, jak można coś wygrać to i owszem ale jakieś tam prawybory, no proszę Cię...

wiadomo że ŻADEN sondaż ani plebiscyt nie odzwierdciedla poparcia w 100%, ale taki plebiscyt odzwierciedla np tłumy na spotkaniach z Korwinem, i na pewno lepiej odzwiedciedla poparcie dla niego niż "sondaże" CBOSu czy innych pseudo obiektywnych ośrodków badania opinii publicznej ;)
kto w ogóle będzie głosował na Bronka? chyba te kilkaset tysięcy urzędników + ich rodziny bo z tego przecież żyją smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 08:40  
Cytuj
"Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy (...). Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania" - powiedział kandydat na prezydenta Janusz Korwin-Mikke.

Fajnie gada ten Korwin ale zawsze tuz przed wyborami cos palnie i sam się wyklucza.
Tymochowicz zarzucał mu kiedyś, że robi to specjalnie, gdy sondaże mu rosna, bo boi się faktycznego dojścia do władzy, ech...

Szkoda, facet, który jest w polityce od kilkudziesięciu lat lepiej nadawałby się na prezydenta niż były muzyk, no a tu taki klops.

Kurde i jak ten gajowy ma przegrać... z kim...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 13:38  
Cytuj
@ Marek370
Kukiz to nie były muzyk tylko człowiek sukcesu! W tej dziedzinie osiągnął wszystko! Jak sam powiedział przez 25 lat, tak jak i całe społeczeństwo, dał się oszukiwać i dość tego!
Warto go posłuchać:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2015r. 14:30  
Cytuj
Według mnie Pan Korwin-Mikke jest za bardzo 'postrzelony'. Jak bomba, nie wiadomo kiedy wybuchnie. Pozatym nie przekonuje mnie jego chora radyklaność. Prezydent na moje powinien być głosem ludzi, a nie swoim jedynym 'słusznym głosem'. Przykro mi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 10:38  
Cytuj
https://www.facebook.com/gazetastonoga/videos/vb.598728396924452/645559242241367/?type=2&theater

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
Według mnie Pan Korwin-Mikke jest za bardzo 'postrzelony'. Jak bomba, nie wiadomo kiedy wybuchnie. Pozatym nie przekonuje mnie jego chora radyklaność. Prezydent na moje powinien być głosem ludzi, a nie swoim jedynym 'słusznym głosem'. Przykro mi.

Głosem ludzi... A to dobre!:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 12:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 17:15  
Cytuj
Jakie pan Kukiz ma zaplecze? Jeżeli nie wystartuje bez partii Korwina do sejmu to będzie przegrany. Kukiz niech się nie obraża o górników, bo związkowcy to największe pasożyty po politykach w tym kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 11:56  
Cytuj
Korwin to człowiek którego powinna bać się cała obecna władza a nie ludzie. 10 maja mój głos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 12:24  
Cytuj
Ja bym chciał żeby Korwin albo Kukiz został prezydentem, na bank nie byłoby nudno jak teraz.
Spotkania na szczeblu międzypaństwowym obfitowałyby w niespodzianki a może i skandale, a my mielibyśmy co poczytać w gazetach. Tak sie jednak nie stanie.

Dla głównych graczy sceny politycznej, choć bardziej dla PIS-u w pierwszej turze, ci kandydaci sa pożyteczni. Przyciągna do urn młody elektorat, który w przeciwnym wypadku zostałby w domu i doprowadzą do drugiej tury, ale sami przepadną w pierwszej.
I to jest korzystne dla PIS-u, natomiast w drugiej turze PO liczy, że część tego elektoratu zostanie w domu, część natomiast poprze gajowego, gdyż pojadą na starym schemacie, że głosowanie na PIS to obciach.
W ten sposób entuzjazm i nadzieja na zmiany części społeczeństwa zostanie wykorzystany przez starych wyjadaczy do ponownego objęcia włądzy.

Niech nikt sie nie obraża, to co piszę nie jest cyniczne, to życie jest cyniczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 08:07  
Cytuj
Korwina Odstrzelic tak jak on kazalby strzelac do gornikow !!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »