NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Niesolidne usługi remontowo-budowlane!,
Posty: 2
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 17:37  
Cytuj
Dordzy forumowicze!

Zakładam ten temat aby każdy z nas mógł tu wyrazić swoją opinię i podzielić się doświadczeniami lub uprzedzić innych przed nierzetelnymi firmami remontowo budowlanymi z naszego regionu.

Jako pierwszej stanowczo nie polecam firmy:

Z PHU Sob Bud Tadeusz Sobieszek
Zalesie 52a, 37-430 Zalesie, tel: 691489597
Zajmują się m.in. dociepleniami, tynkami zew. i wew.

Ta firma nie dotrzymuje ustalonych terminów, dobiera sobie w trakcie inne dodatkowe prace, a o zwrocie zaliczki można tylko pomarzyć. Pracownicy też raczej długo czekają na zaległe wypłąty.
Właściciel nie należy do osób wiarygodnych. Zapytajcie co sądzą o nich ludzie ze wsi. To zwykli budowlani naciągacze przed którymi pragnę Was ostrzec!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 17:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 17:43  
Cytuj
Ha znam gościa, widziałem że w końcu ktoś o nim napisze. Ale jak ma takie podejście do tego co robi to niech się nie dziwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:34  
Cytuj
CYTAT


Ta firma nie dotrzymuje ustalonych terminów, dobiera sobie w trakcie inne dodatkowe prace, a o zwrocie zaliczki można tylko pomarzyć. Pracownicy też raczej długo czekają na zaległe wypłąty.
Właściciel nie należy do osób wiarygodnych. Zapytajcie co sądzą o nich ludzie ze wsi. To zwykli budowlani naciągacze przed którymi pragnę Was ostrzec!



Zlecałem prace różnym firmą budowlanym i nigdy nie przyszło mi do głowy aby płacić zaliczkę. Nikt też jej ode mnie nie wymagał.Wyceniałem z szefem koszt usługi i płaciłem po wykonanej pracy ustaloną kwotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 20:50  
Cytuj
Z
Godze z kolega aby placic po wykonanej robocie. Badz w trakcie jesli jest odpowiednio wykonywana 😁

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 08:30  
Cytuj
Dalibor- ale medal ma dwie strony. Nie należy pakować wszystkich do jednego worka. Co z uczciwymi i solidnymi firmami? Rezerwuje termin dla Klienta, a ten dzień przed dzwoni że nie będzie wykonywał, czy też znalazł sobie inna firmę? Pół biedy jak kolejny Klient zgodzi się na przyspieszenie terminu i w to miejsce wchodzi kolejne zlecenie. A jeśli nie? Pracownicy oczekują pracy i pieniędzy? Czyż nie tak? Ale myślę że akurat temat zaliczek jest najmniejszym problemem. Najlepiej popytać o firmę, albo niech wskażą 2-3 roboty wykonane i jakiś kontakt do zleceniodawców. Telefon,oględziny i mamy czarno na białym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Dalibor- ale medal ma dwie strony. Nie należy pakować wszystkich do jednego worka. Co z uczciwymi i solidnymi firmami? Rezerwuje termin dla Klienta, a ten dzień przed dzwoni że nie będzie wykonywał, czy też znalazł sobie inna firmę? Pół biedy jak kolejny Klient zgodzi się na przyspieszenie terminu i w to miejsce wchodzi kolejne zlecenie. A jeśli nie? Pracownicy oczekują pracy i pieniędzy? Czyż nie tak? Ale myślę że akurat temat zaliczek jest najmniejszym problemem. Najlepiej popytać o firmę, albo niech wskażą 2-3 roboty wykonane i jakiś kontakt do zleceniodawców. Telefon,oględziny i mamy czarno na białym.


Masz rację, ja patrze na to od strony zleceniodawcy. Jeżeli komuś zależy na współpracy to można spisać umowę z ustalonymi konsekwencjami. Nikogo nigdzie nie pakuje, staram się unikać problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 11:53  
Cytuj
Kłamstwa i to wszytko !! Jedyne co tu jest oszustwem to ten post, znam tego wykonawce bo robił u mnie elewacje. I nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, szybko i w terminie i bez żadnego bałaganu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
Kłamstwa i to wszytko !! Jedyne co tu jest oszustwem to ten post, znam tego wykonawce bo robił u mnie elewacje. I nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, szybko i w terminie i bez żadnego bałaganu




Hehe świeże konto :]
albo Pan poczytał o sobie albo jakiś pracownik wyraził opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 19:45  
Cytuj
Coś mi się zdaje, że niezadowolony były pracownik robi byłemu szefowi "koło pióra" - oj, nieładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2015r. 07:48  
Cytuj
Mariusz Czerwonka firma Rege
23-230 Łychów Szlach
664676668
"robi" dachy.
U mnie robił w 2012 r. więźbe i pokrycie blachą.
"Jak pada desz to musi cieknąć" - to cytat z jego odpowiedzi na moją reklamację. Nie zna się na robocie, partacz, kłamca i oszust. Dodam jeszcze, że po wszystkim - po wcześniejszym ustaleniu ceny - dolicza sobie za wymyślone roboty lub rzeczy.
Naprawa nowego dachu po jego robocie kosztowała mnie dodatkowo 2,5tys. oczywiście pieniedzy nie odzyskałem.

Janusz Łoin
Stalowa Wola, ul Energetyków
"fachowiec" od ociepleń.
Robił u mnie w 2012 r. ocieplenie i podbitkę.
Co do ocieplenia to nie ma co się przyczepić, ale podbitke spieprzył od początku do końca.
Na reklamacje nie reagował.
Na materiałach oszukiwał bo chciał zaoszczędzić na wszystkim. Wiadomo podał cenę robocizny z materiałem.
Poprawianie podbitki zajęło mi 2 dni i kosztowało ok. 500 zł.
Jak poprzednik po wszystkim doliczał sobie za jakieś wymyślne rzeczy i roboty, oczywiście to co wyszło w trakcie to uzgadnialiśmy coś tam prosiłem zrobić dodatkowego to wiadomo, ale potem i tak jeszcze byłą długa lista do zapłaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2015r. 09:12  
Cytuj
Niektórzy już doświadczyli i być może się nauczyli, a niektórzy być może są przed etapem zlecenia budowy, remontu etc. Podaję link do forum muratora, gdzie rozpisywano się na temat "jak się rozliczać ze zużytych materiałów podczas prac". Świetna rzecz! Proszę zwrócić uwagę na postawę użytkownika amdam. Osobiście uważam, że postawa tego człowieka jest najlepszym wzorem ze wszystkich prezentowanych na forum w tym wątku. Zachęcam do lektury umiech
http://forum(...)ef020ef2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2015r. 19:28  
Cytuj
prawda jest taka ze wykonawcy wydoja cie jak dojna krowe, jak nie na robociznie to na materiałach
wartoprzeswietlic wykonawce ...i oczywiście porownac ceny bo jesli wykonawca zakupi materiały to on nie dość ze swoje ceny zaokragli to jeszcze na koniec roku odliczy sobie vat.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 20:39  
Cytuj
głupoty piszecie na forum a pojęcia nie macie pracownik chfali szefa a ma nie zapłacone za robotę ciekawe kto takie bzdury pisze podajcie nr. tel albo imię i nazwisko to bedzie wiarygodne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »