NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ginekolog Czesław Flis ,
Posty: 35
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 09:19  
Cytuj
Czemu gin Czesław Flis nie przyjmuje już w Rudniku???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 09:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 09:41  
Cytuj
może mu się już nie chce a może przyjmuje w innej wsi czy to ma znaczenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 13:04  
Cytuj
Tak ma znaczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 21 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 13:34  
Cytuj
W przychodni w nisku tez nie przyjmuje. I w szpitalu tez go nie ma podobno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 15:34  
Cytuj
Pan Doktor Czesław Flis nie przyjmuje w przychodni w Rudniku i Nisku w szpitalu też już nie pracuje, dlaczego Pan doktor już nie przyjmuje? to według mnie jego prywatna sprawa, nie możemy go obwiniać za jego prywatne decyzje LUDZIE ! sciana
Podobno od marca pracuje w szpitalu w StW i wciąż przyjmuje w prywatnym gabinecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 16:53  
Cytuj
To niedobrze jak nie przyjmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 18:28  
Cytuj
Dr Flis oficjalnie pożegnał się z Niskiem w piątek. Obejmuje ordynaturę w Stalowej Woli na Oddziale Ginekologii i Połoznictwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 18:47  
Cytuj
SZkoda:( To kto teraz w Rudniku przyjmuje??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 19:09  
Cytuj
Flis ordynatorem- chyba żart, jakieś brednie? Jeszcze niedawno przyjmował w medyku. Brak mu doświadczenia i ... pacjentek. Nie słyszałam o nim żadnej dobrej opinii. Nie znam też osoby, która by się u Flisa leczyła. Więc kogo będzie leczył?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 20:34  
Cytuj
Do: milenamila
Tu było konkretne pytanie i konkretna odpowiedż.
Zachowaj swoje wywody odnośnie tego lekarza dla siebie.
A tak dla twojej wiedzy to był zastępcą ordynatora w Nisku i lat pracy też trochę ma..mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 20:58  
Cytuj
on już dawno nie powinien pracować w tym zawodzie.Po ciąży tak wyczyścił moją żonę że wylądowała w poliklinice w Rzeszowie z torbiełą wielkości pomarańczy.A dr L....a stwierdziła,że ta cysta to kolejna ciąża. Nie wiem jak doszła do swojego błędu,ale jak obdzwoniła kilkadziesiąt telefonów i dotarła do nas,to żona już była po zabiegu.Takich mamy lekarzy.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 21:10  
Cytuj
Do efzet - miejmy nadzieję, że długo nie popracuje. Zresztą może powinieneś "zachować swoje wywody dla siebie" jak radzi pan IKARUS (męski pacjent Flisa?) . PS Zauważyłam nagłe zainteresowanie lekarzem Flisem szczególnie osób z nowymi loginami. Trochę dziwne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 21:18  
Cytuj
Do: milenamila
Wszelkie insynuacje,publiczne oczernianie ludzi jest ścigane prawem.
Nie pisz nic więcej dla swojego dobra, szczególnie psychicznego.
Powtarzam ci drugi raz - ktoś chciał informację o człowieku i ją otrzymał.
Nie było pytania o fachowość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2015r. 21:39  
Cytuj
Do IKARUS Może pan wskazać jakieś insynuacje, czy oczernianie? I co ma do tego zdrowie psychiczne- to jest właśnie oczernianie, ale z Pana strony. Proszę moderatora o interwencję !!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2015r. 10:43  
Cytuj
A gdzie jest granica między oczernianiem a pisaniem prawdy? Kto ma ponieść konsekwencje? Ten kto pisze prawdę, czy ten kto popełnia przestępstwo? Udowodnić w Polsce np. przestępstwo łapownictwa jest niezwykle trudno, bo tylko za pomocą środków kontroli rozmów albo prowokacji, ale żeby to uzyskać, ja muszę coś w miarę uprawdopodobnić, czy np. baba biegnąca mi po szpitanym korytarzu na legalu z kopertą do gabinetu i wychodząca potem bez tejże koperty, której np. zrobię zdjęcie (przed i po) stanowi taki dowód? No jasne że nie! Pisanie i ocena lekarzy w necie jest jak najbardziej słuszna, bo na podstawie takich informacji można czasem uratować człowiekowi życie, co w Polsce o ironio nie jest absolutnie przesadą!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2015r. 10:47  
Cytuj
Tylko że mam wrażenie, że polska służba zdrowia doszła już do takiego stanu,że "pisanie o niej czwegokolwiek w necie" równa się "oczernianie"zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2015r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
Flis ordynatorem- chyba żart, jakieś brednie? Jeszcze niedawno przyjmował w medyku. Brak mu doświadczenia i ... pacjentek. Nie słyszałam o nim żadnej dobrej opinii. Nie znam też osoby, która by się u Flisa leczyła. Więc kogo będzie leczył?

Pacjentek to chyba miał najwięcej w przychodni w nisku, żona jak chodziła to zawsze kolejki do niego ogromne. Zresztą w prywatnym gabinecie też trzeba poczekać chwilę.
Pielęgniarki ostatnio coś wspominały że ma urlop.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 00:33  
Cytuj
CYTAT
Czemu gin Czesław Flis nie przyjmuje już w Rudniku???
Nie "gin" ,nie "gnekolog" ,tylko ginekolog.Po prostu ginekolog.Świetny fachowiec i jeśli to prawda,że przejmuje placówkę w Stalowej Woli,to bardzo dobra wiadomość jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 06:53  
Cytuj
Następny nowy login się odezwał. Dawno nie było takiej reklamy. Gdzie są pacjentki Flisa ? Jak na razie dr n. med. Napierała jest ordynatorem i proszę nie wprowadzać ludzi w błąd! To może być karalne jak to pisał niemiły pan gdzieś wcześniej. A przejąć placówkę to może sobie we śnie, albo jak sobie ją kupi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 08:16  
Cytuj
Ja jestem jego pacjentką i złego słowa nie powiem. I nie ma znaczenia czy idzie się na wizyte prywatną, czy do przychodni. Jest bardzo dokładny i dociekliwy.
A błędy popełniamy wszyscy. Lekarz, aptekarz, księgowa, sprzedawca w sklepie, matka, dziecko... Fakt, niektóre błędy to tylko kwestia pieniędzy, inne to czyjeś życie, ale tego nie da się całkowicie wyeliminować. Bo jak powtarzała moja babcia: tylko ten nie popełnia błędów, co nic nie robi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czemu gin Czesław Flis nie przyjmuje już w Rudniku???
Nie "gin" ,nie "gnekolog" ,tylko ginekolog.Po prostu ginekolog.Świetny fachowiec i jeśli to prawda,że przejmuje placówkę w Stalowej Woli,to bardzo dobra wiadomość jest.


Witamy gin Flisa na forum. Już wystarczy tej autoreklamy!!! Już wszyscy wiedzą gdzie pan pracuje. Kolejna osoba zakłada konto by poinformować na forum a to nie jest dział ogłoszeń/reklamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 11:37  
Cytuj
Bylam pacjentka Flisa i nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 11:44  
Cytuj
czemu pani nie poleca pana Flisa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czemu gin Czesław Flis nie przyjmuje już w Rudniku???
Nie "gin" ,nie "gnekolog" ,tylko ginekolog.Po prostu ginekolog.Świetny fachowiec i jeśli to prawda,że przejmuje placówkę w Stalowej Woli,to bardzo dobra wiadomość jest.


Witamy gin Flisa na forum. Już wystarczy tej autoreklamy!!! Już wszyscy wiedzą gdzie pan pracuje. Kolejna osoba zakłada konto by poinformować na forum a to nie jest dział ogłoszeń/reklamy


Gdybym mogła przeklnąć chyba bym to tu zrobiła z wykrzyknikami...
Nie rozśmieszajcie mnie bo mnie boczki rozbolą...
Doktor Flis nie miałby co robić tylko wchodzić na taką stronę i odpisywać na takie durne komentarze...Litości!!!Nie macie co robić puste gimbusy tylko dodawać stalowemu miastu liczby wyświetleń?
Ja też jestem pacjentką Pana doktora,nie narzekam na Jego ,,rozmowność",mi wystarczy że jest kompetentnym lekarzem,zna się na swojej pracy,prowadził moją ciążę i odebrał poród,jestem zadowolona ,korzystam z Jego usług do dziś.
W Nisku jak i w Rudniku rzeczywiście już nie przyjmuje,w szpitalu również- mi wiadomo tylko tyle ,że ma już swój wiek i miał prawo zwolnić tempo.Może sprawy osobiste,może zdrowotne - nikomu nic to tego.
Będąc ostatnio na wizycie wspominał ,że wybiera się na długi urlop i to wszystko.
Jeśli ktoś ma wątpliwości o ilości Jego pacjentek winien przyjechać w dowolny poniedziałek do przychodni w Nisku.Ostatnia wizyta przed urlopem - 22 pacjentki.Prawie wszystkie ciężarne.
A poza tym -jaki był temat postu? Może do niego wrócimy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 17:42  
Cytuj
a wróci w ogóle do Rudnika??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »