NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
salon sukien slubnych, jaki polecacie?
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 15:02  
Cytuj
Witam, jaki polecacie salon sukien ślubnych w Stalowej bądź Nisku lub innych pobliskich miejscowościach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 15:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2015r. 10:41  
Cytuj
Salon Sukien Ślubnych „GRACJA”

Ul. Okulickiego 33a/7 (Salon mieści się z tyłu Hali Targowej, obok sklepu z komputerami )

Moderowano przez: sm
Polecasz, bo ... ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 15:09  
Cytuj
Salon "Maria" na KEN. Panie są bardzo miłe i naprawdę służą radą przyszłej pannie młodej. I przede wszystkim nie są nachalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 20:14  
Cytuj
Polecam. Sama kupuję tam sukienkę, Pani Beata która tam pracuje jest bardzo miłą osobą, świetnie doradzi i widać że zna się na rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 20:20  
Cytuj
Kilka moich koleżanek chwaliło salony w Tarnobrzegu, może warto się przejechać. Ja osobiście polecam wycieczkę do Rzeszowa. Salonów bez liku, można trafić na fajne wyprzedaże kolekcji zeszłorocznych. Jeśli chodzi o wybór to nawet nie ma porównania do Stalowej Woli. Zaglądnij do salonu La Belle na ul. Kolejowej. Pani prowadząca zna się na rzeczy, umie dobrze doradzić i nie jest nachalna, tzn nie twierdzi że w każdym modelu wygląda się rewelacyjnie, chociaż tak nie jest. W Stalowej odwiedziłam wszystkie salony, suknie mierzyłam tylko w dwóch. W jednym (nie podam nazwy) pani nie była zachwycona, że chcę mierzyć na kilka miesięcy przed ślubem, pozwoliła mi zmierzyć aż 2! suknie, a w drugim mogłam mierzyć do woli, i w każdej według sprzedawczyni, wyglądałam super, extra idt. Niby fajnie, pani była miła, ale gdy nie zdecydowałam się na żadną stwierdziła do drugiej pani, że tylko jej d... zawracałam i niby taka paniusia ze mnie. Byłam jeszcze w przymierzalni, i chociaż mówione szeptem, doszło. Może ja miałam takiego małego pecha, ale szukając sukni nie miałam jakiegoś konkretnego modelu upatrzonego, dlatego zależało mi na fachowości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »