NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Ceny mieszkań w Stalowej Woli.,
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 19:50  
Cytuj
Interesują mnie jaka jest cena mieszkań w Stalowej woli w tych nowszych blokach. Mam na myśli ogrody, wieżowiec na ul. Okulickiego, bloki z żółtego klinkieru na ul. Siedlanowskiego. Ewentualnie inne bloki ale nie starsze niż 15-20 lat. Interesują mnie małe mieszkania ok 45 metrów, najlepiej dwa pokoje, albo salon+pokój. Przydałby się też balkon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2015r. 20:21  
Cytuj
Przeglądając od dłuższego czasu oferty sprzedaży mieszkań to ceny zaczynają się od 120tys w górę w okolicach w których chciałbyś kupić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 28 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 08:34  
Cytuj
Mieszkam na ogrodach, cena za metr okolo 4 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 11:02  
Cytuj
Za 4 tys metr to w mieście Rzeszowie można kupić mieszkanko fajne, a nie na wsi w ogrodach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 11:20  
Cytuj
w tej wsi kolego zarobisz podobne pieniądze,nie stoisz w korkach,masz zdrową wodę w kranach.oczywiście nie ujmując calej reszty Rzeszowowi bo rozwija sie znakomicie ale u Nas to tak naprawde brakuje sportu na dobrym poziomie.a tak to zycie kulturalne,sportowe(amatorsko),rozrywkowe jest wystarczające.ale nie każdemu dogodzi.ja mam 3 minuty piechotą do przedszkola,żłobka szkoły,sklepu całodobowego ,apteki 24h,targu,dworca autobusowego,poczty,kościoła,parku,pracy żony,przychodni,domu kultury.mam znajomych w Wawie i innych wiekszych miastach i mówia że nie ma tak nigdzie.a jednak...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 12:13  
Cytuj
Wypraszam sobie, że u nas jest zła woda. Owszem, jest pobierana ze ścieku jakim jest Wisłok, ale za to jest tak uzdatniona, że jest krystalicznie czysta. Jest twardsza od tej ze Stalowej Woli, ale to zdrowsze dla ludzi, bo są minerały. Troszkę gorzej dla sprzętu AGD, ale zdrowie ważniejsze. Już dawno udowodniono, że picie twardej wody jest zdrowe, a miękkiej nie. Tutaj woda była zła przed otwarciem obecnej stacji uzdatniania.
Co do korków, to są, ale jeśli ktoś wie którędy je ominąć to w nich nie stoi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Wypraszam sobie, że u nas jest zła woda. Owszem, jest pobierana ze ścieku jakim jest Wisłok, ale za to jest tak uzdatniona, że jest krystalicznie czysta. Jest twardsza od tej ze Stalowej Woli, ale to zdrowsze dla ludzi, bo są minerały. Troszkę gorzej dla sprzętu AGD, ale zdrowie ważniejsze. Już dawno udowodniono, że picie twardej wody jest zdrowe, a miękkiej nie. Tutaj woda była zła przed otwarciem obecnej stacji uzdatniania.
Co do korków, to są, ale jeśli ktoś wie którędy je ominąć to w nich nie stoi.

... ale to wątek o cenach mieszkań w Stalowej Woli a nie o wodzie w rzeszowie jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 16:19  
Cytuj
Ceny od 2150 - 2450 zł jak na Stalową. Zależy od lokalizacji i oczywiście stanu technicznego danego mieszkania. Ważna też lokalizacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2015r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Mieszkam na ogrodach, cena za metr okolo 4 tys.

A najmniejsze mieszkania od ilu m2 się zaczynają?
CYTAT
w tej wsi kolego zarobisz podobne pieniądze,nie stoisz w korkach,masz zdrową wodę w kranach.oczywiście nie ujmując calej reszty Rzeszowowi bo rozwija sie znakomicie ale u Nas to tak naprawde brakuje sportu na dobrym poziomie.a tak to zycie kulturalne,sportowe(amatorsko),rozrywkowe jest wystarczające.ale nie każdemu dogodzi.ja mam 3 minuty piechotą do przedszkola,żłobka szkoły,sklepu całodobowego ,apteki 24h,targu,dworca autobusowego,poczty,kościoła,parku,pracy żony,przychodni,domu kultury.mam znajomych w Wawie i innych wiekszych miastach i mówia że nie ma tak nigdzie.a jednak...

No właśnie mam takie samo zdanie jak Ty. Nie zamierzam się nigdzie przeprowadzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »