NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowy salon Mody Ślubnej- co wy na to?, proszę o pomoc, rady i opinię
Posty: 4
Dołączył: 20 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 23:00  
Cytuj
Drodzy Forumowicze, mam do Was kilka pytań. Wiem, że w Stalowej Woli funkcjonuje chyba 6 salonów mody ślubnej. Najpolurajniejsza jest z tego co wiem Krystyna, jednak po przejrzeniu jej oferty trochę się dziwię wszchobecnym zachwytem, ale nie jest źle. Jak zapatrujecie się na to, żeby powstał salon z prawdziwego zdarzenia, oferujący suknie La Sposa, Herm's czy Pronovias? Czy uważacie, że to się u nas sprzeda? Proszę o pomoc i wszelkie sugestie związane z tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 23:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 07:29  
Cytuj
no ja szczerze nie wiem do konca czy to dobry czy zly pomysl.

Z wlasnego doswiadczenia powiem ze w stalowej jak chcialam kupic suknie wszelkie dodatki i buty w jednym salonie nie bylo by to mozliwe. Bo jedni maja lepsze suknie inni wiekszy wybor butow. A np kupic buty slubne ladne i maly rozmiar graniczy u nas z cudem. Nosze 37 slubne niewiem czy to inna rozmiarowka ale kupilam 35. A panie obslugujace jakies takie wypalone ze wybor sukni staje sie katorga.

Ja suma sumarum swoja kupilam w warszawie jak bylam u siostry. Nie planowany zakup poprostu weszlam poogladac i sie zakochalam.


PS. Jak salon to pomysl o wypozyczalni sukien moje kolezanki np ze wzgl na slub last minute wypozyczaly i duzo dziewczyn to robi.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 08:03  
Cytuj
A właśnie jak to jest z obuwiem bo nad tym też się zastanawiam- jest sens wprowadzać jakąś super ofertę z butami, czy dziewczyny kupują te buciki gdzieś poza salonami. Ja swoje kupiłam w innym sklepie, też były białe i o połowę tańsze dlatego pytam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 10:35  
Cytuj
Kupuja poza salonami bo niestety ale w stalowej wszystkie buty slubne sa hmmm no typowo slubne modele. Mysle zawsze mozna wprowadzic do oferty buty modele w ktorych na codzien sie chodzi blatformy bez paskow na kostce. Buty typowo slubne do tanich nie naleza jak na buty na jeden raz. Warto pomyslec o alternatywie moze niszowych producentow ale tanszych. Ja za swoje dalam w salonie 250zl i leza czekajac na zbawienie chyba.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2015r. 11:49  
Cytuj
Uważam że to dobry pomysł, ponieważ salonu ślubnego z prawdziwego zdarzenia w Stw jednak brak... wybór sukni ślubnych nijaki, a buty to już w ogóle masakra... te które tu oferują z mody wyszły już dawno temu, ja szukałam klasycznych, obcas 1cm - mogłam pomarzyć że kupię tu takie, ostatecznie kupiłam na allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 10:36  
Cytuj
To jeszcze jedno pytanie- czy uważacie, że suknie w cenach 2,5 tys do powiedzmy 4 to dobry pomysł? Oczywiście w ofercie byłoby kilka tańszych ale chcę znać Waszą opinię ile byłybyście w stanie wydać na suknię ślubną. Wiem, że jak się coś spodoba to się nie patrzy na cenę ( zwłaszcza jeśli to jedyny taki dzień w życiu), ale każda z nas ma jakiś próg zaporowy w stylu - tyle i ani złotówki więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2015r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
To jeszcze jedno pytanie- czy uważacie, że suknie w cenach 2,5 tys do powiedzmy 4 to dobry pomysł? Oczywiście w ofercie byłoby kilka tańszych ale chcę znać Waszą opinię ile byłybyście w stanie wydać na suknię ślubną. Wiem, że jak się coś spodoba to się nie patrzy na cenę ( zwłaszcza jeśli to jedyny taki dzień w życiu), ale każda z nas ma jakiś próg zaporowy w stylu - tyle i ani złotówki więcej.


Moim zdaniem dobra suknia, z fajnego materiału to tyle mniej więcej kosztuje, swoją kupiłam za prawie 3 tys, i nie żałuje ale napewno nie kupiłabym sukni za 4tys i powyżej.
Tak się mówi, że na ślubie nie ma co oszczędzać ale są osoby które patrzą żeby ciąć koszty na wszystkim co się da, a więc na sukni też.

Jeśli chodzi o buty to rzeczywiście są w cenie, ale mnie się wydaje że chodzi tu o wygodę, buty ze skóry będą bardzo wygodne i przetańczy się w nich całą noc ale nie możemy jednocześnie wymagać aby za buty ze skóry zapłacić 100zł lub poniżej.

Można by było również pomyśleć o jakieś fajnej ślubnej bieliźnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2015r. 12:09  
Cytuj
CYTAT

Tak się mówi, że na ślubie nie ma co oszczędzać ale są osoby które patrzą żeby ciąć koszty na wszystkim co się da, a więc na sukni też.


Tak mówią ludzie bez rozumu moim zdaniem.
Jeden dzień, a zastaw się postaw się. Jeszcze lepiej jak w ruch idą kredyty tylko po to, żeby zadowolić gości, zrobić wystawnie i najważniejsze, jeszcze lepiej jak u znajomego potluczony
Żenada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »