NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zespół: Amaris, Awedis, Comers,
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 11:04  
Cytuj
Ma ktoś jakieś informacje na temat tych trzech zespołów? Jak grają? Da się przy nich dobrze bawić? Z GÓRY DZIĘKI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 11:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 11:17  
Cytuj
Miałem u siebie na weselu Awedis, są bardzo profesjonalni. Super się z nimi dogadywało a muzyka wyśmienita grana 100% na żywo. Wspomne, że byłem bardzo wymagający i podołali temu aż nad program ;) . O reszcie zespołów nie słyszałem więc się nie wypowiem. ok

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:08  
Cytuj
hej, też miałam zespół Awedis na swoim weselu i niestety nie mogę wyrazić takiego zadowolenia jak mój poprzednikumiech zamawiałam zespół rok przed weselem, pojechałam na ich probe i było super wrecz mnie zachwycili umiech ale niestety rok poźneij na wesele przyjechli z inna wokalistką no ale w sumie też śpiewała dobrze, największy problem był z prowadzeniem wesela, wg mnie brakowało im pomysłu na prowadzenie takiej imprezy bo poza śpiewaniem nie było żadnych przyśpiewek, zabaw itp a jednak na wesleu też to jest ważne. Wiadomo każdy ma inne wymagania ale ja bym ich drugi raz nie wzieła umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
hej, też miałam zespół Awedis na swoim weselu i niestety nie mogę wyrazić takiego zadowolenia jak mój poprzednikumiech zamawiałam zespół rok przed weselem, pojechałam na ich probe i było super wrecz mnie zachwycili umiech ale niestety rok poźneij na wesele przyjechli z inna wokalistką no ale w sumie też śpiewała dobrze, największy problem był z prowadzeniem wesela, wg mnie brakowało im pomysłu na prowadzenie takiej imprezy bo poza śpiewaniem nie było żadnych przyśpiewek, zabaw itp a jednak na wesleu też to jest ważne. Wiadomo każdy ma inne wymagania ale ja bym ich drugi raz nie wzieła umiech



a w jakim roku miałaś wesele?
Dzięki za informacjeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:36  
Cytuj
2013 październik. może teraz jest lepiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
2013 październik. może teraz jest lepiej umiech



Ja także byłam na dwóch weselach na których grali, także w październiku 2013 r. i wydawało mi się OK. I nie wiem czy zależy to od ich osobistych upodobań czy od woli organizatorów umiech . jaki miałaś z Nimi kontakt? Bo ja napisałam e-maila i jak na razie brak odzewu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 21:53  
Cytuj
@patycha1111,no cóż,widzę szczyt hipokryzji u ciebie
opiszę moje odczucia co do twojego "zapytania" o te zespoły....
wali konkurencją na kilometr....
i możesz sobie pisać ,że jesteś "zwyczajną osobą" zastanawiawiącą się ,który zespół wybrać......
to,że ci nie odpisali na maila,moze tylko świadczyć,ze mają takie same odczucia co do ciebie jak ja

poza tym,byłaś na dówch weselach,gdzie grał jeden z tych zespołów
i nie wyrobiłaś sobie o nich zdania,czy ci się podobają czy nie???
i nie widziałaś czy się ludzie bawią na tych weselach ???
poważnie??
no nie żartuj nawet..;)

to ,może spytaj ludzi w internecie co masz jutro sobie zjeść na śniadanie jezyk

ech....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 22:00  
Cytuj
Amaris super zespół. Graja na zywo, swietnie spiewaja i bawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
@patycha1111,no cóż,widzę szczyt hipokryzji u ciebie
opiszę moje odczucia co do twojego "zapytania" o te zespoły....
wali konkurencją na kilometr....
i możesz sobie pisać ,że jesteś "zwyczajną osobą" zastanawiawiącą się ,który zespół wybrać......
to,że ci nie odpisali na maila,moze tylko świadczyć,ze mają takie same odczucia co do ciebie jak ja

poza tym,byłaś na dówch weselach,gdzie grał jeden z tych zespołów
i nie wyrobiłaś sobie o nich zdania,czy ci się podobają czy nie???
i nie widziałaś czy się ludzie bawią na tych weselach ???
poważnie??
no nie żartuj nawet..;)

to ,może spytaj ludzi w internecie co masz jutro sobie zjeść na śniadanie jezyk

ech....





Drogi odpowiadający,
zapytanie dotyczy zarówno dwóch innych zespołów a nie tylko jednego. Zapytałam tez z osoby mające coś na ten temat do powiedzenia, o doświadczenia związane z współpracą czy relacja gośćzabawa. Uważam, że wybór zespołu jest tak samo ważny jak sali itd. Skoro nie znam innych zespołów to nie mogę o nich zapytać? Chyba od tego jest to forum,czyż nie?
A co do śniadania,rozważę.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 22:22  
Cytuj
niedroga "patycha1111"
z tego co zdążyłem już się zorientować ,to na stronie jednego z tych zespołów ,sam ten zespół poleca 5 innych zespołów....
dlaczego nie zadałaś pytania o więcej zespołów?
nie powiesz mi,że nie "wchodziłaś" na strony internetowe tych zespołów o które 'dopytujesz" forumowiczów....

po za tym,ja znam osoby,które miały "takie przypadki" gdzie konkurencja rozpoczynała dany temat na forum ,mając nadzieję że będzie z jedna negatywna opinia na "zadany" przez nią temat...jak jakiś czas się nie pojawiała ,żadna negatywna......to zaczynała ta sama osoba pisac z innego ip komputerowego (od rodziny czy znajomych) negatywne opinie na inne firmy konkurencyjne z danej branży......
na dodatek na tym forum jest masa informacji o zespołach muzycznych,wystarczy poszukać

a dla mnie wystarczy jak zadałaś pytanie:
to wystarczyło zadać pytanie o dwa zespoły,skoro na jednym z zespołów byłaś dwukrotnie....
na dodatek będac dwukrotnie na weselu,gdzie grał jeden i ten sam zespół i nie wyrabiając sobie zdania......i oczekując ,ze jak ktoś napisze w internecie że mu się podobało,to tobie też się wtedy bedzie podobało????

dobra,kończę dyskusję z osobą "która udaje przyszłego klienta" myśląć że w internecie jest anonimowa ,bo użyje tylko "nicku"

ech....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
niedroga "patycha1111"
z tego co zdążyłem już się zorientować ,to na stronie jednego z tych zespołów ,sam ten zespół poleca 5 innych zespołów....
dlaczego nie zadałaś pytania o więcej zespołów?
nie powiesz mi,że nie "wchodziłaś" na strony internetowe tych zespołów o które 'dopytujesz" forumowiczów....

po za tym,ja znam osoby,które miały "takie przypadki" gdzie konkurencja rozpoczynała dany temat na forum ,mając nadzieję że będzie z jedna negatywna opinia na "zadany" przez nią temat...jak jakiś czas się nie pojawiała ,żadna negatywna......to zaczynała ta sama osoba pisac z innego ip komputerowego (od rodziny czy znajomych) negatywne opinie na inne firmy konkurencyjne z danej branży......
na dodatek na tym forum jest masa informacji o zespołach muzycznych,wystarczy poszukać

a dla mnie wystarczy jak zadałaś pytanie:
to wystarczyło zadać pytanie o dwa zespoły,skoro na jednym z zespołów byłaś dwukrotnie....
na dodatek będac dwukrotnie na weselu,gdzie grał jeden i ten sam zespół i nie wyrabiając sobie zdania......i oczekując ,ze jak ktoś napisze w internecie że mu się podobało,to tobie też się wtedy bedzie podobało????

dobra,kończę dyskusję z osobą "która udaje przyszłego klienta" myśląć że w internecie jest anonimowa ,bo użyje tylko "nicku"

ech....



Dla mnie , jaki osoby planującej wesele ważne jest aby każdy z zaproszonych gości bawił sie dobrze, wiec to chyba naturalne ze interesuje mnie zdanie innych. Bardzo wiele zespołów nie wywiązuje sie z umowy , wiec to tez dobrze wiedziec co i jak . Pragnę zaznaczyć , ze tylko Pan ma jakiś problem.
Jezeli jest Pan z branży to przykro mi z tego powodu, ze ma Pan złe mniemanie o przyszłych klientach.
Nie każdy to osoba poszukująca sensacji oraz krytyki , tylko zwykłej subiektywnej, szczerej odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 22:50  
Cytuj
dobrze że pani napisała czego pragnie ....jezyk

ja nie mam żadnego problemu
a jakbyś naprawde poszukiwała zespołu na swoje wesele...
które kiedy tam masz???

to na samym tym forum masz od groma informacji
ale.....

miłej zabawy

http://stalo(...)62&str=1

http://stalo(...)e=&str=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
dobrze że pani napisała czego pragnie ....jezyk

ja nie mam żadnego problemu
a jakbyś naprawde poszukiwała zespołu na swoje wesele...
które kiedy tam masz???

to na samym tym forum masz od groma informacji
ale.....

miłej zabawy

http://stalo(...)62&str=1

http://stalo(...)e=&str=1




Akurat data mojego wesela jest tutaj najmniej ważna.
Dzięki za linki, zaraz je przejrzę. smiech2
A Pan niech następnym razem nie naskakuje na wszystkich , nie każdy to osoba za jaka Pan ja ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 23:10  
Cytuj
jeśli chodzi o linki to spox

natomiast w dalszym zdaniu zabrakło mi "magicznego słowa proszę"

więc ja go użyję
prosze mnie nie pouczać co mam robić a co nie

mam takie samo prawo jak wszyscy wypowiadac się na forum
uwzględniając wszelkie formy etyki internetowej

wyraziłem tylko swoją opinię ,do której mam wszelkie prawo
w dodatku nie przypominam sobie ,abym użył jakichkolwiek obraźliwych słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
jeśli chodzi o linki to spox

natomiast w dalszym zdaniu zabrakło mi "magicznego słowa proszę"

więc ja go użyję
prosze mnie nie pouczać co mam robić a co nie

mam takie samo prawo jak wszyscy wypowiadac się na forum
uwzględniając wszelkie formy etyki internetowej

wyraziłem tylko swoją opinię ,do której mam wszelkie prawo
w dodatku nie przypominam sobie ,abym użył jakichkolwiek obraźliwych słów.





Ja nie twierdze, ze użył Pan obraźliwych słów ale zarzucanie komuś, ze jest z konkurencji nie jest miłe.
Uważam, ze takiego typu zachowania( mam na myśli specjalnego publikowania postu na rzecz wywołania kłótni) nie jest mądrym posunięciem, zwłaszcza osob dorosłych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 25 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 00:15  
Cytuj
jeśli twierdzisz ,że ta "nasza" konwersacja jest kłótnią ,to mi po prostu ręce opadają

no cóż,uwaga co jest 'mądrym posunięciem" przyznam ,że zmusiła mnie do refleksji umiech

i o to jej wyniki:
czyli według ciebie rozmówco "mądrym posunięciem" jest być na dwóch weselach ,gdzie grał ten sam zespół i "dopytywanie" w internecie czy innym ludziom się podoba ten zespół i jak gra?
jak gra to chyba widziałaś ,prawda?
na dodatek starałaś się wcześniej mi wmówić że pytasz innych o zdanie ,bo na "twoim weselu" będa inni i chcesz aby się dobrze bawili?
czyli chcesz powiedziec ,ze na tych dwóch weselach,na ktorych "rzekomo" byłaś nie było nikogo z twojej rodziny a już tymbardziej nikogo z twoich znajomych, abyś mogła z nimi wymienić się poglądami na temat zespołu?
ani w trakcie wesela ani teraz?

no,chyba pary młode na tych weselach to znałaś przynajmniej czy też nie?
no i "partnera" który na nich z tobą był ....no nie mów mi,że też nie znałaś...bo to już się naprawdę ździwię jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 07:19  
Cytuj
U mnie na weselu grał zespół Comers, to było 2 lata temu i jak dla mnie byłu super. Zabawa trwała do rana, muzyka na żywo. Polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 07:35  
Cytuj
Ja polecam zespol Salsa Band z Lublina cudownie graja muzyka na zywo. Tylko trzeba duzo wczesniej rezerwowac j ich zamawialam ponad poltora roku przed weselem i to byl ich ostatni wolny termin. Maja strone internetowa mozna ic posluchac. Goraco polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 21:30  
Cytuj
Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie: www.planujemywesele.pl/22260-zespol-muzyczny-bohema

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 21:33  
Cytuj
Oraz na facebooku: pl-pl.facebook.com/pages/Zespół-Bohema

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 29 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 22:32  
Cytuj
Bohema grali na moim weselu super polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ota
ota
Posty: 26
Dołączył: 30 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 13:42  
Cytuj
Polecam Coemrs grają naprawdę super. Po za tym wokalistka jest rewelacyjna. Wziełam w ciemno i nie żałuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 20:12  
Cytuj
Nie polecam zespolu Amaris, brak jakiejkolwiek organizacji w zespole. Wszyscy zawierają umowy a nie wiedzą czy dany termin jest wolny. Potwierdziły mi 3 osoby że umowa bedzie zawarta. Po wyslaniu swoich danych kontakt mailowy ucichl, po interwencji telefonicznej umowa miala byc wyslana nastepnego dnia, czekalem prawie 3 tygodnie, az w koncu po kilku moich mailach raczyli odpisac ze nie da rady. Kpina i zenada, czlowiek 3 tygodnie czekal a mogl wybrac innych ktorzy tez byli fantastycznie, ale jak wiadomo przez 3 tygodnie wiele sie zmienia u zespolow. Brak zgrania, dla mnie ciezko zaufac komus takiemu, bo na miesiac przed weselem dowiecie sie ze niestety ale Oni musza wystawic kogos innego, bo dziwnym trafem na dany dzien jest juz podpisana inna umowa. Z tego co sie dowiedzialem nie bylo to jednorazowy przypadek, takze forumowicze uwazajcie!

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 20:53  
Cytuj
Robiłem kiedyś zdjęcia na weselu gdzie grał Awedis - było bardzo ok. Przywiozłem dobry materiał, a więc goście bawili się dobrzeumiech

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 20:59  
Cytuj
Polecam naprawde COMERS z Sarzyny. graja super i graja do rana do ostatniego goscia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »