NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Nauki przedmałżeńskie w Opatrzności Bożej (iglo),
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 08:53  
Cytuj
Wiecie może czy odbywają się w Opatrzności Bożej nauki przedmałżeńskie? i ile trwają?
Dziękuję za odpowiedż

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 08:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 09:31  
Cytuj
Nie ma w tym kościele już nauk. Wysyłają do Radomyśla czy gdzieś tam indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Nie ma w tym kościele już nauk. Wysyłają do Radomyśla czy gdzieś tam indziej.


Co ty piszesz.... do jakiego Radomyśla... jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj.


Co do nauk... wybierz się do Kapucynów... jeden weekend i po sprawie. Tylko nie wiem jak teraz z terminami. http://www.stalowawola.kapucyni.pl/index.php/kursy-przedmalzenskie

więcej info odnośie ślubu w iglo--> http://www.opatrznosc.iaw.pl/pl/16118/0/MALZENSTWO.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie ma w tym kościele już nauk. Wysyłają do Radomyśla czy gdzieś tam indziej.


Co ty piszesz.... do jakiego Radomyśla... jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj.


Jeżeli "ty" nie wiesz to po co się wypowiadasz?
Byłem pod koniec stycznia u proboszcza z pytaniem i powiedział, że nie prowadzą już nauk. Wysyła/proponuje zrobienie nauk tak jak napisałem - w Radomyślu czy gdzieś tam indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nie ma w tym kościele już nauk. Wysyłają do Radomyśla czy gdzieś tam indziej.


Co ty piszesz.... do jakiego Radomyśla... jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj.


Jeżeli "ty" nie wiesz to po co się wypowiadasz?
Byłem pod koniec stycznia u proboszcza z pytaniem i powiedział, że nie prowadzą już nauk. Wysyła/proponuje zrobienie nauk tak jak napisałem - w Radomyślu czy gdzieś tam indziej.


jak już coś, to wysyłają do kapucunów a nie do kościoła oddalonego o 20km od stalowej... przecież to nie realne, żeby w stw żadna parafia nie robiła nauk, tylko trzeba jechać za miasto....

wystarczy uważnie przeczytać stronkę na stronie parafii....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:37  
Cytuj
Tu macie odpowiedź. Nie ma żadnej wzmianki o Radomyślu. http://www.opatr(...)TWO.html

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]
CYTAT
Nie ma w tym kościele już nauk. Wysyłają do Radomyśla czy gdzieś tam indziej.


Co ty piszesz.... do jakiego Radomyśla... jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj.


Jeżeli "ty" nie wiesz to po co się wypowiadasz?
Byłem pod koniec stycznia u proboszcza z pytaniem i powiedział, że nie prowadzą już nauk. Wysyła/proponuje zrobienie nauk tak jak napisałem - w Radomyślu czy gdzieś tam indziej.


jak już coś, to wysyłają do kapucunów a nie do kościoła oddalonego o 20km od stalowej... przecież to nie realne, żeby w stw żadna parafia nie robiła nauk, tylko trzeba jechać za miasto....

Nie ma znaczenia czy to 20km czy 50km za miastem, oni jedynie mogą zaproponować gdzie można zrobić ten kurs a nie zmuszają że tam trzeba zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2015r. 22:45  
Cytuj
a czy gdzieś w Stalowej można odbyć takie nauki w miare szybko? NIestety w klasztorze weekendowe nauki odpadaja bo zostaly weekendy co bede miec egzaminy na uczelni:( wiecie może gdzie lub u kogo można odbyć takie nauki przedmałżeńskie np. weekendowe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2015r. 13:50  
Cytuj
my zapisywaliśmy się do Kapucynów (ale oblężenie :szok:) i jedej z braci wspominał, że bezpłatne są w dużym kościele (tzn w konkatedrze), trwaja 10 niedziel. Ale co i jak to musisz się u nich w kancelarii dowiadywać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 22:17  
Cytuj
Ktos sie orientuje gdzie szybko zrobia nauki nawet odplatnie u kapucynow zawalone w radomyslu dopiero czerwiec a w nowym kosciele 10 niedziel to zdecydowanie za dlugo ktos cos wie nie koniecznie w stw???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2015r. 00:35  
Cytuj
CYTAT
Tu macie odpowiedź. Nie ma żadnej wzmianki o Radomyślu. http://www.opatr(...)TWO.html


O nawet szczątkowy cennik jest - za zapowiedzi tradycyjnie 50-100zł, 200 kwiaty, 50 obsługa, no i oczywista "ofiara dla księdza z racji ślubu" - im więcej, tym pokaźniejsze łaski na Ciebie spłyną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »