NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
List Darka P., hehe
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 17:05  
Cytuj
Znalezione u konkurencji. Może ktoś z zarządu się odniesie ? A Wy czytelnicy co o tym myślicie?

CYTAT
Czy Stalowa Wola to PiSowska Wola, a media bezstronne i niezależne?

Dziś bezwzględną władzę w mieście otrzymało PiS, to nie jest tak, że Stalowa Wola jest „pisowska”, jak mi napisał jeden z pracowników (mężczyzna) portalu informacyjnego w Stalowej Woli. W Stalowej Woli mieszkają też sympatycy innych ugrupowań i jako media niezależne politycznie , powinny informować i wypytywać też inne partie polityczne co sądzą na dany temat.

Gdy pełniłem przez 8 lat funkcję samorządową z ramienia Platformy Obywatelskiej, której jestem członkiem i wiceprzewodniczącym Zarządu Powiatu Stalowowolskiego, media same prosiły o wypowiedzi w różnych kwestiach i sprawach. Wypowiadali się też przedstawiciele SLD, PO, PiS i innych ugrupowań - mówi były radny Dariusz Przytuła



Parę tygodni temu, chciałem skomentować pomysł prezydenta Stalowej Woli z PiS o mieszkaniach komunalnych dla bogatych. Ponieważ w Radzie Miejskiej nie ma opozycji więc rolę opozycji powinny przejąć osoby spoza władz, Ja reprezentuję Platformę Obywatelską, jestem jej członkiem, wiceprzewodniczącym powiatu. Wysłałem swój komentarz do jednego z portali stalowowolskich, z którym wcześniej utrzymywałem bardzo dobre relacje, dawałem im tematy, informacje co będzie na sesjach (takie informacje wysyłało się do wszystkich mediów w Stalowej Woli), nigdy też nie miałem żadnych zastrzeżeń jak swoje opinie przedstawiali też z opozycji naszej wówczas, czyli przedstawicieli PiS, wręcz przeciwnie, dziennikarstwo powinno być apolityczne i niezależne.



Ale otrzymałem smsa, od pracownika z redakcji jednego z portali stalowowolskich, który od jakiegoś czasu pisze pięknie o Nadbereżnym, zarządzie powiatu, Zarzecznym, a nawet o Urzędzie Marszałkowskim.



Nigdy w tych psełdo-artykułach nie ma wypowiedzi nikogo innego tylko jest jedna słuszna nienaganna wypowiedz Nadbereżnego i innych prawych uczciwych. Informacje te są przesyłane bezpośrednio z Urzędów, wiem gdyż takie informacje „Do wykorzystania”, otrzymują moi znajomi dziennikarze z różnych redakcji na Podkarpaciu. Ten sms udowadnia, że ten portal nie jest niezależnym portalem czym się kieruje ? skoro nie jest im źle $$$ ? nie wymieniem nazwy tego portalu, bo tam już nie zaglądam, ten portal dla mnie nie istnieje. To nie prawdziwe dziennikarstwo to takie jak putinowsko – kremlowskie dziennikarstwo. Ten sms jest autentyczny nie wykasuję go. Czy tak powinny zachowywać się prawdziwi dziennikarze? - komentuje Przytuła.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 17:05  
Cytuj

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 17:33  
Cytuj
Oooo... już wypowiedź Jacka skasowali (albo skasował na polecenie góry). Wstydźcie się sm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 17:56  
Cytuj
W wielkim skrócie.

Cieżko się odnosić do czegoś (trudno to nazwać artykułem), co nie określa jaki portal, kto i co dokładnie pisał (całość sms i nadawcę, a nie wyrwane z kontekstu zdania)

Poza tym, z Panem Przytuła- jak był jeszcze radnym, jako Portalowi współpracowało się nam bardzo dobrze.

Na jego wielokrotne prośby usuwaliśmy też komentarze, które zawierały wrażliwe treści dotyczące jego domniemanych preferencji seksualnych oraz ujawniały dane personalne jego partnera z urzędu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Oooo... już wypowiedź Jacka skasowali (albo skasował na polecenie góry). Wstydźcie się sm.


Wstydzić to się powinni Ci, którzy nie mogą się pogodzić z porażką i ślęczą całymi dniami nad komputerem wylewając swe żale ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 18:43  
Cytuj
zdjęcie smsa jest dostępne w internecie,
to panie z stalowego miasta ile pan bierze za ukazanie się artykułów i szkalowanie ludzi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 23 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 18:53  
Cytuj
Żenująca postawa polityka, któy dał się wykiwać. Razem z kolegą Lucjuszem zaczynali od zmowy cenowej, psich pakietów. Później jeden został prezydentem, drugi nie może pogodzić się ze swoją porażką, obsmarowuje każdego. Spamował jako pisowiec, siembida, usuwali, do do..ał się do portalu potluczony

Chłopie. Idź do swojego kolegi z UM, wazeline do d... weź sciana I zrób coś pożytecznego sciana

Prawdziwych polityków nie poznaje się po tym jak zacyznają, ale jak kończą :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 19:19  
Cytuj
Czy obsmarowuje czy nie, nie jest to najistotniejsze.
Niech wybaczy mi zarząd SM ale nie dało się nie zauważyć stronniczości w ukazujących się tutaj artykułach jeszcze przed wyborami.
Tak samo było na "zaprzyjaźnionym" portalu spam.net umiech(każdy wie o który portal chodzi).
Oni z kolei intensywnie popierali byłego już prezydenta i PO.

Nie wiem dlaczego każdy z tych portali uważa, że jestem idiotką i próbuje zmienić mój światopogląd na swoją modłę.

Czytuję i najczęściej zaglądam właśnie tutaj.
Chciałabym aby ten portal postarał się chociaż o bezstronność.
Takie powinny być media.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 19:44  
Cytuj
CYTAT

Wstydzić to się powinni Ci, którzy nie mogą się pogodzić z porażką i ślęczą całymi dniami nad komputerem wylewając swe żale ;)


Pokazujecie tym wpisem i innymi, że nigdy nie byliście i nie będziecie niezależni. Tfu... stalowełajno umiech
Zresztą skoro TVN jest upolityczniony to w sumie czemu Wy nie możecie być ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Czy obsmarowuje czy nie, nie jest to najistotniejsze.
Niech wybaczy mi zarząd SM ale nie dało się nie zauważyć stronniczości w ukazujących się tutaj artykułach jeszcze przed wyborami.
Tak samo było na "zaprzyjaźnionym" portalu spam.net umiech(każdy wie o który portal chodzi).
Oni z kolei intensywnie popierali byłego już prezydenta i PO.

Nie wiem dlaczego każdy z tych portali uważa, że jestem idiotką i próbuje zmienić mój światopogląd na swoją modłę.

Czytuję i najczęściej zaglądam właśnie tutaj.
Chciałabym aby ten portal postarał się chociaż o bezstronność.
Takie powinny być media.


Lubię to ok

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 19:48  
Cytuj
Ja zaglądam głównie ze względu na forum bo poziom artykułów jest bardzo niski, niższy niż u konkurencji i nie chodzi tu o stronniczość ale używany w nich język...
Tak w ogóle to przedytujcie chociaż posty bo napisaliście jeden pod drugim drogie SMM, a to słaby przykład dla innych... zresztą co ja się dziwie, amatorszczyzna zawsze tu królowała umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 20:03  
Cytuj
Irkuck - popieram Cię ,ale to chyba daremne prośby i walenie głową w mur....sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 20:28  
Cytuj
Jeśli Pan Darek P. to napisał to raczej jest to żenujące :( W którą stronę skierowana jest "polityka portalu" to tylko ślepy by nie zauważył ... czasami jest lepiej się nie odzywać niż powiedzieć o dwa słowa za dużo ...

Dobrze że jeszcze na forum można coś popisać ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 08:57  
Cytuj
Ale to przecież oczywiste, że prywatne media zawsze sprzyjają którejś opcji. Nie znam w Polsce przypadku mediów komercyjnych apolitycznych. Nie ma takich. Każde ma jakąś własną linię wg preferencji właściciela. Takimi z założenia obiektywnymi powinny być media publiczne, ale wiemy jak to wygląda u nas. Stąd większość ludzi nie płaci abonamentu, bo nie widzi takiej potrzeby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 09:14  
Cytuj
No nie przesadzajmy jeszcze w wakacje portal był umiarkowanie neutralny, a teraz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Na jego wielokrotne prośby usuwaliśmy też komentarze, które zawierały wrażliwe treści dotyczące jego domniemanych preferencji seksualnych oraz ujawniały dane personalne jego partnera z urzędu.


No jak to z wami jest?? na plakatach po mieście wielką czcionką napis jak byk : BEZ CENZURY. A tu cenzura jak za komuny..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 09:46  
Cytuj
Darek postawił na złego konia. Na Podkarpaciu ta opcja polityczna nie ma szans na przebicie. To już lepiej by zrobił stawiając na PSL. Robert Biedroń też pochodzi z Podkarpacia, z Krosna. Ale karierę zrobił gdzie indziej. Tutaj by nic z tego nie wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 10:12  
Cytuj
Darek P. A co to przestepca jakis?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 21:01  
Cytuj
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »