NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nadbereżny przyjmuje do pracy kolegów,
Posty: 6
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 22:36  
Cytuj
Prezydent Stalowej Woli przyjmuje do pracy swoich kolegów z Pisu bez kwalifikacji i tworzy dla nich zbędne etaty. W Stalowej Woli został uruchomiony Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich podległy koledze prezydenta elkta marszałkowi podkarpacia Ortylowi. Dziwnym zrządzeniem losu prace znaleźli tam nowi radni stalowowolscy, którzy do tej pory byli bez stałej umowy o prace.Owe codo znajduje się na ulicy Jana Pawła 13. Nie można pominąć tutaj faktu, że w przyszłorocznym budżecie naszego województwa nie została uwzględniona żadna inwestycja związana ze Stalową Wolą, natomiast znalazły się pieniądze na etaty dla kolegów i przyjaciół prezydenta elekta. Jednym słowem jak pisał nasz wiesz "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i wszystko zostaje w rodzinie"

Moderowano przez: sm
Proszę założyć JEDEN temat i tam kontynuować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 22:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 22:58  
Cytuj
pisowiec, doskonale przecież możesz też się zakolegować z Lucjuszem i dostać jakiś fajny stołeczek.
Ja tam z nim trzymam i robote mam spoko.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Nie można pominąć tutaj faktu, że w przyszłorocznym budżecie naszego województwa nie została uwzględniona żadna inwestycja związana ze Stalową Wolą


No jak ma być uwzględniona jak przez jego pazerność na stołki nie mamy nikogo w województwie. Tak był niepewny fotela prezydenta, że chciał się zabezpieczyć jedynką do sejmiku, przez to nikt z STW nie był oprócz niego na czele listy. Zatem jak zrezygnował po wygraniu lokalnie wyborów to musiał zwolnić miejsce w sejmiku kolejnemu z listy...
Wystarczyło żeby na liście do sejmiku wsadzić się gdzieś na koniec, bo i tak by ludzie głosowali na niego, więc lista głosy by dostała, a na przód dać kogoś innego z STW.

A, że lud nasz lokalny błyskotliwością nie grzeszy to nikt na ten fakt istotny uwagi nie zwraca...
To będą bardzo chude 4 lata bez pieniędzy z "centrali". Będziemy zadowalać się ochłapami, ścieżkami rowerowymi, po których będzie jeździł rozczochrany 30 latek, a na nic większego nie będzie można liczyć. No... może pod stadionem dostawią drugi rząd Toi-Toiów potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 11:34  
Cytuj
to było wiadome od początku. musi się odwdzięczyć za poparcie. ale najgorsze jest to, że zwalczał to co teraz czyni sciana
no ale jemu wolno bo jest z pisu. jest typowym politykierem i karierowiczem, który wszystko powie, aby dostać się do koryta. w normalnym życiu by sobie pewnie nie poradził więc musi trzymać się swojej partii matki.chytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 15:06  
Cytuj
chcieliście gamonie lucjana to go macie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 15:11  
Cytuj
Dziwny ten Nadbereżny, przecież to normalne, że powinien przyjmować wszystkich z Platformy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jzm
jzm
jzm
Posty: 16
Dołączył: 28 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 16:33  
Cytuj
nic wam ciach nie pasuje- a co sami zrobiliście dla miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 19:34  
Cytuj
Korekta adresu owe cudo znajduje się na Popiełuszki 13 i siedzą tam przyjaciele Lucjusza naczele z Grzegorzem Męcińskim, gościem, którego żadna praca się nie ima. Pracował już chyba prawie w 20 firmach, a ostatnio był bezrobotny to mu Lucjusz znalazł robote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 19:58  
Cytuj
Ale na Popiełuszki to już takie biuro było. Może teraz kadra inna ...
Ważne, aby kompetentna, bo trochę kasy z tej Unii jest do wzięcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 20:19  
Cytuj
Tylko nie Męciński , sierota jedna piastował stanowisko kierownika w Media ekspert a na reklamacje składaną przezemnie nic nie zrobił rozkładał ręce , zainterneniowałem wyźej i pomogło a bezradny człowiek niebył już kierownikiem a mi reklamacje uwzglednilicoKto na niego głosowałmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 20:31  
Cytuj
Uważam.że trzeba dać szanse nowemu prezydentowi. Został wybrany
przez większość mieszkańców Stalowej Woli, teraz ma pole aby się wykazać.Wierzę,że będą to dobre zmiany. Po za tym,minęło dopiero dwa miesiące a już go krytykujecie i obrzucacie błotem.Dajcie mu popracować a "Poznacie ich po ich owocach (Mt 7,20)" Ja osobiscie życzę mu powodzenia.Miałam okazję rozmawiać z nowym prezydentem i muszę wam powiedzieć, że rzadko w tych czasach spotyka się tak kulturalnego, młodego człowieka.Chcę zaznaczyć,że ani to moja rodzina ani mój znajomy po prostu to Prezydent mojego miasta.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 21:09  
Cytuj
Ale kto tu obrzuca błotem. Czy ja nie napisałem prawdy?
Ma 4 lata, niech się wykazuje, ale jak ktoś robi coś źle to warto o tym mówić - on w kampanii walił błotem po konkurencie, a jemu nie można błędów wytykać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 14:08  
Cytuj
a co slezak robil kazda partia swoich zatrudnia kazdy chce miec przy sobie ludzi zaufanych a nie przeciwnikow partyjnych akurat ten co zalozyl ten temu chyba sie dopiero obudzil niech popatrzy co PO wyprawia razem zPSL

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 07:00  
Cytuj
Nie wiem dlaczego takie zdziwienie przeciez jak bys sam doszedl do wladzy tak samo bys robił tak czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 08:48  
Cytuj
A kogo ma przyjmować? - Wrogów?.Żeby mu koło piura robili. Trochę rozumu i nie wypisujcie bredni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2015r. 09:22  
Cytuj
@andrea,@stah, Pamiętacie wiece przedwyborcze Nadbereżnego, jak nie to sobie przypomnijcie. mlotekmlotekgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:11  
Cytuj
Czy zatrudniony w wydziale oświaty w mieście pan Niewierski to ten co w biurach PiS-u był? Kto coś więcej wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:15  
Cytuj
A kogo ma przyjmować - wrogów? Idioto jeden.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:24  
Cytuj
Ja cię nie wyzywam, grzecznie pytam!
Nikt nikomu nie każe wrogów zatrudniać, ale mało jest wykształconych, zdolnych, młodych ludzi, ale niekoniecznie z PiS-u? Poza tym ten pan pracuje też w szkole, czyż nie? Jedni nie mają pracy wcale, a inni tacy niezastąpieni na 2 etatach, bo z zasługami politycznymi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:38  
Cytuj
zdz737
CYTAT
a co slezak robil kazda

Nie wiem co robił slezak ale jeżeli chodzi Ci o byłego prezydenta to
poczytaj ten temat i dowiesz się co Szlęzak robił.
http://stalo(...)d=808305

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 07:46  
Cytuj
Pana Niewierskiego zatrudnił prezydent Nadbereżny! Nie mieszaj więc, chyba że chcesz odwracać uwagę od tego co teraz się dzieje, ale ludzie nie są głupi i twój trud jest daremny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 08:33  
Cytuj
CYTAT (stah)
A kogo ma przyjmować - wrogów? Idioto jeden.


Fachowców. Fachowcy nie potrzebują znajomości ani pleców.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
Fachowcy nie potrzebują znajomości ani pleców.

Dzisiaj fachowiec bez plec czy znajomości nie bardzo ma szanse a na pewno nie ma szans z"fachowcem"choćby tylko z nazwy ze znajomościami czy z odpowiednią przynaleznością partyjną.Oczywiście dotyczy to przede wszystkim budżetówki,zakładów państwowych oraz niektórych prywatnych w formie odwdzięczenia się za przysługę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 08:49  
Cytuj
CYTAT (doktor)

Dzisiaj fachowiec bez plec czy znajomości nie bardzo ma szanse a na pewno nie ma szans z"fachowcem"choćby tylko z nazwy ze znajomościami czy z odpowiednią przynaleznością partyjną.Oczywiście dotyczy to przede wszystkim budżetówki,zakładów państwowych oraz niektórych prywatnych w formie odwdzięczenia się za przysługę.


Dlatego w budżetówce same miernoty. Fachowiec się nie zniży do takiego poziomu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
. Fachowiec się nie zniży do takiego poziomu.

Zniży,zniży jak nie będzie miał co do garka włożyć.Niestety u nas zawsze rządziły,rządzą układy i układziki a czy będą rządzić to tylko zależy od nas.Jednak obserwując to co się dzieje i jak są pielęgnowane to będą rządzić dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »