NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Aktualne opinie o Tęczowych Misiach,
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 13:31  
Cytuj
Serio? Przeczytałaś to wszystko "rzekomo" chodzi tam Twoje dziecko i nic sobie z tego nie robisz? Każdy normalnby rodzić poruszyłby ten temat i sprawdził jak jest faktycznie.

PS. jeszcze w tamtym roku w innym wątku o przedszkolach pisałaś, że masz syna.
http://stalo(...)x=27&y=3

To zdecyduj się czy w ogóle masz dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 13:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
wołam @pol347 :

szkalujo twoj ulubiony klub malucha




@trefnis jestem zobaczyłem na stronie o TM więc wpadłem , szkoda mi klawiatury na te wywody, niech każdy sobie jakoś radzi ja tam wolę swój biznesik bielizna i fajeczki ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 10:50  
Cytuj
polecam fabryke zabaw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 22:28  
Cytuj
ja tam wolę swój biznesik bielizna i fajeczki ok[/cytat]

@pol347 przecież każdy wie, że jesteś właścicielem Tęczowych Misiów, więc nie pisz bzdur... ja już się bardzo cieszę, że moje dziecko nie chodzi do Tego Klubiku, mniej się stresuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 10:34  
Cytuj
Widzę,"klemens" że nie masz odwagi podpisać się pod tymi pomówieniami, a napisałeś, że nie zapłaciłeś za wyżywienie i o tym, że chciałeś aby w Wigilię i Sylwestra było czynne do 18 bo tak pracujecie , a o tym, że informacja o przerwie między świętami podana była już we wrześniu - nie czytałeś ogłoszeń-zapomniałeś. wspomnieć. Zawsze mogłeś przecież zrezygnować, mówiłeś że twoja siostra pracuje w jakimś przedszkolu. Raczej problemów nigdy wcześniej nie miałeś (nie zgłaszałeś) , zawsze hasło wszystko jest OK do mnie i do Pań pracujących, takich "sensacji" jest więcej ,ja nie mam czasu na takie pierdoły a już najbardziej śmieszy mnie hasło "nie ma serca dla dzieci chyba, że swoich", uważam że najpierw trzeba samemu mieć "serce" i być w porządku aby oceniać innych.
A i pozdrów komornika jak sie pojawi u Was. Dzięki takim jak ty mamy darmową reklamę na stronie. ok
Informacja dla wszystkich szkoda czasu na bzdury i pomówienia na tego rodzaju forach lepiej przyjść i zapytać porozmawiać. Trzeba mieć odwagę - anonimowo łatwiej jest być odważnym pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 22 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 11:08  
Cytuj
Krótko mówiąc skoro jest tyle negatywnych opinii o Tęczowych Misiach to coś musi być na rzeczy???!chytry

jak ktoś raz nie zapłacił za wyżywienie a cały czas płacił bezproblemowo, to pewnie coś niepokojącego się wydarzyło :szok:.O co chodzi???zapytanie
Swoją drogą piszcie na forum drodzy rodzice co o tym wszystkim myślicie,,,robimy reklamę" jak to ktoś napisałsmiech2 eh
Jak to jest z tą umową? pisał jeden z rodziców na forum,do godz 18 ma dziecko być jak jest w umowie czy do 17 bo właścielka musi siedzieć dłużej i się nie opłaca???mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 12:14  
Cytuj
ooo wypraszam sobie, ja swoje dziecko zabrałem w wakacje a w wakacje ani Sylwestra, ani wigilii nie macool a catering był opłacony, więc chyba pawełR z kimś mnie pomyliłeś. Widocznie więcej było takich sytuacji haha P.S. Siostry też nie mam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
ooo wypraszam sobie, ja swoje dziecko zabrałem w wakacje a w wakacje ani Sylwestra, ani wigilii nie macool a catering był opłacony, więc chyba pawełR z kimś mnie pomyliłeś. Widocznie więcej było takich sytuacji haha P.S. Siostry też nie mam...



Pewnie właściciel nie ale policja zdoła po IP
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Krótko mówiąc skoro jest tyle negatywnych opinii o Tęczowych Misiach to coś musi być na rzeczy???!chytry

jak ktoś raz nie zapłacił za wyżywienie a cały czas płacił bezproblemowo, to pewnie coś niepokojącego się wydarzyło :szok:.O co chodzi???zapytanie
Swoją drogą piszcie na forum drodzy rodzice co o tym wszystkim myślicie,,,robimy reklamę" jak to ktoś napisałsmiech2 eh
Jak to jest z tą umową? pisał jeden z rodziców na forum,do godz 18 ma dziecko być jak jest w umowie czy do 17 bo właścielka musi siedzieć dłużej i się nie opłaca???mlotek



Witam proszę nie zapłacić mandatu bo nie czuje sie Pani winna. Lub za tel. abonamentu bo coś się Pani nie spodobało.

Do "klemensa" tylko jedna sytuacja a we wrześniu nikt nie rezygnował.

Proponuję komuś założyć działalność i przyjmować za 0 zł. Powodzenia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 15:05  
Cytuj
To weź mi wytłumacz skąd się wzięły te wszystkie opinie? Z palca sobie ludzie wyssali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 23:00  
Cytuj
Już dawno pisałem że na forach można pisać wszystko o wszystkich a co do "Klemensa 79" to wypraszam sobie smiech2 może przyjdziesz do mojego butiku i kupisz sobie jakąś bieliznę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 22:25  
Cytuj
Witam wszytskich , chciałbym odświeżyć temat żłobków w Stalowej Woli dla rocznego dziecka ,głównie chodzi mi o opinię jakieś nowe informacje ktoś, coś ??
Z góry dziękuje za info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 07:36  
Cytuj
Również jestem zainteresowana. Może pojawilo się coś nowego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 07:52  
Cytuj
I ja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 23:35  
Cytuj
Witam,
(do osób piszących we wrześniu) podejrzewam, że już gdzieś zapisaliście swoje dzieci, ale jeśli nie to polecam przedszkole Wesoły Maluszek. Mają oddział żłobkowy, więc przyjmują dzieci od 1 roku. Moja córeczka chodzi tam od września. Panie są świetne, a samo przedszkole baaardzo ładnie urządzone, zarówno my jak i córa jesteśmy zadowoleniumiech Minusem jest lokalizacja - Pysznica, trzeba dojeżdżać, ale warto, tym bardziej, że w Stalowej nie ma miejsca dla takich maluchów - poza państwowym żłobkiem, w którym o miejsce ciężko.

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 00:03  
Cytuj
Jakie ceny? Jakie godz funkcjonowania?
Szkoda, że nie mają strony z prawdziwego zdarzenia ze wszystkimi informacjami, a tylko profil na fb. Mało to profesjonalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 19:56  
Cytuj
Mają trzy pakiety:
mini 320zł (do 100h/m-c)
midi 400zł (do 140h/m-c)
maxi 450zł (powyżej 140h/m-c)

Otwarte jest od 6 do 18.
Najlepiej zadzwonić i dopytać o wszystkie szczegółyumiech

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2016r. 23:37  
Cytuj
Czy ja też mogę prosić o informacje na PRIVa? Poszukuję żłobka dla rocznego dziecka, a w Stalowej Woli takich jak na lekarstwo. Do miejskiego nie mam szans się dostać. Będę wdzięczna za wszelkie wiadomości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 12:59  
Cytuj
Tam jest cyrk na kółkach. Codziennie tam jestem i słyszę co sie dzieje. Jak tylko będę mieć możliwość, zabieram stamtad moje dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2016r. 12:14  
Cytuj
dokładnie! Cyrk na kółkach !
Jak ktoś nie potrafi zająć się własnymi dziećmi to dlaczego zajmuje się obcymi dziećmi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »