NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Inwestycja Koczwary, czyli na zakupy do Stalowej Woli a nie do Rzeszowa
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
.Miasto traci atrakcyjna dzialke w dobrej cenie na rzecz nieuzytkow na zadupiu.

Tak bo ugory pod wałem są bardziej atrakcyjnie niż centrum handlowe dające 500 miejsc pracy. Brawo gości. Niech miasto trzyma każdą działkę, jeszcze skupuje i nikomu nie oddaje, to napewno na tym dobrze wyjdzie... a ile kościołów będzie można tam postawić.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 10:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 10:21  
Cytuj
CYTAT

gLabie jak zarobisz 900pln ile kupisz sobie tych ciuchów???chyba ze w szmateksie to tu sie zgodze bo jak za jakas kurtke albo 1 pare spodni wydasz 1/3 pensji to za co bedziesz zyl???


Głąbie! Jak nie będą powstawały tkie miejsca pracy to nawet tyle nie zarobisz, bo na Twoje miejsce będzie czekało 5 bezrobotnych którzy zgdzą się pracować za pół ceny. Czemu niektórzy są poprostu analfabetami gospodarczymi, ale wrzeszczą na każdym portlu i nazywają rozsądnie piszących głąbami.

 
 
 
 
~~aligator
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

gLabie jak zarobisz 900pln ile kupisz sobie tych ciuchów???chyba ze w szmateksie to tu sie zgodze bo jak za jakas kurtke albo 1 pare spodni wydasz 1/3 pensji to za co bedziesz zyl???


Głąbie! Jak nie będą powstawały tkie miejsca pracy to nawet tyle nie zarobisz, bo na Twoje miejsce będzie czekało 5 bezrobotnych którzy zgdzą się pracować za pół ceny. Czemu niektórzy są poprostu analfabetami gospodarczymi, ale wrzeszczą na każdym portlu i nazywają rozsądnie piszących głąbami.




Jesli chcesz to pracuj za miske zupy,ja sie z tego wypisuje powodzenia głabie!!!

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 11:09  
Cytuj
CYTAT

Jesli chcesz to pracuj za miske zupy,ja sie z tego wypisuje powodzenia głabie!!!


Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to raczej nigdzie więcej nie dostaniesz.

 
 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

gLabie jak zarobisz 900pln ile kupisz sobie tych ciuchów???chyba ze w szmateksie to tu sie zgodze bo jak za jakas kurtke albo 1 pare spodni wydasz 1/3 pensji to za co bedziesz zyl???


Głąbie! Jak nie będą powstawały tkie miejsca pracy to nawet tyle nie zarobisz, bo na Twoje miejsce będzie czekało 5 bezrobotnych którzy zgdzą się pracować za pół ceny. Czemu niektórzy są poprostu analfabetami gospodarczymi, ale wrzeszczą na każdym portlu i nazywają rozsądnie piszących głąbami.


Pany, tylko bez wyzwisk, bo to nic nie daje. A tak w ogóle to sami popsuliśmy sobie rynek pracy w naszym rejonie, bo tylko tutaj gdy przychodzą kandydaci do pracy, to w efekcie zaniżają stawki i płace są takie jakie są. Nawet gdy masz dostać 1500 czy 2000 zł, to przyjdzie gościu i powie "a ile Pan da?" i dostaje 900 zł. Nic tylko się cieszyć.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~polo
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
[cytat].Miasto traci atrakcyjna dzialke w dobrej cenie na rzecz nieuzytkow na zadupiu.

Tak bo ugory pod wałem są bardziej atrakcyjnie niż centrum handlowe dające 500 miejsc pracy. Brawo gości. Niech miasto trzyma każdą działkę, jeszcze skupuje i nikomu nie oddaje, to napewno na tym dobrze wyjdzie... a ile kościołów będzie można tam postawić.[/cytat)


Ty masz chyba problemy ze zrozumieniem postow pisanych wczesniej.Skup sie i pomysl to nie boli.
To pan Koczwara mial te ugory pod walem jak piszesz,zamienil sie z miastem na dzialki i ma teraz dzilke miedzy orrzeszkowej a hutnicza palce lizac parcelka.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 12:56  
Cytuj
CYTAT

Ty masz chyba problemy ze zrozumieniem postow pisanych wczesniej.Skup sie i pomysl to nie boli.
To pan Koczwara mial te ugory pod walem jak piszesz,zamienil sie z miastem na dzialki i ma teraz dzilke miedzy orrzeszkowej a hutnicza palce lizac parcelka.

Brawo! To się popsałeś. Koczwara miał działkę koło oczyszczalni ścieków, miał też działkę bliżej mostu na Pysznicę, przez którą ma biec obwodnica. Miasto miało działkę koło tej pierwszej Koczwary. Zamienili się koczwara ma dwie działki koło siebie gdzie może stawiać galerię, a miasto ma działkę której potrzbuje do obwodnicy. Koło oczyszczalni nic innego lepszego by nie powstało.

Skąd ty wziąłeś tę Orzeszkową to ja nie wiem, ale chyba Ci się bajki pomyliły. Więc może to Ty powinieneś się skupić.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:00  
Cytuj
CYTAT

Pany, tylko bez wyzwisk, bo to nic nie daje. A tak w ogóle to sami popsuliśmy sobie rynek pracy w naszym rejonie, bo tylko tutaj gdy przychodzą kandydaci do pracy, to w efekcie zaniżają stawki i płace są takie jakie są. Nawet gdy masz dostać 1500 czy 2000 zł, to przyjdzie gościu i powie \\\"a ile Pan da?\\\" i dostaje 900 zł. Nic tylko się cieszyć.


Jeżeli jest tyle miejsc pracy że pracodawcom brakuje ludzi, to musza podnosić wynagrodzenia. Ci którzy nie mogą lub nie chcą podnieść będą tracili pracowników i bankrutowali. Ot i cała filozofia.
Koczwara chce stworzyć ok 500 miejsc pracy
Firmy które chcą zainwestowaqć w strefie ok 1300.
To automatycznie podniesi wartość pracownika, a tu banda durni pisze że zarobki są słabe to oni nie chcą inwestorów, a jak się takiemu cos tłumaczy to Cię najwyżej zwyzywa, więc wybacz, ale czasem trzeba komuś takiemu powiedzieć co się o nim myśli.

 
 
 
 
~~mls
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:40  
Cytuj
Ma szansę ta budowa ruszyc jeszcze w tym roku?

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
I na dodatek Ci ludzie są niebezpieczni! To masoni i kosmici. Wejdźcie do jakiegokolwiek sklepu, labo do tesco. wszędzie jest pełno kształtów symbolizujących te nacje. To trójkąt i okrąg. Ponad 1/5 ludzi to kosmici albo masoni którzy chcą nas zniszczyć. Są niebezpieczni. Wejdźcie do jakiegoś prywatnego sklepu gdzie zatrudniaają za grosze i zapytajcie właściciela dlaczego ma tyle znaków symbolizujących spodki ufo. Zobaczycie, zmiesza się, będzie patrzył na podłogę na boki jakby chciał uciec i nic am nie odpowie. Nie przyzna się!

Zaq - mądry jesteś jak but z mojej lewej nogi. Pokaż mi kogoś, kto się legalnie dorobił w tym kraju. Weź przykład Kluski z jego Optimusem, co zrobili z firmą. Kolejny przykład - w Poznaniu młody koleś założył firmę, produkcja/dystrybucja podzespołów komputerowych. Przyszła do niego pani ze skarbówki i powiedziała w oczy, że chce 500 tys. do ręki bo inaczej go udupi. Facet odmówił, po czym do akcji wkroczyła prokuratura. Firmę zamknięto, gość przesiedział bez wyroku 8 m-cy po czym został wypuszczony z braku dowodów. Oglądałem to w którejś interwencji czy uwadze, już nie pamiętam. Firmę trafił szlag, komornicy nawet kaloryfery pościągali ze ścian, setka ludzi trafiła na bruk. I to jest ta wolna Polska, której chcieliśmy, tak? A Ty mi pierdolisz o ufoludkach.. Walnij się w bańkę człowieku. Tutaj jak nie jesteś złodziejem, nie kradniesz i się nie dzielisz z kim trzeba to robisz za miskę zupy i zatykasz ryj ziemniakami od czasu do czasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~los
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I na dodatek Ci ludzie są niebezpieczni! To masoni i kosmici. Wejdźcie do jakiegokolwiek sklepu, labo do tesco. wszędzie jest pełno kształtów symbolizujących te nacje. To trójkąt i okrąg. Ponad 1/5 ludzi to kosmici albo masoni którzy chcą nas zniszczyć. Są niebezpieczni. Wejdźcie do jakiegoś prywatnego sklepu gdzie zatrudniaają za grosze i zapytajcie właściciela dlaczego ma tyle znaków symbolizujących spodki ufo. Zobaczycie, zmiesza się, będzie patrzył na podłogę na boki jakby chciał uciec i nic am nie odpowie. Nie przyzna się!

Zaq - mądry jesteś jak but z mojej lewej nogi. Pokaż mi kogoś, kto się legalnie dorobił w tym kraju. Weź przykład Kluski z jego Optimusem, co zrobili z firmą. Kolejny przykład - w Poznaniu młody koleś założył firmę, produkcja/dystrybucja podzespołów komputerowych. Przyszła do niego pani ze skarbówki i powiedziała w oczy, że chce 500 tys. do ręki bo inaczej go udupi. Facet odmówił, po czym do akcji wkroczyła prokuratura. Firmę zamknięto, gość przesiedział bez wyroku 8 m-cy po czym został wypuszczony z braku dowodów. Oglądałem to w którejś interwencji czy uwadze, już nie pamiętam. Firmę trafił szlag, komornicy nawet kaloryfery pościągali ze ścian, setka ludzi trafiła na bruk. I to jest ta wolna Polska, której chcieliśmy, tak? A Ty mi pierdolisz o ufoludkach.. Walnij się w bańkę człowieku. Tutaj jak nie jesteś złodziejem, nie kradniesz i się nie dzielisz z kim trzeba to robisz za miskę zupy i zatykasz ryj ziemniakami od czasu do czasu...





ja sie dorobilem legalnie pylicy pluc w ATS przy odlewie aluminium.

 
 
 
 
~~elor
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 01:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I na dodatek Ci ludzie są niebezpieczni! To masoni i kosmici. Wejdźcie do jakiegokolwiek sklepu, labo do tesco. wszędzie jest pełno kształtów symbolizujących te nacje. To trójkąt i okrąg. Ponad 1/5 ludzi to kosmici albo masoni którzy chcą nas zniszczyć. Są niebezpieczni. Wejdźcie do jakiegoś prywatnego sklepu gdzie zatrudniaają za grosze i zapytajcie właściciela dlaczego ma tyle znaków symbolizujących spodki ufo. Zobaczycie, zmiesza się, będzie patrzył na podłogę na boki jakby chciał uciec i nic am nie odpowie. Nie przyzna się!

Zaq - mądry jesteś jak but z mojej lewej nogi. Pokaż mi kogoś, kto się legalnie dorobił w tym kraju. Weź przykład Kluski z jego Optimusem, co zrobili z firmą. Kolejny przykład - w Poznaniu młody koleś założył firmę, produkcja/dystrybucja podzespołów komputerowych. Przyszła do niego pani ze skarbówki i powiedziała w oczy, że chce 500 tys. do ręki bo inaczej go udupi. Facet odmówił, po czym do akcji wkroczyła prokuratura. Firmę zamknięto, gość przesiedział bez wyroku 8 m-cy po czym został wypuszczony z braku dowodów. Oglądałem to w którejś interwencji czy uwadze, już nie pamiętam. Firmę trafił szlag, komornicy nawet kaloryfery pościągali ze ścian, setka ludzi trafiła na bruk. I to jest ta wolna Polska, której chcieliśmy, tak? A Ty mi pierdolisz o ufoludkach.. Walnij się w bańkę człowieku. Tutaj jak nie jesteś złodziejem, nie kradniesz i się nie dzielisz z kim trzeba to robisz za miskę zupy i zatykasz ryj ziemniakami od czasu do czasu...



Dokładnie bardzo mądrze to napisales. Oczywiscie są wyjatki, np. portal NaszaKlasa czy inne branze glowne Nowoczesne Technoligie/Internet. No ale nie odbiegajmy od tematu, bo to bardziej przeradza sie w polityka anizeli w info na temat Inwestycji Koczwary. W tym roku ma szanse ruszyc budowa? Czy szykuje to centrum na euro 2012 ;) ??

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 07:49  
Cytuj
kase można zrobić tylko trzeba wiedzieć jak! oczywiście nie będziesz najbogatszym Polakiem ale tysiąc zł możesz zarabiać na tydzień, tylko nie od razu i po za tym pieniądz leży na ulicy i wystarczy się schylić i POMYŚLEĆ! mam na myśli rozkręcenia własnego biznesu no ta, ale to trzeba się wysilić i pomyśleć..

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 08:28  
Cytuj
A ja chciałbym zapytać was o to skąd wiecie ile Pan Koczwara zapłaci ewentualnym swoim pracownikom ?Przypadkiem wiem ile zarabia się u Niego dlatego gadanie o tym że będzie to 900 złotych to pieprzenie głupot po prostu..

 
 
 
 
~~zbig
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:24  
Cytuj
Ludzie, jak nie bedziecie chcieli pracowac tam to nie pracujcie nikt wam nie karze, z reszta skad wiadomo ze jak powstaja nowe miejsca pracy to napewno beda placic 800 zl ?? Powinnismy sie cieszyc ze taka ogromna inwestycja powstanie wlasnie u nas i ze z innych miast beda TU przyjezdzac i robic zakupy a co za tym idzie pieniadze zostana w Stalowej.

A chyba kazdy wolaby przejechac kilka, kilkanascie minut wlasnie to tej galerii niz jechac np. do Rzeszowa czy Lublina i robic zakupy w tym samym sklepie ( nie chodzi tylko o art. spozywcze )

 
 
 
 
~~michal
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 18:11  
Cytuj
Budowa ruszyć ma dopiero w 2011roku na wiosne.

 
 
 
 
~~zbig
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 18:33  
Cytuj
a skad masz takie informacje ze ruszy w 2011 ?

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 20:33  
Cytuj
Kiedyś w artykule na echo dnia było podane że musi przenieść rury kanalizacyjne i podprowadzić tam prąd. Na razie dopełnia wszystkich formalności. A prace budowlane mają zacząć się dopiero od przyszłego roku czyli od stycznia 2010. Oczywiście terminy mogą się zmieniać wiadomo jakie jest życie.

 
 
 
 
~~york
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 20:59  
Cytuj
wiem jedno, zostawie tam majatek

 
 
 
 
~~eas
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 15:31  
Cytuj
A tak swoja droga wiecie jak bedzie wygladala finalizacja tej inwestycji? Wątpię ze Koczwara ma 150mln złotych...Pewnie wyłoży 30% kwoty, a reszte doda Unia z tytułu walki z bezrobociem...

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
A tak swoja droga wiecie jak bedzie wygladala finalizacja tej inwestycji? Wątpię ze Koczwara ma 150mln złotych...Pewnie wyłoży 30% kwoty, a reszte doda Unia z tytułu walki z bezrobociem...

To gratuluję obezniania...

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 19:55  
Cytuj
CYTAT

Zaq - mądry jesteś jak but z mojej lewej nogi. Pokaż mi kogoś, kto się legalnie dorobił w tym kraju. Weź przykład Kluski(pierdoły)

Znam takich, pracuje u takich ludzi. Ale mniejsza z tym. Lecz się człowieku. I nie myśl że skoro Tobie nie wyszło to wina tego świata.

 
 
 
 
~~kris
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ty masz chyba problemy ze zrozumieniem postow pisanych wczesniej.Skup sie i pomysl to nie boli.
To pan Koczwara mial te ugory pod walem jak piszesz,zamienil sie z miastem na dzialki i ma teraz dzilke miedzy orrzeszkowej a hutnicza palce lizac parcelka.

Brawo! To się popsałeś. Koczwara miał działkę koło oczyszczalni ścieków, miał też działkę bliżej mostu na Pysznicę, przez którą ma biec obwodnica. Miasto miało działkę koło tej pierwszej Koczwary. Zamienili się koczwara ma dwie działki koło siebie gdzie może stawiać galerię, a miasto ma działkę której potrzbuje do obwodnicy. Koło oczyszczalni nic innego lepszego by nie powstało.

Skąd ty wziąłeś tę Orzeszkową to ja nie wiem, ale chyba Ci się bajki pomyliły. Więc może to Ty powinieneś się skupić.



co to za głupoty, miasto nie potrzebuje tej działki pod obwodnicę, miasto nie bedzie budowac obwodnicy tylko GDDKiA a tereny pod drogę nabywa się w inny sposóbmlotek

 
 
 
 
~~michal
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 22:59  
Cytuj
A wiec na 90% bedzie to:
- MediaMarkt
- REAL Hipermarket
- OBI
- McDonald's
- prawdopodobnie stacja sieci hipermarketu jezeli to bedzie np e.leclarc
+ oczywiscie galerie ze sklepami typu adidas, puma itd

 
 
 
 
~~ois
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 23:03  
Cytuj
Moze w koncu bedzie perfumeria typu Douglas czy Sephoraumiech

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »