NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Co sądzicie o chrupiacym kurczaku typu ala KFC ?,
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
Moim skromnym zdaniem lepiej by ten wlasciciel zrobil otwierajac KFC w ktorym sie bardziuszko lubuje lub w ostatecznosci McDonald's tylo w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:13  
Cytuj
Co sądzicie o chrupiacym kurczaku ala KFC czy ma to przyszłość w Stalowej Woli ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:19  
Cytuj
Ale masz na mysli odwzorowanie bliskie oryginalu czy badziew typu numeratto czy 1-2-3 pizza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:23  
Cytuj
Tak mam na myśli odtworzenie powiedzmy tej samej receptury a być może coś może ulepszonego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
Ale masz na mysli odwzorowanie bliskie oryginalu czy badziew typu numeratto czy 1-2-3 pizza
Tak mam na myśli odtworzenie takiej samej receptury albo nawet ulepszenie tylko czy w Stalowej jest na to potencjalny klijent ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:30  
Cytuj
Jak cos w ten desen to mysle ze dobry pomysl. Bo tylko kebaby i pseudo pizza w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
Jak cos w ten desen to mysle ze dobry pomysl. Bo tylko kebaby i pseudo pizza w stalowej.
. No właśnie masz racje kebab i pizza to narazie rządzi a to może by była jakaś odmiana umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:38  
Cytuj
Mysle ze sie sprawdzi bo w numeratto kilka razy trafilismy na surowego kurczaka a w 123 to spalona panierka i olej z frytek. A nugettsy kupowane w stalowej w lokalach to wyroby gleboko mrozone zakupione w sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:45  
Cytuj
Hm.. pseudo pizza w Stalowej Woli. To chyba jadales w swiecie lepsze niz te w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:45  
Cytuj
Ja to bym z chęcią burrito albo coś typu meksykana zjadł dobrego w stalowej niestety nic takiego nie ma :/ A raz jadłem burrito w krakowie i pycha umiech Albo coś chińskiego dobrego coś jak w rzeszowie w galerii jest ten chiński 9,50 za ryż z warzywami i kurczakiem jak dla mnie wypas umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:49  
Cytuj
[cytat]Mysle ze sie sprawdzi bo w numeratto kilka razy trafilismy na surowego kurczaka a w 123 to spalona panierka i olej z frytek. A nugettsy kupowane w stalowej w lokalach to wyroby gleboko mrozone zakupione w sklepach.[/cytat . Widzisz sam wiem że nie można robić wszystkiego jak się robi pizze to najlepiej tylko to.Chcę się skupić tylko na burgerach kubełkach i tortili ale wszystko to z kurczaka!! a nie do tego pizze czy kakieś kebbaby z kurczkiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
Ja to bym z chęcią burrito albo coś typu meksykana zjadł dobrego w stalowej niestety nic takiego nie ma :/ A raz jadłem burrito w krakowie i pycha umiech Albo coś chińskiego dobrego coś jak w rzeszowie w galerii jest ten chiński 9,50 za ryż z warzywami i kurczakiem jak dla mnie wypas umiech
. W warszawie jadlem w spocoloco daja dobre meksykańskie jedzienie jak coś to polecam.W ofercie mam tortile z kurczakiem z warzywami może to jakas alternatywa dla nie których co poszukuja meksykańskiego co? umiech

Moderowano przez: sm
Nie piszemy pod sobą swoich postów. Używaj funkcji EDYTUJ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Hm.. pseudo pizza w Stalowej Woli. To chyba jadales w swiecie lepsze niz te w Stalowej.

Bylas kiedys w Neapolu ? Zaluj tam mozna zjesc prawdziwa tradycyjna pizze. Kazdy kto zje prawdziwa tradycyjna powie Ci ze w stalowej sa pseudo pizze , nawet u wlocha w jubilacie nie robia tradycyjnej wloskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Mysle ze sie sprawdzi bo w numeratto kilka razy trafilismy na surowego kurczaka a w 123 to spalona panierka i olej z frytek. A nugettsy kupowane w stalowej w lokalach to wyroby gleboko mrozone zakupione w sklepach.[/cytat . Widzisz sam wiem że nie można robić wszystkiego jak się robi pizze to najlepiej tylko to.Chcę się skupić tylko na burgerach kubełkach i tortili ale wszystko to z kurczaka!! a nie do tego pizze czy kakieś kebbaby z kurczkiem umiech

To się nazywa cięcie kosztów.
Mrożone,nie musi zaraz oznaczać iż nie jest smaczne a tym bardziej,ze szkodzi zdrowiu.
Problemem jest sposób przechowywania żywności i jej przetwarzania ale też jakie dodatki są do tego używane.chytry

Co do barów wszelkiej maści,mam odruch"zwrotny"...:szok:

Filmik dla +18- https://www.youtu(...)wofdk3mQ
potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 13:46  
Cytuj
Ten filmik przerażający. Widać wyraźnie, że KFC to syf. Najwyraźniej nie dosmażają tych kurczaków, przecież taki robak to samo białko, białko ścina się w niespecjalnie wysokiej temp., a przynajmniej larwa powinna zdechnąć. Jak dla mnie to wyraźny dowód na to, że w KFC sprzedają zimne żarcie. A to jest godne potępienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Mysle ze sie sprawdzi bo w numeratto kilka razy trafilismy na surowego kurczaka a w 123 to spalona panierka i olej z frytek. A nugettsy kupowane w stalowej w lokalach to wyroby gleboko mrozone zakupione w sklepach.
CYTAT
. Widzisz sam wiem że nie można robić wszystkiego jak się robi pizze to najlepiej tylko to.Chcę się skupić tylko na burgerach kubełkach i tortili ale wszystko to z kurczaka!! a nie do tego pizze czy kakieś kebbaby z kurczkiem umiech
CYTAT

To się nazywa cięcie kosztów.
Mrożone,nie musi zaraz oznaczać iż nie jest smaczne a tym bardziej,ze szkodzi zdrowiu.
Problemem jest sposób przechowywania żywności i jej przetwarzania ale też jakie dodatki są do tego używane.chytry

Co do barów wszelkiej maści,mam odruch"zwrotny"...:szok:

Filmik dla +18- https://www.youtu(...)wofdk3mQ
potluczony
. Ale jedzenie można przechowywac do 3 dni tylko trzeba wiedziec jakumiech Co innego salatki to tylko na bierząco umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Ten filmik przerażający. Widać wyraźnie, że KFC to syf. Najwyraźniej nie dosmażają tych kurczaków, przecież taki robak to samo białko, białko ścina się w niespecjalnie wysokiej temp., a przynajmniej larwa powinna zdechnąć. Jak dla mnie to wyraźny dowód na to, że w KFC sprzedają zimne żarcie. A to jest godne potępienia.
O jest fan MC Donald umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
O jest fan MC Donald umiech

O, gdzie? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 19 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
[cytat] O jest fan MC Donald umiech

O, gdzie? umiech[/cytat . 1181 postów jesteś jednym z wiodącym hejterów i też jestes na przedzie bezrobotnych umiech Wiec twoje zdanie jest dla mnie priorytetem umiech Dziekuje Bardzo umiech Buddy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2015r. 00:40  
Cytuj
Nabełkotałeś trochę umiech

Daje sobie ostrzeżenie za pisanie nie na temat i życzę sukcesów w biznesie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »