NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Merchandiser Kaufland,
Posty: 5
Dołączył: 29 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 10:58  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Poprawiona kategoria.

Witam,
Pracowałam tam kilka miesięcy i jest to jedne wielkie wykorzystywanie ludzi od wczesnego rana do godzin popołudniowych ciągła orka. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 10:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 13:09  
Cytuj
Też słyszałem od siostry ciotecznej że praca tam na tym ekhm.. "stanowisku" to orka i kołchoz za bardzo ale to bardzo marne grosze.

Witajcie w POlsce.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 13:11  
Cytuj
Podoba się - pracujesz. Nie podoba. Nie pracujesz. Proste jezyk ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 13:41  
Cytuj
CYTAT (Anka25)
Witam,
Pracowałam tam kilka miesięcy i jest to jedne wielkie wykorzystywanie ludzi od wczesnego rana do godzin popołudniowych ciągła orka. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!!!!!


Hmm mam ze trzy pytania bo jakoś nie napisałaś nic na te temat ...
Źli ludzie nie przedłużyli umowy czy sama się zwolniłaś ?
Jeśli sama to czemu to wykorzystywanie trwało aż kilka miesięcy ? Idąc do pracy tego typu nie wiedziałaś że sklepy otwierają o wczesnych godzinach rannych a pracownicy muszą pojawić się jeszcze przed otwarciem ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 16:33  
Cytuj
Ja mam dobre zdanie na temat takiej pracy w Kauflandzie. Przede wszystkim są uprzejmi przełożeni. Bycie merchem to praca fizyczna więc trzeba się trochę ocharować, pieniądze też są jakie są, jednak każdy grosz się przyda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 04:04  
Cytuj
Zatrudnię merchandisera do wykładania towaru w Kauflandzie. Praca od zaraz. Oferuję umowę zlecenie, średnio 85 godzin w miesiącu (praca od poniedziałku do piątku), stawka 6zł/h netto "na rękę". Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie zgłoszenia na adres: d.puc_(at)_amkontakt.pl w temacie wpisująć "PRACA STALOWA WOLA". Więcej informacji udzielę kontaktując się z wybranymi osobami.e-mail: d.puc@amkontakt.pl

Jak taki szwab ktory zarabia miliony, miliardy ma czelnosc tyle placic za godzine???
Czy uwazacie,ze to w porzadku???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 05:05  
Cytuj
Noo wyzysk ale jeśli komuś potrzebne pieniadze to pojdzie i za taka stawkę umiech zawsze ktos się znajdzie dlatego nie widza potrzeby podnoszenia stawki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 08:27  
Cytuj
Dla kogoś to praca poniżej jego godności.. Ale inni mają na tyle godności ze wola robić nawet na dwa. Zlecenia niż żyć z socjalu i narzekać jak to jest zle.. mnie życie kiedyś kopnelo w depiu i poszłam na tzw orke, ale teraz mając więcej niż przeciętny Kowalski nie musząc martwić się o jutro jakoś szanuje pieniądz nie obce mi pójść zrobić komuś zakupy na miesiąc lub co kilka dni. Dla jednych wyzysk dla innych ostatnia deska ratunku bo według innych niema się kwalifikacji do innych zajęć.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 08:45  
Cytuj
Merchandiser to nie jest pracownik kauflandu. Jest to osoba wynajeta przez dana firme ktorej towar wyklada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 09:00  
Cytuj
A jesli zaproponuja 3zl/h tez bedziecie mówic ze lepiej za tyle harowac niz siedziec w domu?
Gratuluje podejscia.dzieki temu zawsze bedziemy białymi murzynami u siebie w kraju za miske ryzu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »