NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
poród, co potrzeba?
Posty: 9
Dołączył: 21 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 09:46  
Cytuj
Witam, nie ubłagalnie zbliża mi się termin porodu mam zamiar rodzic w Stalowej Woli. Czy mógłby mi ktoś doradzić co ze sobą zabrać zarówno dla mnie samej jak i dla dzidziusia. Z góry dziękuję za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 09:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 09:56  
Cytuj
Kilka koszul nocnych. Podklady poporodowe. Majtki siatkowe.kilka butelek wody niegaz najlepiej taka z dziubkiem ( wrazie cc nie wolno glowy podnosic do gory a pic sie chce jak ch...) bAlsam do ust. A reszta dupereli jak przy normalnym pobycie w szpitalu. Dla malenstwa pampersy i husteczki oraz wrazie wu smoczek i ja mialam problem z karmieniem (za krotkie sutki) wiec dokupili mi nakladki na sutki Ale to juz wyszlo pozniej

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:24  
Cytuj
Rodzilam 5 grudnia niezbedne suszarka do wlosow dwa reczniki klapki ppd prysznic ppdklady poporodowe wkladki laktacyjne cuusteczki zwykle i nawilzane ze 3 koszule z rozpieciem na piersiach szampon zel pod prysznic szczota pasta warto miec swoj kubek sztucce wode niegazowana przydatna mala podusia dla dziecka pampersy chusteczki wilgotne i cos do pupy smarowania np bepanthen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 10:57  
Cytuj
Ja dodam jeszcze pieluchy tetrowe, 2-3szt.
Jeśli chodzi o podkłady poporodowe to wg mnie najlepsze te wielkie podpaski z Belli.
A reszta jak wyżej dziewczyny napisały:
- 2-3 koszule rozpinane na biuście
- majtki poporodowe (osobiście polecę te flizelinowe gacie luźniejsze zamiast tych elastycznych "dopasowanych")
- przybory higieniczne i kosmetyki, których używasz normalnie w domu
- suszarka do włosów
- wkładki laktacyjne
- kubek i sztućce
- woda mineralna
- husteczki higieniczne/ręcznik papierowy

Dla dziecka:
- pampersy
- husteczki nawilżane
- krem do pupy
- warto mieć swoje niedrapki na rączki dla dziecka

Dla dziecka nic więcej. Żanych kosmetyków bo położne myją w szpitalnych, tak samo ciuszki - tylko na wyjście, bo swoich dziecku nie można zakładać.

To chyba tyle.
Szybkiego i mało bolesnego porodu życzęumiech

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 11:48  
Cytuj
Ładowarka do komórki bo po porodzie jak cię zasypią telefony i sms z gratulacjami to bateria padnie raz dwa smiech2 zyczę szybkiego porodu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:05  
Cytuj
pyrzama szark skarpetki ksmetyczka dla dzidziusia kaftanik spioszki plarkwy kmbinezon pampersy skarpetki na raczki tez cs czapeczka buteleczka smczek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 12:10  
Cytuj
Nie zapomnij o biustonoszu do karmienia. Najlepiej w odpowiednim rozmiarze, z fiszbinami obejmującymi całe piersi. Nikt o tym nie wspomniał, a przecież to podstawa ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2015r. 18:05  
Cytuj
Ja miałam swoje ciuszki bo malej sie ulewalo i byla co chwile mokra a panie polozne nie mialy na tyle... wiec maz mi dowiozl i panie polozne mi mala w to ubieraly

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2015r. 12:53  
Cytuj
ok dzieki wielkie umiech bardzo mi to pomoże w pakowaniu sie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »