NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Wrażenia - Sylwester 2014, czyli gdzie I jak było?
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 05:58  
Cytuj
Drodzy forumowicze podzielcie się proszę swoimi wrażeniami gdzie I jak spędziliście Sylwestra ? Co polecacie, jakie lokale na tego typu uroczystości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 05:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 09:47  
Cytuj
Wyruszenie z Wetliny 21:30 i w dość szybkim tempie wejście, czarnym szlakiem, na Połoninę Wetlińską do Chatki Puchatka. Przywitanie Nowego Roku kubkiem szampana w Chatce Puchatka. Krótkie żarełko i wyruszenie w kierunku przełęczy M. Orłowicza. Zejście do Wetliny.

W tym roku ludzi było mało. Pogoda bardzo ładna. Na górze nie wiało, ale dawał się we znaki mróz.

30, zrobiliśmy nocny atak na Tarnicę, ojj było zimno jezyk

ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 13:00  
Cytuj
w domu z chorym mężem i dzieckiem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 16:39  
Cytuj
cześć moje wrażenia z balu sylwestrowego 14/15 w olimpie;wielki plus dla obsługi,organizacji,fajne sztuczne ognie. a teraz minusy; jedzenie dziwnym trafem podawane do stołu kiepsko doprawione a nawet dla niektórych okropne, to co było na tzw.szweckim stole było super, sala balowa fajna ale dlaczego nie było na niej żadnej dekoracji, A NAJGORSZE CO BYŁO TO ZESPÓŁ "dudziki" ICH REPERTUAR TO KOSZMAR NIE UMIELI ROZRUSZAĆ TOWARZYSTWA ,DLA MNIE WYGLĄDAŁO TO JAKBY BYLI TAM ZA KARĘ I TYLKO ODBĘBNIĆ SWOJE. TAK ŻE ZESPOŁU NIE POLECAM I MOJI ZNAJOMI RÓWNIEŻ. TYM KTÓRZY PRZEŻYLI SYLWKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2015

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 19:49  
Cytuj
sylwestra można reklamować

http://www.nowin(...)50109975

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
cześć moje wrażenia z balu sylwestrowego 14/15 w olimpie;wielki plus dla obsługi,organizacji,fajne sztuczne ognie. a teraz minusy; jedzenie dziwnym trafem podawane do stołu kiepsko doprawione a nawet dla niektórych okropne, to co było na tzw.szweckim stole było super, sala balowa fajna ale dlaczego nie było na niej żadnej dekoracji, A NAJGORSZE CO BYŁO TO ZESPÓŁ "dudziki" ICH REPERTUAR TO KOSZMAR NIE UMIELI ROZRUSZAĆ TOWARZYSTWA ,DLA MNIE WYGLĄDAŁO TO JAKBY BYLI TAM ZA KARĘ I TYLKO ODBĘBNIĆ SWOJE. TAK ŻE ZESPOŁU NIE POLECAM I MOJI ZNAJOMI RÓWNIEŻ. TYM KTÓRZY PRZEŻYLI SYLWKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2015


Składając reklamację na sylwestra nie zapomnij też złożyć reklamacji na naukę języka polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2015r. 21:04  
Cytuj
To tyle lokali jest w Stalowej i tak mało opinii, czyżby nie było o czym pisać? Galicja , Sezam , Ordynat , Olimp ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 19:46  
Cytuj
W Ordynacie jedzenie super, obsługa perfekt, orkiestra niezła. Ogólnie fajnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 20:13  
Cytuj
No i ile taki Ordynat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 14:27  
Cytuj
Tak zaglądam od czas do czasu na forum poczytać,pośmiać się i czasami dziwić się O jakich glupotach niektórzy piszą.. Gram w zespole i grałem w Sylwestra (w innym województwie bo w St.W i. okolicach podczas rozmów z właścicielnami było za późno na wkrecenie się) i wiem właściwie kto gdzie grał i znam wszystkie lokale w. St.W. i wielu moich znajomych było na imprezach w Olimpie,Sezamie,Ordynacie itd. Jakoś nikt nie narzekał - po prostu poszli się bawić.Przecież jak ktoś wykupuje sobie Sylwestra to chyba nie idzie tam w ciemno i dokładnie wie co będzie jadł i przy jakiej muzyce się będzie bawił.Wiem że w Sezamie można było wybrać czy DJ czy orkiestra? A jak było?znajomi mi mówili że przyzwoicie. I tak dodam jeszcze ze każdy lokal w St.W i okolicach zaczyna dbać o standard i jest naprawdę miło w nich grać wesela i inne imprezy. Osoby mniej zadowolone niech wybiorą imprezy w dużych miastach i wtedy zobaczą ze u nas nie jest tak źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 17:02  
Cytuj
Ordynat 400 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »