NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dekoracja sali weselnej- kogo polecacie?,
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2014r. 23:15  
Cytuj
Witam, czy znacie kogoś lub jakąś firmę co zajmuje się dekoracją sal weselnych i jest godzien polecenia? dziekuje za odpowiedz ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2014r. 23:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 22:24  
Cytuj
Na naszym slubie dekorowaly panie ktore liedys stacjonowaly w galerii rzeczy ladnych nie wiem czy teraz funkcjonuja ale bylam z nich zadowolona wiedzialy czego chce i zrobily to profesjonalnie dekoracje gustowne i eleganckie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 01:22  
Cytuj
Witam. Dziewczyna z Ulanowa o imieniu Ania profesjonalnie przygotuje Ci cala oprawe i zajmie sie najmniejszymi detalami. Oczywiscie wystroj samochodu, kosciola, sali, deokkoracja stolow, dla duzych gosci i dla malych w tym organizacja zabaw. A pozatym ciagly nadzor nad zachowaniem porzadku na sali stolach nawet i w toaletach podczas wesela. Malo kto zdaje sobie sprawe ale taka osoba jest naprawe potrzebna na weselu. Bardzo kreatywna osoba ma mnustwo pomyslow i materialy potrzebne do ich realizacji zaopatruje sie sama.Jednym slowem nic Ciebie nieobchodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 08:03  
Cytuj
Masz może namiary na tą Panią Anie? I jaki jest koszt jej usług? Ma moze strone internetowa żeby poogladać jak ozdobiła sale?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 14:25  
Cytuj
a ja polecam studio perfekto z niska - dekorowali nam salę w tamtym rok i braliśmy od nich namiot na poprawiny - jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, cenowo też ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 03:10  
Cytuj
masz zostawioną wiadomość na priv umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2015r. 13:18  
Cytuj
ja ponawiam pytanie ep89 : można oglądnąć gdzieś prace Pani Ani i jaki koszt jest jej usług?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 16 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 12:44  
Cytuj
Projektowanie wnętrz, dekoracje Kościołów, aranżacja sal. Profesjonalna oprawa imprez. Rozsądne ceny. tel. 505119479, dkdeccor_(at)_gmail.com

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 12:55  
Cytuj
A ja polecam galerię ładnych rzeczy www.dekoragi.pl Brat brał ślub w lecie i zamawiali tam dekorację sali, kwiaty do ślubu, ubranie samochodu. Kwiaty i dekoracje naprawdę piękne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 15:38  
Cytuj
A ja polecam Pania Wiole https://www.faceb(...)&fref=ts . Robiła mi sale , kosciół , bukiet słubny i wiele innych i było suuuper ...goscie pod wrazeniem umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 08:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 07:30  
Cytuj
Chryzantemka, profil ma fejsie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2015r. 00:31  
Cytuj
Centrum Mody Ślubnej w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 22:37  
Cytuj
Polecam Pracownię dekoracji i wizażu Aleksandry Oprych. W ostatniej chwili uratowała dekorację sali wraz ze swoją teściową, która piękne kwiaty zrobiła, dokładnie takie jak chciałam.

Odradzam natomiast Studio Perfecto z Niska.
Nieprofesjonalni. Ja się bardzo rozczarowałam. Mieli dużo pretensji np. że pracują cały dzień i na drugi muszą iść do innej pracy (sami sobie ustalali czas i tempo pracy) lub że trzeba kokardki na krzesłach przewiązać na dole oparcia bo spadały lub o to, że nie byłam zadowolona z powieszenia 6 sznurków światełek na suficie (każdy świecił inaczej) oraz 20 małych lampionów, gdzie na zdjęciu dekoracji którą zgodzili się zrealizować świateł było pełno, a lampionów lekko 50 sztuk różnej wielkości. Dekorację z kwiatów na stoły sami zaproponowali, po czym przywieźli gnijące i nierozkwitnięte kwiaty, nie wspominając, że wazony szklane były brudne. Widząc moje niezadowolenie przynieśli wydrukowane maile od innych klientek (nieposzanowanie prywatnych danych klienta), aby pokazać że one bardziej szczegółowo opisały co chcą i to moja wina, że wyszło im tak mizernie. Moim zdaniem nie powinni się zajmować dekoracjami, bo robią to bez zaangażowania, bez wyobraźni i jeszcze strzelają fochy jak im się zwróci uwagę, że jest źle lub się nie podoba i jak na ironię nazywają się "Perfecto".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 Sty 2017r.
Skąd: Katowice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 15:02  
Cytuj
Ja bardzo polecam pracownię dekoratorską Pani Ewy "Dzika Róża". Sama widziałam już niejedną realizację i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Co prawda działa na Śląsku, ale zawsze można próbować, szczególnie, że takich dekoracji nie znajdzie się w żadnym innym miejscu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 16:38  
Cytuj
Ja polecam Panią Krystynę Sochę http://www.dekoracjepp.pl/index.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »