NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
gdzie rodzic...?,
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 14:54  
Cytuj
Mam pytanie gdzie polecacie rodzic jaka ppieka jakie macie doswiadczenia. Ja dwie corki urodzilam w stw jednak nie bylam zadowolona szczegolnie z drugiego porodu. Jaka sytuacha w nisku? Tbg? Profamilia? Dajcie znac bo przerazona jestem z kazdym dniem bardziej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 14:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 16:31  
Cytuj
Nisko wiem od ludzi nie zastanawiaj sie umiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 17:20  
Cytuj
Warszawa. Iatros.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 18:12  
Cytuj
Rodziłam w tym roku w marcu w Pro familii. Zdecydowanie polecam! Od samego wejścia na izbę przyjęć spokojna atmosfera. Miałam poród rodzinny a więc z mężem. Mieliśmy salke dla siebie - co jakiś czas zaglądała położna (trafiłam na dwie zmiany - obie super). Proponują różne ułożenia, pozycje itp. Nic nachalnie. Lekarze też w porządku (choć ordynator mało delikatny przy badaniu jezyk) Anestezjolodzy genialni smiech2 (przy wkłuciu w kręgosłup śpiewał mi 'facet to świnia') Ogólnie wszystko mówią co robią, tłumacza , jak trzeba i 5 razy. Opieka poporodowa dla mamy i dziecka super. Później przychodzą Panie od laktacji i dietetyczka. Świetne porady dają! Ohh się rozpisałam.. jeszcze raz polecam! Jak byś miała więcej pytań pisz na priv. Pozdrawiam i pomyślnego rozwiązania umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 18:28  
Cytuj
Ja rodziłam w Nisku i jestem zadowolona, wiec polecam z czystym sercem

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 19:07  
Cytuj
Ja rodzilam w tym roku w stalowej i nie narzekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 21 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 20:41  
Cytuj
Z cała pewnoscia polecam nisko.super polozne good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 20:52  
Cytuj
Nisko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 21:28  
Cytuj
Rodziłam w Nisku-polecam, nie mam zastrzeżeń. Położne bardzo sympatyczne i pomocne, panie zajmujące się noworodkami nieocenione i co ważne cierpliwe, wszystko wytłumaczą, pokażąumiech jestem ciekawa również Pro Familii, może następnym razem się udaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 29 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 22:52  
Cytuj
ja rodzilam w stw i milo wspominam, nie narzekalam,opieka dla matki jak i dziecka wporzadku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 12:04  
Cytuj
Ja pierwsze dziecko rodziłam w Stalowej i nie było źle ale nie było też super, teraz skłaniam się ku Nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 12:20  
Cytuj
Polecam z całą odpowiedzialnością Nisko, jestesmy bardzo zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 13:54  
Cytuj
nisko rodzilam dwoje dzieci i naprawde polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 14:58  
Cytuj
Ja polecam Ci ProFamilię. Rodziłam tam dwa razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Ale nie dlatego polecam Ci ten szpital. Uważam, że najważniejszą rzeczą po porodzie jest opieka neonatologiczna, a uwierz mi że w ProFamilii są wspaniali neonatolodzy. Podczas mojego tygodniowego pobytu w szpitalu przyjęto poród bliźniaków w 20 tygodniu ciąży - dzieci przeżyły, dla mnie to dowód profesjonalizmu tych lekarzy. Jeśli Twoje dziecko będzie przechodziło żółtaczkę możesz mieć je przy sobie na sali - dostaje się taką "płetwę", na której leży dziecko. To bardzo ważne, ponieważ możesz dziecko nakarmić, i masz je cały czas przy sobie. Z tego co wiem w naszych miejscowych szpitalach dzieci w takich sytuacjach zabierane są do inkubatorów - ale nie jestem tego pewna więc jeśli jest inaczej to proszę mnie poprawić.
Drugą niezmiernie ważną rzeczą w tym szpitalu jest to, iż dziecko ma badany słuch - bodajże w drugiej dobie i dostajesz na to certyfikat/potwierdzenie. Moja koleżanka, która rodziła w Nisku po roku dowiedziała się, że jej dziecko nie słyszy...
Trzecia rzecz to przy wypisie do domu, każdy dzidziuś ma robione usg główki oraz usg brzuszka - profilaktycznie. Było to dla mnie niezmiernie ważne, że wychodząc do domu wiem, że dziecko jest zdrowe i wszystko jest ok.
Nasi miejscowi pediatrzy robili wielkie oczy widząc, że dziecko miało usg w szpitalu (wypytywali przy kontrolach, szczepieniach o co chodzi).
Do ortopedy chodziłam do dr Szeląga, gdy zapytał gdzie rodziłam i odpowiedziałam, że w ProFamilii wypytał o wszystko szczegółowo i mówił, iż swoją synową również wysyła tam do porodu, właśnie ze względu na kwestie które tu poruszyłam.
Kilka miesięcy temu moja koleżanka urodziłą synka w Nisku, dziecko urodziło się chore, więc szpital w Nisku po dobie wysłał dziecko do szpitala w Tarnobrzegu, tam po kilku dniach bez diagnozy dziecko odesłano do ProFamilii. W Nisku i Tarnobrzegu lekarze kazali się rodzicom przygotować "na wszystko", a po dwóch tygodniach w Rzeszowie, prawidłowo zdiagnozowane i leczone dziecko wróciło do domu całe i zdrowe.
Proszę mi wierzyć, iż miła atmosfera, czy super odszykowany szpital to nie wszystko... Choć tam i tak wszystko jest na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 15:30  
Cytuj
A no wlasnie co opieka to opieka. W stalowej tylko sluch badaja ... przemawiaja do mnie te badania przed wypisem. Czy jak sie idzie tam do porodu trzeba byc pacjentka jakiegoś konkretnego lek? Jakis namiar nazwisko..?? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 15:46  
Cytuj
A właśnie moriwatko dobrze pisze. Faktycznie nie wspomniałam o ważnych rzeczach jakie są badania dzidziusia przed wyjściem ( w profamilii)do domu usg główki i brzuszka jak i badanie słuchu - faktycznie przy szczepieniu Panie robiły wielkie oczy o co chodzi..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 15:55  
Cytuj
Polecam Lublin na Jaczewskiego. Profesjonalizm i dobra opiekaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 18:39  
Cytuj
3 lata temu rodzilam w stw i nie narzekam Teraz tez mysle jechzc do stw gdy sie zacznie A z ta profamilia to jak to jedt? Trzeba rezerwowac pobyt, chodzic tM do lekarzy? Czy jak? No i kwestie finansowe, placi sie za pobyt w tym miejscu? Duzo czytalam o profamili na tym forum i z tego wychodzi ze to jakis hotel pieciagwiazdkowy dla rodzacych...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 20:25  
Cytuj
NIC się nie płaci. Do lekarza w tym szpitalu również nie trzeba chodzić na wizyty. Kiedy akcja porodowa się zaczyna po prostu dzwonisz do szpitala i mówisz, że jedziesz do porodu i masz do szpitala 70 km, a oni od razu rezerwują dla Ciebie łóżko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 20:26  
Cytuj
Szwagierka miala rodzic w pro famili ale ze wzgledu na stan zdrowia odwiezli ja z pro famili do szpitala na lwowskiej i ostatecznie tam urodzila. Mała wychodzac do domu miala i echo serca i usg brzucha i usg główki a z tego co mi mowila to robia na lwowskiej kazdemu dziecku brzuszek i serduszko a glowke tylko gdy sa wskazania. Podobno opieka i dla rodzacej i dla maluchow jest tam rewelacyjna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
NIC się nie płaci. Do lekarza w tym szpitalu również nie trzeba chodzić na wizyty. Kiedy akcja porodowa się zaczyna po prostu dzwonisz do szpitala i mówisz, że jedziesz do porodu i masz do szpitala 70 km, a oni od razu rezerwują dla Ciebie łóżko.



Dokładnie tak jest. Tylko ja chodziłam tam do lekarza. (na nfz)

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 21:03  
Cytuj
Wow klasa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 21:24  
Cytuj
ale odkrycie moje dzieci tez mialy usg glowki i brzuszka aaa i badanie sluchu tez mialy a rodzilam w nisku ...


a co do tego ze dziecko przewezli do por familii to nie bardzo chce mi sie wirzyc bo to szpital polozniczy a nie intensywnej opieki noworodka jak juz to na lwowska bo tam jest taki oddzial wiem bo jezdzilam tam do siostrzenicy

nie mylmy pojec....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 21:26  
Cytuj
Omg kuszace to jest... Juz nie chodzi o te luksusy ale o opieke i badania dla niemowlaka. Zobaczymy....

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2014r. 21:40  
Cytuj
Rodziłam w Nisku w styczniu 2013r. Jeżeli chodzi o badania noworodka to moje dziecko miało wówczas wykonywane przed wypisem badanie słuchu oraz usg główki i brzuszka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »