NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
czy potrzebne sa ubranka do szpitala dla dziecka , czy potrzebne sa ubranka do szpitala dla dziecka po porodzie
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 12:01  
Cytuj
W grudniu mam termin porodu i nie wiem czy beda mi potrzebne ubranka dla dzidziusia podczas pobytu w szpitalu w stalowej woli za odpowiedzi bede bardzo wdzieczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 12:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 12:04  
Cytuj
Nie potrzeba, tylko na wyjście do domu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 14:20  
Cytuj
Mozesz najwyzej zabrac ze soba czepeczkei rekawiczki ( dziecko po porodzie czesto ma dlugie paznokcie ktorymi sie drapie i rani) Nie wiem jak jest teraz ale 3 lata temu ubranka byly koszmarne rozwleczone dziurawe i wg pewnie z 10 lat mialy Ale pielegniarki zawsze wygrzebaly cos stylowego Ja teraz mam termin po nowym roku ( o ile wszystko sie dobrze ulozy) Zobacze wiec czy cos sie zmienilo umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 15:44  
Cytuj
Można zabrać jakies ubranka, chociaż obowiązkowe nie sa, ja rodziłam mniej więcej rok temu o tym samym czasie co piszecie i np. było bardzo dużo porodów i ktoregos dnia pielegniarka kazala sobie przynieś swoje ubranka bo nie wystarczylo i czystych nie mieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »