NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Wybory 2014, jak wybrać mniejsze zło?,
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mr.D)
...Banan widzę, że cie bardzo zabolał ten wyjazd po Kaczyńskiego Stw-Tbg umiech, mam więc dla ciebie propozycję...


Widzę że i tak tego nie pojmiesz więc może ja Ci coś zaproponuje ... tyrknij do Jarka (bo każdy wie że bez jego zgody nikt w PiSie nawet nie pierdnie) i może jemu zaproponuj żeby przetestował jak działa emerytura umiech lub przynajmniej żeby przestali żerować na społeczeństwie umiech ... a jak wygra PiS (nie daj Boże) to będę dzwonił po taksówkę do starostwa niech ślą limuzynę z szoferem za "dwie dychy" za kurs ... wykupie sobie miesięczny umiech ... a tak między nami od kiedy to starostwo to firma zarabiająca kasę ?

i jeszcze słowo o ławkach ... rusz zadek ze Stalówki i zobaczysz takie "ławki" bez "sztachet" ;)


CYTAT (EdoZChabzin)
... Zwłaszcza tego jednego , co miał w szkole podstawowej niebagatelne problemy z nauką czytania i pisania , a tutaj robi siebie bardzo mądrego. No wiecie , ten co jak słyszy słowo: PiS to dostaje drgawek...


Widzę boli cię że zostałeś wypunktowany ... najgorsze jest to że nie wyczułeś ironii w tym co napisał ów "dostający drgawek" umiechale chyba mu wolno ? no chyba że łże jak TVN ..ale nie bo przecież zjedlibyście go na forum ...

CYTAT (EdoZChabzin)
...Zanim Kudłaty objął stery wielu ludzi z naszego regionu ( zwłaszcza okolice Tarnobrzegu i Mielca ) wybierało WORD Tarnów. Teraz ludzie stamtąd przyjeżdżają na egzamin do TBG - bo egzaminatorzy nie uwalają ludzi za byle pierdołę...


hmmm ciekawe czy zdający teraz na prawko są tego samego zdania ...




Zapewniam Cię ,ze gdyby człowiek na Twoim poziomie intelektualnym mnie wypunktował , to tego samego dnia spaliłbym się ze wstydu ( pokaż gdzie i kiedy?)! A skąd wiesz ,że to chodziło o Ciebie? Czyżbym napisał prawdę? Zaprzeczasz temu ,że miałeś bardzo słabe oceny w szkole ( przy czym określenie słabe to eufemizm). No bo jeżeli tak było , to czemu na tym forum się wymądrzasz? A co do zdających na prawko to tak właśnie myślą , jak masz inne informacje to je przedstaw , a nie na starcie dyskredytujesz człowieka , bo jest ze znienawidzonej przez Ciebie, partii. Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do PiSu ,że nie potrafisz racjonalnie oceniać pewnych tematów.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 13:26  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 13:51  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)
A co do zdających na prawko to tak właśnie myślą , jak masz inne informacje to je przedstaw , a nie na starcie dyskredytujesz człowieka , bo jest ze znienawidzonej przez Ciebie, partii. Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do PiSu ,że nie potrafisz racjonalnie oceniać pewnych tematów.


Akurat z racjonalizmem to teraz Ty masz problem. Nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy (np. ja) nie zagłosują na Lucjusza bo w naszej ocenie będzie beznadziejnym prezydentem?? Mam gdzieś z jakiej partii startuje bo akurat oceniam jego indywidualne podejście do spraw miasta i wypada w tym tragicznie. Chcesz przykładów?
Na prędce podam Ci 3:
1. Sprawa "zieleniaka"
2. Sprawa salonu samochodowego przy "katoliku" - nie chciał się zgodzić na jego powstanie (a co za tym idzie ok 10 miejsc pracy - tak właśnie rozwija rynek pracy), że niby chciał tam robić tereny rekreacyjne. To gdzie był przez te lata jak ten teren stał odłogiem bez pomysłu na zagospodarowanie???
3. Nie chciał budowy ronda do galerii, przez co inwestor mógłby się wycofać i przenieść inwestycję np. do Tbg. I nawet jeśli nie przepadasz za galeriami to akurat jest to szansa dla Stalowej i byłoby grzechem ją zaprzepaścić.
W ogóle jego cała kadencja to nie pomysły na rozwój miasta, tylko krytykowanie absolutnie każdej decyzji Szlęzaka, dyskredytowanie na każdym kroku. Mógłbym długo wymieniać.
Nie będę chłopaka obrażał, bo go nie znam, może i fajny z niego gość, ale na prezydenta w mojej ocenie kompletnie się nie nadaje. Chcesz to głosuj na niego, ale mnie i innych do tego nie zachęcaj, bo jeśli nie widzimy w nim prezydenta, to po Twoich wpisach również go nie zobaczymy.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 15:10  
Cytuj
@Edo chodzi mi oczywiście o ten temat ---> PO

A konkretnie o "Bolka" wrzucisz coś sam nie wiesz co i piszesz waść pierdoły (a co śmieszniejsze sam sobie zaprzeczasz w następnym wpisie :szok:...co oczywiście pokolorowałem)...czy chodzi Ci o mnie tego nie wiem umiech więc napisałem jak napisałem ... żeby nikogo nie urazić ...

... Ja "kolego" się nie wymądrzam tylko lubię z "wami" dyskutować ... bo to takie proste ...

... Co do prawa jazdy .... oczywiście że słyszałem co innego ..dlatego pisałem czy potwierdzą to zdający i tyle

Do reszty bełkotu nawet się nie odnoszę bo równie dobrze mogę do Ciebie napisać np... "słyszałem że przestałeś już kraść" (nie żebym tak myślał oczywiście)i co ty na to ... oceń to racjonalnie ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (EdoZChabzin)
A co do zdających na prawko to tak właśnie myślą , jak masz inne informacje to je przedstaw , a nie na starcie dyskredytujesz człowieka , bo jest ze znienawidzonej przez Ciebie, partii. Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do PiSu ,że nie potrafisz racjonalnie oceniać pewnych tematów.


Akurat z racjonalizmem to teraz Ty masz problem. Nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy (np. ja) nie zagłosują na Lucjusza bo w naszej ocenie będzie beznadziejnym prezydentem?? Mam gdzieś z jakiej partii startuje bo akurat oceniam jego indywidualne podejście do spraw miasta i wypada w tym tragicznie. Chcesz przykładów?
Na prędce podam Ci 3:
1. Sprawa "zieleniaka"
2. Sprawa salonu samochodowego przy "katoliku" - nie chciał się zgodzić na jego powstanie (a co za tym idzie ok 10 miejsc pracy - tak właśnie rozwija rynek pracy), że niby chciał tam robić tereny rekreacyjne. To gdzie był przez te lata jak ten teren stał odłogiem bez pomysłu na zagospodarowanie???
3. Nie chciał budowy ronda do galerii, przez co inwestor mógłby się wycofać i przenieść inwestycję np. do Tbg. I nawet jeśli nie przepadasz za galeriami to akurat jest to szansa dla Stalowej i byłoby grzechem ją zaprzepaścić.
W ogóle jego cała kadencja to nie pomysły na rozwój miasta, tylko krytykowanie absolutnie każdej decyzji Szlęzaka, dyskredytowanie na każdym kroku. Mógłbym długo wymieniać.
Nie będę chłopaka obrażał, bo go nie znam, może i fajny z niego gość, ale na prezydenta w mojej ocenie kompletnie się nie nadaje. Chcesz to głosuj na niego, ale mnie i innych do tego nie zachęcaj, bo jeśli nie widzimy w nim prezydenta, to po Twoich wpisach również go nie zobaczymy.
Pozdrawiam



Masz 100% racji! I moją intencją nie było przekonywać ani Ciebie , ani nikogo innego ,żeby głosować na Kudłatego. Napisałem tylko ,że jako dyrektor WORDu uporządkował pewne tematy i jest za to dobrze oceniany ( nic więcej). Przeczytaj jeszcze raz mojego posta , potem weź głęboki oddech i wtedy napisz komentarz, bo się chyba nie zrozumieliśmy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
@Edo chodzi mi oczywiście o ten temat ---> PO

A konkretnie o "Bolka" wrzucisz coś sam nie wiesz co i piszesz waść pierdoły (a co śmieszniejsze sam sobie zaprzeczasz w następnym wpisie :szok:...co oczywiście pokolorowałem)...czy chodzi Ci o mnie tego nie wiem umiech więc napisałem jak napisałem ... żeby nikogo nie urazić ...

... Ja "kolego" się nie wymądrzam tylko lubię z "wami" dyskutować ... bo to takie proste ...

... Co do prawa jazdy .... oczywiście że słyszałem co innego ..dlatego pisałem czy potwierdzą to zdający i tyle

Do reszty bełkotu nawet się nie odnoszę bo równie dobrze mogę do Ciebie napisać np... "słyszałem że przestałeś już kraść" (nie żebym tak myślał oczywiście)i co ty na to ... oceń to racjonalnie ?




Jak już się wyśmieję , to Ci coś odpiszę , bo teraz nie jestem w stanie.

Już skończyłem! Banan , czy zaprzeczasz temu ,że podczas swojej edukacji szkolnej dostawałeś bardzo słabe oceny i miałeś problemy z przejściem z klasy do klasy ? Mieliśmy wspólnych kolegów i słyszałem co nieco nt Twoich " osiągnięć"- no chyba ,ze masz brata bliźniakasmiech2 . Nie pisz o bełkocie i o Bolku , tylko napisz ,że to nieprawda i po prostu konfabuluję.

Moderowano przez: el.Banan
ok

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 15:58  
Cytuj
Następne "osiągnięcia" lokalnego PiS-u umiech takie to prostezarumieniony

yhy ...Widzę brak argumentów wiec proponuję trzymać się tematu i w razie wu korzystaj z opcji "zmień"

ps.a Moje "osiągnięcia" / oceny przez jednych będą oceniane jak sukces przez innych tak jak może ty oceniasz umiech ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 22:44  
Cytuj
Za kolejne wycieczki osobiste polecą ostrzeżenia.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 01:21  
Cytuj
@Ja_30:

1. Sprawa zieleniaka - nie wiem, kto jest za czym, ale zmiany na targowisku nie są priorytetem, niech policja czasami wlepi mandaty za pozostawianie syfu. Koncepcja obskurnych parterowych hal nie podoba mi się.
2. Kolejny salon samochodowy? Znam ten teren. Tam są boiska i bieżnia. Zabrać szkole tereny rekreacyjne to czyste złodziejstwo. Po co boiska? Lepiej na WF pozwiedzać auta, a potem do McD.
3. Narzekamy, że hipermarkety wyprowadzają kapitał z kraju, galerie sprzedają szajs o zawyżonych cenach (płaci się za markę), ale tego nie da się rozwiązać na szczeblu samorządowym. Jeśli zablokujemy inwestycję w Stalowej Woli, inwestor pójdzie do Tarnobrzega.

Czekam wciąż na szczegółowy program wszystkich kandydatów z wyliczeniami i prognozą budżetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 07:43  
Cytuj
wyborca
1. Nie wnikam w ten temat bo dużo dziwnych decyzji tu było. Obawiam sie, że nadal nic po za tym syfem tam nie będzie.
2. Orlik nie potrzebuje tyle miejsca a spełnia o wiele więcej funkcji. A czy za dużo jest salonów? Im więcej tym lepiej. Gdy jest konkurencja wzrasta jakość obsługi a spada cena. Dodatkowo są miejsca pracy.
3. W tym punkcie sie z tobą zgadzam.

A co do szczegółowego programu z wyliczeniami i prognozą budżetu to się nie doczekasz. To wybory nie egzamin. To festiwal obietnic a te po obliczeniu nie dają się zbilansować. No ale trzeba wymagać, trzymam kciuki. ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 23:13  
Cytuj
No i dzisiaj Lucek obiecał... Zastanawia mnie tylko w jaki sposób zmusi firmę monopolistę?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
No i dzisiaj Lucek obiecał... Zastanawia mnie tylko w jaki sposób zmusi firmę monopolistę?


No właśnie szczekacze pokazujecie jakimi magistrami jesteście, a podstawowych rzeczy nie wiecie o swoim mieście. MZK jest spółką miejską, tz. jej właścicielem jest miasto i podlega pod nadzór prezydenta. Teraz rozumiesz dlaczego konkubina nie powinna też tam być w obecnej sytuacji czy mam ci wytłumaczyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 08:04  
Cytuj
CYTAT
No i dzisiaj Lucek obiecał... Zastanawia mnie tylko w jaki sposób zmusi firmę monopolistę?


A wystarczy , że powie dyrektorowi podległej instytucji , że ma zaniechać podwyżek , bo jak nie to wylot! Proste? To tak jak Ty byś wydał polecenie Bananowi ,że ma skakać . On jako , dobry MOD , co najwyżej może się spytać : jak wysoko? I będzie skakać jak gumiś po spożyciu soku z gumijagód. Niektórzy to nazwą prawem rynku , ja bym to raczej określił" propozycją nie do odrzucenia".

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 09:29  
Cytuj
Oni wolą płacić więcej i nie głosować na PiS. Bo tak mówił Kin Dzon Szlęzak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 10:43  
Cytuj
@NIEdlaSzlęzaka - Ty chcesz coś tłumaczyć to powiedz mi jakie umocowanie prawne ma ten dokument podpisany u notariusza ? czy pan "pretendent" wyleci ze stołka z automatu ? a może zapłaci przynajmniej jakąś wysoką grzywnę ? czy po prostu ma za zadanie ogłupić do reszty twoich ziomków (a do tego zbyt wiele nie trzeba) ?

A i dodasz te osiągnięcia lokalnego PiS bo ziomale próbowali ale jakoś im nie szło

I jeszcze tak z ciut innej beczki Lucek to jest na urlopie ? bo taka fucha dyrektora u kolegi z partii całkiem fajna ... ile on tam "robi" ... ile tego urlopu mu przysługuje ? bo coś często robi te konferencje ...

@Jacek czy nie możecie pod artykułami wprowadzić dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych ? bo takiego syfu jak teraz jest to już dawno nie widziałem (koledzy "Eda" myślą że jak napiszą z jednego IP pod dziesięcioma nickami to wierzą że jest ich dużo nie wiem)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 10:58  
Cytuj
Jacek założył temat jasno sugerujący że obaj główni kandydaci mają 90% wad.
Bo taka jest prawda. Ignorant i karierowicz, taki mamy wybór.
Jeszcze na pierwszej stronie dyskusja stała się podobna do tych "dlaczego głosujesz na tuska? bo kaczyński jest do d..."
Okazuje się, że nasze misto wpisuje się w ogólnopolski trend głosowania nie za, ale przeciw.
Szkoda że nie mamy innych liczących się kandydatów, ale jeśli miałbym odpowiadać na pytanie o mniejsze zło, to po 12 latach urzędowania dałbym odpocząć obecnemu prezydentowi który udowodnił co prawda, że ma własną wizję miasta, ale również jasno wyraził, gdzie ma wizję mieszkańców tego miasta.
Jeśli prezydent lubi studentów, to zburzy stadion.
Jeśli lubi kulturę i sztukę, to będzie kostka, bohomazy, i betonowe ławki.
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, to nie będzie z takimi głupkami rozmawiał.
Komu się nie podoba, do widzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
@NIEdlaSzlęzaka - Ty chcesz coś tłumaczyć to powiedz mi jakie umocowanie prawne ma ten dokument podpisany u notariusza ? czy pan "pretendent" wyleci ze stołka z automatu ? a może zapłaci przynajmniej jakąś wysoką grzywnę ? czy po prostu ma za zadanie ogłupić do reszty twoich ziomków (a do tego zbyt wiele nie trzeba) ?

A i dodasz te osiągnięcia lokalnego PiS bo ziomale próbowali ale jakoś im nie szło

I jeszcze tak z ciut innej beczki Lucek to jest na urlopie ? bo taka fucha dyrektora u kolegi z partii całkiem fajna ... ile on tam "robi" ... ile tego urlopu mu przysługuje ? bo coś często robi te konferencje ...

@Jacek czy nie możecie pod artykułami wprowadzić dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych ? bo takiego syfu jak teraz jest to już dawno nie widziałem (koledzy "Eda" myślą że jak napiszą z jednego IP pod dziesięcioma nickami to wierzą że jest ich dużo nie wiem)




Bardzo się mylisz , razem z kumplami mamy zasadę ,że z jednego IP podpisujemy się co najwyżej pięcioma nickami. Kwatera główna PiS dobrze nam płaci za te komentarze , więc się nie czepiaj. Gdybym posiadał Twoje kwalifikację i wiedzę popartą latami błyskotliwej edukacji , pewnie był bym na Twoim miejscu. A tak muszę dorabiać do wypłaty złośliwymi komentarzami , taki dobrobyt mi zafundował człowiek , który przez siedem lat tylko obiecywał , a teraz sam spier...ł na saksy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 20:51  
Cytuj
EdoZChabzin moderatorzy widzą IP komputera nadawcy. Po za tym nie trzeba być modem by się domyślić że to jedna osoba zmienia nicki i robi sztuczny tłum umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin moderatorzy widzą IP komputera nadawcy. Po za tym nie trzeba być modem by się domyślić że to jedna osoba zmienia nicki i robi sztuczny tłum umiech




Andrzejku , chociaż kochasz Platformę Obłudników niewiele mniej od Banana (nie widzisz dla nich alternatywy ) to postaram się szczerze i najzupełniej poważnie Ci odpowiedzieć. Nie piszę żadnych komentarzy do newsów na stronie głównej portalu. Udzielam się tylko i wyłącznie na forum i to tylko w dziale poltyka. Muszę porozmawiać z małżonką , może ona coś kombinuje z tymi komentarzami, o których mowa. Mam taką jedną brzydką cechę charakteru , że mam naturę szydercy i czasami lubię kogoś obśmiać. Teraz wziąłem sobie na widelec niejakiego Banana , moderatora tego forum (niech wrzuci kiedy z mojego IP ktoś coś komentował-chętnie to zobaczę , np z ostatnich dwóch miesięcy). Otóż okazało się ,że Banan to kolega dawnego kolegi . Sympatyczny i fajny , chociaż nieco ciężko trybliwy. No cóż nie każdy miał talent do nauki i ludzi mniej zdolnych też trzeba szanować. Tym bardziej , że mądrość jest łaską i nie każdemu jest ona dana. Otóż od jakiegoś czasu obserwowałem jak Banan miesza i jątrzy w tematach politycznych zwłaszcza tym o PiS. Jak obraża i traktuje innych , inaczej myślących, uczestników tego forum. Jak ktoś mu coś napisze , to albo daje punktowe ostrzeżenie ,albo leci z płaczem na skargę do zarządu. Ponieważ widziałem to wszystko , co Banan jako Mod wyprawia , bez żadnej reakcji z góry postanowiłem wyciągnąć ten niezbyt miły epizod i go upublicznić. Jest to sprawa przykra , ale za jego zachowanie należało mu się. To tak jak stara sprawa z kolegą ze szkoły , który kiedyś na lekcji wf sobie popuścił. Od tamtej pory ma ksywkę obsraniec , i tak już pozostanie. Więc mam w nosie ostrzeżenia , najwyżej założę sobie nowe konto i dalej będę wyśmiewał człowieka , o bardzo nieskomplikowanym życiorysie , za to z wielką werwą do atakowania ludzi myślących nieco inaczej. Wiem ,że ideologicznie z Bananem i Juskiem , tworzycie trio do walki z PiS , więc nie spodziewam się zrozumienia z Twojej strony. Prawdę mówiąc mam to w nosie. Jeżeli napisałem nieprawdę o osiągnięciach szkolnych Banana to niech mi założy sprawę w sądzie. A tak na koniec pytanie do kogoś z zarządu czy Wasza linia polityczna jest tożsama z przekonaniami Banana , czy tylko tolerujecie to z litości . Pytam , bo liczba uczestników tego forum i liczba ludzi , którzy odwiedzają stalowemiasto wpływają na Wasz zysk ( reklamy itp.) Może jak przestaną się tu udzielać zwolennicy PiS (tak na oko jakieś trzydzieści kilka procent naszego społeczeństwa) to zrozumiecie ,że nie tak się prowadzi biznes i w końcu zapanuje pluralizm. Banan jak sprawdzi co to znaczy , niech coś odpisze. Tyle śmiechu co mi ten gość zapewnia to mi nie dał przez całe życie żaden kabaret.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 22:52  
Cytuj
Edo - przekręcasz jak pisowiec. Mam na myśli ostatnie Twoje zdania. Akurat SM zawsze był pisowski i pewnie taki pozostanie, a ewidentnie świadczą o tym arytukuły i "forma ich podania", które pojawiają się na portalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2014r. 00:37  
Cytuj
Hmm jaka partia tacy zwolennicy ....chciało by się napisać

Więc tak jak pisałem o tym czytaniu ze zrozumieniem umiech może ty zacytujesz gdzie ja pisałem że ty lub ktoś z twojego kompa/rodziny pisze te komentarze ? ... po drugie wiesz dobrze że IP masz zmienne lub jedziesz przez jakieś kupy umiech (wymyślasz nick i myślisz że jesteś anonimowy ? ... ale czy by na pewno ;) ) ... widzisz nie wiem o czym bredzisz z tą szkołą itd ... ale niech będzie po twojemu umiech ja gamoń i inne epitety jakie tam masz na mnie... w każdym poście znajduje elementy twojej jakby to nazwać kulturalnie ... twoich braków ... więc przyznaj się jakim cudem ty skończyłeś szkołę ? (tylko może napisz mi P.W żeby już nie zaśmiecać tego tematu)

Teraz o tych moich ostrzeżeniach i lataniu na skargę smiech2 ...fajnie że jesteś moim fanem i tak mnie obserwujesz ale napisze to po raz kolejny umiech bredzisz ...jak dałem za cały ten czas ze 2-3 osobom ostrzeżenia to max (zacznij pisać na temat bo będziesz 4 cool)...

Pożal się jeszcze umiech ...a tak na poważnie ostatni raz tobie i tobie podobnym odpowiedziałem na zaczepki i w jakiś sposób się "tłumaczyłem" ... I tak między nami to myślisz że gdybym przestał być modem to przestał bym was punktować jak bredzicie ? a myślałem ze coś tam masz ale udowadniasz że niewiele umiech i nie udław się ze śmiechu potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2014r. 07:23  
Cytuj
EdoZChabzin dużo piszesz i dużo zadajesz sobie trudu by dokopać el.Banan'owi. Ja zapytam cie wprost, przestałeś już bić żonę?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2014r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin dużo piszesz i dużo zadajesz sobie trudu by dokopać el.Banan'owi. Ja zapytam cie wprost, przestałeś już bić żonę?



W naszym związku stroną agresywną jest żona. No wiesz taki fetysz. A Ty jak zabawiasz się ze swoim partnerem?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2014r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
Hmm jaka partia tacy zwolennicy ....chciało by się napisać

Więc tak jak pisałem o tym czytaniu ze zrozumieniem umiech może ty zacytujesz gdzie ja pisałem że ty lub ktoś z twojego kompa/rodziny pisze te komentarze ? ... po drugie wiesz dobrze że IP masz zmienne lub jedziesz przez jakieś kupy umiech (wymyślasz nick i myślisz że jesteś anonimowy ? ... ale czy by na pewno ;) ) ... widzisz nie wiem o czym bredzisz z tą szkołą itd ... ale niech będzie po twojemu umiech ja gamoń i inne epitety jakie tam masz na mnie... w każdym poście znajduje elementy twojej jakby to nazwać kulturalnie ... twoich braków ... więc przyznaj się jakim cudem ty skończyłeś szkołę ? (tylko może napisz mi P.W żeby już nie zaśmiecać tego tematu)

Teraz o tych moich ostrzeżeniach i lataniu na skargę smiech2 ...fajnie że jesteś moim fanem i tak mnie obserwujesz ale napisze to po raz kolejny umiech bredzisz ...jak dałem za cały ten czas ze 2-3 osobom ostrzeżenia to max (zacznij pisać na temat bo będziesz 4 cool)...

Pożal się jeszcze umiech ...a tak na poważnie ostatni raz tobie i tobie podobnym odpowiedziałem na zaczepki i w jakiś sposób się "tłumaczyłem" ... I tak między nami to myślisz że gdybym przestał być modem to przestał bym was punktować jak bredzicie ? a myślałem ze coś tam masz ale udowadniasz że niewiele umiech i nie udław się ze śmiechu potluczony






Banan , powtarzam po raz kolejny. Gdyby człowiek na Twoim poziomie intelektualnym zagiął mnie kiedykolwiek na tym forum , to ze wstydu utopiłbym się w beczce wina. Nie pochlebiaj sobie , bo oprócz śmiechu na moich ustach zaczynasz budzić bardziej pejoratywne emocje. A od tego już bardzo blisko do obrzucania się inwektywami. Twój arsenał środków do " punktowania " jest wysoce niewystarczający jak dla mnie. Z drugiej strony jeżeli takie dowartościowanie sprawia Ci frajdę to ok , dzieciom specjalnej troski też mówi się ,że są wyjątkowe.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2014r. 12:32  
Cytuj
Tak wykształcony ... elokwentny ... przystojny ... powinien wiedzieć że bycie zabawnym a śmiesznym to dwie różne rzeczy ... starałeś się być zabawny a wyszło jak zwykle ... tłumacz sobie jak tam chcesz jaki jesteś zaj**isty ... jak wymiatasz ... przynajmniej jak Jarek

Wracając do tematu zerknij w ten Temat ponieważ jesteś "ekspertem od osiągnięć Włochatego w WORD" ja dopiero o tym dowiedziałem się ze 2 dni temu i sam nie wiem co o tym myśleć ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Tak wykształcony ... elokwentny ... przystojny ... powinien wiedzieć że bycie zabawnym a śmiesznym to dwie różne rzeczy ... starałeś się być zabawny a wyszło jak zwykle ... tłumacz sobie jak tam chcesz jaki jesteś zaj**isty ... jak wymiatasz ... przynajmniej jak Jarek

Wracając do tematu zerknij w ten Temat ponieważ jesteś "ekspertem od osiągnięć Włochatego w WORD" ja dopiero o tym dowiedziałem się ze 2 dni temu i sam nie wiem co o tym myśleć ...



Jak możesz pisać ,że nie wiesz co myśleć? Masz już dawno wyrobione zdanie na temat Nadbereżnego i każdego innego człowieka związanego z partią PiS. Żeby ch.j na ch.ju stwał i ch..em się podpierał Ty już dawno wydałeś wyrok w tej sprawie. Zeby nie wiem co, to podchwyciłbyś każde gów.no rzucone w kierunku np. Kudłatego bo jest z partii , której autentycznie nienawidzisz. Gdybyś mógł to najchętniej całe to środowisko eksterminował , taki z Ciebie demokrata. W sprawie WORD-u , nie przyjmujesz do wiadomości ,że człowiek poukładał pewne sprawy i pokazał się z dobrej strony. O tym do jakiego stopnia jesteś ogarnięty nienawiścią do PiSu najdobitniej świadczą Twoje komentarze po objęciu przez Kudłatego kierowniczego stanowiska w Urzędzie Marszałkowskim. Każdy inteligentny człowiek , zdaje sobie sprawę ,że dostał ten stołek dzięki przynależności partyjnej. Ale w taki sam sposób wcześniej ( przed zamachem majowym) otrzymał równie eksponowane stanowisko pan radny Przytuła. Jakoś nie widziałem Twoich utyskiwań z tego powodu. Tyle tylko ,że radny Przytuła jest z PO , no a im wolno. Mentalność Kalego na poziomie wzorcowym! Twoje komentarze pojawiły się dopiero , kiedy okazało się ,że pan Przytuła poleciał ze stanowiska , rzekomo za nadmierne korzystanie z Facebooka w godzinach pracy Urzędu.Znowu każdy inteligentny człowiek wie, że Przytuła poleciał za tą samą przynależność partyjną , która wcześniej wywindowała go na ten stołek. Jeżeli rzeczywiście pan radny korzystał z Fejsa tak często , to dał niemal swoją głowę na tacy. Jeżeli po wyborach samorządowych układ rządzący się zmieni , to może np. taki sam los spotkać Kudłatego . Po prostu nowy marszałek zwolni go pod byle pretekstem , to jest polityka. Nie doszukuj się innych rzeczy w tym temacie , wszyscy tak robią bez względu na barwy polityczne. Jeżeli uważasz inaczej , tzn że jesteś naiwny jak dziecko. A może ku Twojemu zaskoczeniu Nadbereżny wygra wybory na prezydenta Stalowej Woli i uniknie losu Przytuły. W każdym razie nie pisz ,że nie wiesz co myśleć . Bo myślisz wciąż to samo jak zwykle już od wielu ,wielu lat i nic nie wskazuje na zmiany. Beton ,który zastygnie nie zmieni z powrotem swojego stanu skupienia na ciekły. Tu już nawet Donald cudotwórca ( stworzył z Polski drugą Irlandię) nie da rady.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »