NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Wybory 2014, jak wybrać mniejsze zło?,
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 09:19  
Cytuj
Zakładam temat tutaj bo co się dzieje w artykułach każdy widzi ale kasa czyni cuda.

Niby Stalowa Wola ma realne 60 tysięcy mieszkańców, a tymczasem nie ma na kogo głosować.

Walka o najwyższy stołek rozegra się między gościem który ostatnio nie błyskał zbytnio dobrymi decyzjami, a karierowiczem który nigdy nie błyskał poza wielkimi słowami niepopartymi czynami.

JAk obstawiacie kto wygra te wybory?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 09:19  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Zakładam temat tutaj bo co się dzieje w artykułach każdy widzi ale kasa czyni cuda.


Dokładnie, to co się dzieje w artykułach u Was na portalu to przechodzi wszelkie pojęcie, niezłą kasę musiał PiS wpompować. Dobrze, że ludzie w komentarzach o otwarciu drogi zaczęli się burzyć, bo tak to byście dalej opisywali piękną sielankową atmosferę jaka tam panowała i jakie pisowcy wspaniałości tam pokazali.
Nagle artykuł z komentarzami znikł i pojawił się nowy smiech2

Co do tego kto wygra - mam wrażenie czasem, że społeczeństwo stalowowolskie do inteligentnych nie należy, choć może się mylę.
Wygra Szlęzak - mocno w to wierzę, może nie jest idealny, ale lepszy od karierowicza, który pewnie stołeczki dostawał po linii partyjnej bo doświadczenie miał raczej zerowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 10:30  
Cytuj
również wolę szlęzaka z jego ułomnościami niż karierowicza, który nigdy nie pracował a jedynie pchany przez przełożonych na stołeczki partyjne wymądrza się i obiecuje gruszki na wierzbie. jakby miał pojęcia o pracy np. u prywaciarza tyle co brudu za paznokciami nie gadałby takich bzdur.sciana
skąd weźmie tyle kasy na swoją wizjęco dalej brak odpowiedzi.umiech

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 10:42  
Cytuj
Nie powinien wygrać żaden z nich...
Jest jeszcze kandydat ... nie do końca znany i może o to chodzi.
Bo Ci znani nic dobrego nie wniosą
Jeden zachowuje się chamsko w stosunku do wyborców i obiecuje to co zwykle - drugi tylko krzyczy i obiecuje "gruszki na wierzbie" .
Do tego wszystkiego mam znajomą sąsiadkę, która działa przy jednym z kościołów i intensywnie chodzi po mieszkaniach w blokach z koleżankami mocno zachęcając do głosowania na jednego z kandydatów. Czy te kobity mają jakieś "pranie mózgu" czy jakieś nakazy aby reklamować kandydata?
I to właśnie najbardziej mnie najbardziej odstrasza od głosowania.
A długi miasta rośną.
Wątpię aby ich programy wyborcze wniosły coś nowego. Nic z tych obietnic nie zostanie spełnione, chyba że zadłużymy się jeszcze bardziej.
Po wyborach stawiam na zmiany w urzędzie miasta, wypłacanie odpraw i kolesiostwo.
Na którymś z kolei miejscu będą stawiane potrzeby mieszkańców i może coś się wtedy zmieni w mieście.
Osobiście nie zagłosuję na żadnego z tych znanych panów.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 11:28  
Cytuj
CYTAT

Osobiście nie zagłosuję na żadnego z tych znanych panów.


Faktycznie nie ma dobrego kandydata, więc na kogo głosować ?. Nie przekonuje mnie stwierdzenie,że wybieramy mniejsze zło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 11:33  
Cytuj
Irkuck niestety wyłączono nam kasowanie komentarzy ( ale te negatywne na portal ) wylatują. Artykuły stronnicze jakby radny gaźnik je pisał na stronie nie dla sz itp... nie widzimy IP w artykułach by nie moc ich kasować więc niestety zostaje pisanie tutaj.Ciekawe czy pojawi się jeszcze jakiś kandydat ale czuje ze i tak zostanie znowu Szlęzak.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 11:42  
Cytuj
Ja nie głosował bym wcale, ale muszę zagłosować na Szlęzaka , choć mocno się przyczynił do tego że dla mojego dziecka brakło miejsca w przedszkolu. Muszę na niego zagłosować żeby nie wygrał nadbereżny. I mam taką nadzieję że wszyscy pisowscy szczekacze głoszący mantrę że Szlęzak musi odejść, po wyborach zatkają gęby na przynajmniej trzy lata.
Za cztery lata Szlęzak znów wygra, jeśli tylko zechce wystartować, a żeby przegrał to odejść musi ten rozczochrany, i zrobić miejsce komuś bardziej szanowanemu.
Ogólnie poparcie pis z wyborów na wybory będzie słabło, ponieważ elektorat im wymiera.

P.S.
pisownia niektórych nazw z małej litery jest celowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 11:57  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
Wyczyściłem OT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 12:21  
Cytuj
Taka jeszcze mała dygresja. Ja nie traktuję tego jak wybieranie mniejszego zła. Szlęzak nie jest złem, ma swoje dobre i złe strony. Natomiast Lucjusz N. to jest zło totalne, najgorsza rzecz jaka może spotkać to miasto to wybór tego człowieka na prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 12:37  
Cytuj
Irkuck zgadzam się z Tobą w 100%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 13:01  
Cytuj
Nie zagłosuję na Szlęzaka, gdyż uważam, że ręka tego człowieka nie powinna mieć nigdy styczności z publicznymi finansami. Za dużo miała i za dużo z tego tytułu, my mieszkańcy straciliśmy na jego błędnych omamach. Pora zacząć robić coś dla mieszkańców Stalowej Woli i odciągnąć go i jego towarzystwo wzajemnej adoracji od miejskiego koryta (piszecie ze PiS to kolesiostwo, a teraz to co Szlęzak robi to już kolesiostwem nie nazywacie? ). Też jak poprzednicy uważam, że nie ma super kontrkandydata, ale mimo wszystko Pan Nadbereżny uważam, że zrobi dla nas i miasta więcej (chociażby poprzez właśnie kontakty). Jeśli wygra wspomnicie moje słowa, jeśli nie daj Boże po raz 4 wygra Szlęzak, wspomnicie moje słowa za 4 lata, że nic się nie zmieniło.

CYTAT
Natomiast Lucjusz N. to jest zło totalne, najgorsza rzecz jaka może spotkać to miasto to wybór tego człowieka na prezydenta.


Rozwiń to stwierdzenie jak możesz dlaczego tak sądzisz? Czy stanowiska, które do tej pory zajmował i ludzie z którymi pracował (nad nim i pod nim) mogą to potwierdzić? Czy źle wywiązał się z obowiązków radnego? z obowiązków u Sagatowskiej? W tarnobrzeskim Wordzie? Czy gdzie tam jeszcze pracował? Raczej nie, a takie negatywne wpisy sądzę, że tworzą zazdrosne chłopki co by pewnie chcieli odłożyć pracę fizyczną i zająć się umysłową, no ale niestety chcieć, a móc to dwie inne sprawy. Na złość,chcecie zrobić tylko nie wiem komu? Sobie i kolegą i koleżankom z miasta robicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 13:16  
Cytuj
Mr. D ja osobiście nie wierzę że nie będzie nim sterowała partia. Zrobi to co Pis karze nawet kosztem dobra miasta.Wyczyściłem też ot.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 13:22  
Cytuj
Może nim sterować, nawet Judasz wraz z Belzebubem. Ważne żeby po wyborach prezydent był dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla prezydenta. Bo taki chory system obowiązuje u nas już kilka dobrych lat. Obecny panujący chyba zapomina czasem, za czyje pieniądze je, chla i wozi swój bębęn z szoferem. A akurat, to że Nadbereżny ma za sobą partie, to lepiej niż gorzej. Przykłady: ogromne dofinansowania z Unii. Szlęzak za chamstwo i kłótliwość z ludzmi z Urzędu Marszałkowskiego dostanie ochłapy na rzeczy typu biblioteka, park, inkubator i inne pierdoły. A nową obwodnicą jeżdżą sobie partyjniaki z Mielca. To taka jest różnica. A kolesiostwo/partyjniactwo tworzył i tworzy każdy następny, ale to my mieszkańcy mamy możliwość ich rozliczać. Niestety tylko raz na 4 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Mr. D ja osobiście nie wierzę że nie będzie nim sterowała partia. Zrobi to co Pis karze nawet kosztem dobra miasta.Wyczyściłem też ot.



Ja też jestem tego samego zdania. Gdy by Pan Nadbereżny był prezydentem miasta w latach gdy chciano przejęć kokoszą górkę, dziś stała by tam plebania - takie mam odczucie.

Osobiście nie mam kandydata na którego mógł bym oddać swój głos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 13:57  
Cytuj
Kudlaty chodzi i tylko obiecuje, ciekaw jestem skad wezmie kase na swoje obiecanki. Poki co rzuca slaba kielbase wyborcza, karierowicz. Czy cos w tym mieście zrobil porzadnie dla mieszkancow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:00  
Cytuj
Pan Szlęzak przede wszystkim ma jaja. Podoba mi się w nim niezależność i odwaga. A przede wszystkim nie boi się czarnej mafii, której Lucjusz tak dokładnie liże d**ę. I dlatego kudłaty nie dostanie mojego głosu. Wszyscy wiemy doskonale, że Aborygen nie ma szans.
Moderowano przez: el.Banan
mała korekta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
Pan Szlęzak przede wszystkim ma jaja. Podoba mi się w nim niezależność i odwaga. A przede wszystkim nie boi się czarnej mafii, której Lucjusz tak dokładnie liże dupę. I dlatego kudłaty nie dostanie mojego głosu. Wszyscy wiemy doskonale, że Aborygen nie ma szans.


Byłaś ochrzczona/ochrzczony? Przeszkadza ci parking pod kościołem dla za 200 000 zł dla wiernych, ale nie przeszkadza ci inkubator bez celu i dla kolesi za 50 000 000 zł? Szlęzak poza nie zgodzeniem się na postawienie kapliczki na kokoszej górce nic nie zrobił dobrzeumiech. A to czy tam jest teraz kościół, czy go nie ma, to przez najbliższe 50 czy 100 lat przeciętny zjadacz chleba w naszym mieście będzie miał w poważaniuumiech Ale chwyt marketingowy antykościół zadziałał i widać działa do tej poryumiech Taka moda się chyba zrobiła.

Szlęzak już nie obiecuje, bo już nie ma co. Wszystko wszystkim już obiecał w poprzednich kadencjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
A przede wszystkim nie boi się czarnej mafii, której Lucjusz tak dokładnie liże dupę. I dlatego kudłaty nie dostanie mojego głosu. Wszyscy wiemy doskonale, że Aborygen nie ma szans.



Wcześniej Jackowi zarzucałaś braki w pisowni, może u siebie warto popracować nad kulturą, bo wyrażasz się publicznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
A przede wszystkim nie boi się czarnej mafii, której Lucjusz tak dokładnie liże dupę. I dlatego kudłaty nie dostanie mojego głosu. Wszyscy wiemy doskonale, że Aborygen nie ma szans.



CYTAT
Wcześniej Jackowi zarzucałaś braki w pisowni, może u siebie warto popracować nad kulturą, bo wyrażasz się publicznie.



Typowy wyborca obecnej władzy. Chamstwo, prostactwo itp. itd. Żywy przykład. Długo nie trzeba było czekać w tym temacie na takie wpisy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:42  
Cytuj
Zarzuciłam Jackowi robienie błędów, nieumiejętność pisania. Ktoś pytał czy byłam chrzczona. Tak, byłam ochrzczona na totalnej nieświadomce. Dwa lata temu złożyłam akt apostazji, aczkolwiek czarna stonka do tej pory nie wykreśliła mnie ze swojej sekty, nie dała żadnej odpowiedzi. Można powiedzieć, że "wali mnie to", ja nie czuję się owieczką. Nie daję się doić najbogatszej instytucji finansowej w kraju. Nie dokładam się do parkingów, nie uczestniczę w modłach KK. Konstytucyjnie mam zapewnioną wolność słowa i wyznania, i znowu "wali mnie to" czy obrażam czyjeś uczucia religijne. Ja mam brak uczuć religijnych i dobrze mi z tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1981
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:50  
Cytuj
Nie ma na kogo głosować. Szlęzak uważa Stalową Wolę za prywatny folwark, a podczas ostatniej kadencji wyszły na jaw układy, sympatie i powiązania. Nazywa się endekiem, narodowcem, a nim nie jest. Nie wystarczy zorganizować konferencję o Dmowskim i pojechać do Radymna. Odkąd szlachta stawiała prywatne interesy ponad Polski, kraj zaczął upadać, aż doszło do rozbiorów. Lewica urządza nagonkę na Nadbereżnego, komentarze są pełne nienawiści, zarzuty oparte na stereotypach, brak merytorycznej dyskusji, a komentatorzy opłacani przez sztaby. Jako radny nie miał większych możliwości. Zagrożeniem jest to, że poprzez Nadbereżnego będzie rządzić PiS, a już pokazali, że liczą się stołki. Jego program jest ciekawy, ale ma wiele wad i będzie dochodzić do nadużyć. Jeśli przedstawi program szczegółowy z wyliczeniami, może na niego zagłosuję. Trzeciego nie znam. Oskarżają go o zniszczenie koszykówki.

Ciekawe, jakie stanowisko mają kibice, bo Nadbereżny nie uwzględnił stadionu w swoim programie, a nową trybunę uznaje za nieprzemyślany wydatek. To Weber lobbuje za stadionem. Szlęzak nie przepada za zarządem PSA Stal Stalowa Wola, ale niedawno redakcja pewnego dziennika znalazła go na... stadionie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
nie przeszkadza ci inkubator bez celu i dla kolesi za 50 000 000 zł? Szlęzak poza nie zgodzeniem się na postawienie kapliczki na kokoszej górce nic nie zrobił dobrzeumiech.


No tak, typowy PIS-owiec, przeszkadza mu nowoczesność, innowacyjność, nauka. Gdyby nie to wszystko to dalej księża mówiliby Ci, że ziemia jest płaska, a choroby leczyłoby się wodą święconą... zaklopotany

Wyborca - nagonkę to urządza przede wszystkim ekipa Nabereżnego, taką wstrętną, że aż dziwię się, że Ci ludzie nie wstydzą się pokazywać gęby w Kościele na mszy. Jak na razie Nadbereżny nie stara się zdobyć głosów pomysłami na rozwój miasta tylko ciągłym napierniczaniem na Szlęzaka i nie obracaj kota ogonem bo jesteś śmieszny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Ja nie głosował bym wcale, ale muszę zagłosować na Szlęzaka , choć mocno się przyczynił do tego że dla mojego dziecka brakło miejsca w przedszkolu. Muszę na niego zagłosować żeby nie wygrał nadbereżny.
P.S.
pisownia niektórych nazw z małej litery jest celowa.

Ponieważ żaden z tych panów mojego głosu nie otrzyma,
proponuję zagłosować na tego trzeciego ;-)
"Bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"
Szlęzak tylko na tym jedzie, że ludzie boją się krzykaczy bez sensu.
Przypominam, że StW to miasto starzejącego się społeczeństwa i będzie jak w reklamie PO :
Zabierz babci dowód jak nie zechce głosować na tego którego wskażą...
CYTAT
Dalibor
A przede wszystkim nie boi się czarnej mafii, której Lucjusz tak dokładnie liże dupę. I dlatego kudłaty nie dostanie mojego głosu. Wszyscy wiemy doskonale, że Aborygen nie ma szans.

Wcześniej Jackowi zarzucałaś braki w pisowni, może u siebie warto popracować nad kulturą, bo wyrażasz się publicznie.


CYTAT
Agnieszka81
Zarzuciłam Jackowi robienie błędów, nieumiejętność pisania. Ktoś pytał czy byłam chrzczona. Tak, byłam ochrzczona na totalnej nieświadomce. Dwa lata temu złożyłam akt apostazji, aczkolwiek czarna stonka do tej pory nie wykreśliła mnie ze swojej sekty, nie dała żadnej odpowiedzi. Można powiedzieć, że "wali mnie to", ja nie czuję się owieczką. Nie daję się doić najbogatszej instytucji finansowej w kraju. Nie dokładam się do parkingów, nie uczestniczę w modłach KK. Konstytucyjnie mam zapewnioną wolność słowa i wyznania, i znowu "wali mnie to" czy obrażam czyjeś uczucia religijne. Ja mam brak uczuć religijnych i dobrze mi z tym.


W większości wypowiedzi Agnieszka81 wykazuje brak kultury, obrażając ludzi czy to wierzących czy też biedniejszych.
Akt apostazji złożony w kościele nie tłumaczy braku kultury, którą wynosi się z domu.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 15:16  
Cytuj
Wskaż proszę, kogo obraziłam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Irkuck niestety wyłączono nam kasowanie komentarzy ( ale te negatywne na portal ) wylatują. Artykuły stronnicze jakby radny gaźnik je pisał na stronie nie dla sz itp... nie widzimy IP w artykułach by nie moc ich kasować więc niestety zostaje pisanie tutaj.Ciekawe czy pojawi się jeszcze jakiś kandydat ale czuje ze i tak zostanie znowu Szlęzak.


Widać kto kasuje potluczony

A PiS sporo kasy "odłożył" na te artykuły bo piszą o wszystkim co się da ... niedługo z braku laku napiszą o pierdnięciu pana eL.

Dla mnie mniejsze zło to PiS z dala od koryta ok a co za tym idzie każdy jest lepszy od nich umiech jedno jest pewne na wybory trzeba iść !!

CYTAT
Taka jeszcze mała dygresja. Ja nie traktuję tego jak wybieranie mniejszego zła. Szlęzak nie jest złem, ma swoje dobre i złe strony. Natomiast Lucjusz N. to jest zło totalne, najgorsza rzecz jaka może spotkać to miasto to wybór tego człowieka na prezydenta.


Dokładnie umiech jaki jest Endriu i jak rządzi PiS na Podkarpaciu każdy widzi ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »