NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
żłobek ,
Posty: 3
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 13:32  
Cytuj
Ankieta dla ludzi z naszego miasta i pobliskiej okolicy :
pytanie nr 1. Czy powstanie nowego prywatnego żłobka to dobry pomysł
2.Czy dużym problemem była by lokalizacja: rynek Rozwadów
3. Czy byli by chętni ???

Moderowano przez: kamil
Jeden temat na forum wystarczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 13:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 13:39  
Cytuj
Pewnie że dobry, ale pewnie znajdą się i tacy co powiedzą , że prywatne to drogo i wogóle ,ale ja mam półtoraroczne dziecko i przez to że nie miałam gdzie go zapisać nie mogłam podjąć pracy. A podejrzewam że lokalizacja jest w miarę w porządku byle było jak dojechać i gdzie samochód zaparkowac.

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 14:31  
Cytuj
A ja uważam, że takie przechowalnie dla dzieci są bardzo niedobre!!!, prędzej czy później odbije sie to na ich psych.i zdrowiu, ludzie jeśli nie musicie, nie oddawajcie dzieci do żłobka!!!!. wiem, że wiele osób NIE MUSI a CHCE!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 14:50  
Cytuj
W Stalowej jest tylko jeden żłobek i dostanie się do niego graniczy z cudem. Z prywatnych z tego forum wiem, że tylko jedno przedszkole przyjmuje dzieci od 1 roku życia. Także Twój pomysł jest jak najbardziej trafiony. Dlatego trzymam kciuki i życzę wytrwałości w biurokracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 16:00  
Cytuj
Ja bym była chętna, ale jak Rozwadów to raczej odpada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 16:35  
Cytuj
Ma sens, bo nie każdy ma komu powierzyć maluszka po urlopie macierzyńskim a jak ktoś wspomniał takich placówek w StW jest bardzo mało. Nie każdego stać też na opiekunkę, albo po prostu ma problem z zaufaniem. Mi Rozwadów jak najbardziej odpowiada, zresztą starszy syn chodził jako dwulatek do BŚ i byłam bardzo zadowolona.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 17:29  
Cytuj
Ja już się postaram o zaufanie umiech jestem doświadczonym nauczycielem i osobą dla której praca z dziećmi to wielka pasja !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 18:40  
Cytuj
Pani "Opiekunka829" proszę sprawdzić wiadomości priv :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 20:08  
Cytuj
Chcialam zapytac dlaczego moj post zostal usuniety? W jaki sposob naruszylam regulamin?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 07:34  
Cytuj
Zlobek super sprawa tylko czego rozwadow,moze w Stalowej znalazl by sie lokal.
A chetni napewno by byli bo jest bardzo duzo osob ktorzy nie maja co zrobic z dzieciaczkami po maciezynskim a opiekunka to faktycznie -polowa wyplaty poszla by na nianie.....takze trzymam kciuki za rozkrecenie pomyslu i czekam na informacje bo za rok tez bede potrzebowala opieki nad dzieckiem......pozdrawiam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 09:42  
Cytuj
Moim zdaniem musisz zbadać rynek od wewnątrz.
Policz sobie ile są w stanie dać rodzice za żłobek (tu sugeruj się przedziałem 400-600 pln miesięcznie kwota z wyżywieniem). Jeżeli to ma być z prawdziwego zdarzenia to na 8 dzieci przypada jedna opiekunka - tak jest w Ustawie)
Kolejna sprawa to wyżywienie ok 9 zł dziennie dziecko.
Wynajem lokalu - jak masz swój to Super. Jak nie to od 1000 pln w góre za najem.
No i najważniejsze - brak dotacji (ustawodawca tak opisał dotowanie żłobków, że bez dobrej woli włodarza miasta, który może, ale nie musi dać Ci dotacji - właściwie nic nie uzyskasz)
Oczywiście jesteśmy przed wyborami, na pewno coś obieca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 10:05  
Cytuj
Oczywiście wszystko policzone. jeżeli chodzi o sprostanie wszystkim wymogą liczymy się z tym : będzie wykwalifikowana kadra, sama jestem pedagogiem z doświadczeniem a dodatkowo dyplomowaną opiekunką dziecięcą, pozostałe panie również. Co do lokalu to również staramy się żeby był to lokal który będzie lokalem z prawdziwego zdarzenia duża sala zabaw, jadalnia, sypialnia , łazienka która jest dostosowana: natrysk itp. Cena lokalu to cena nie 1000 umiech ale więcej. Dlaczego Rozwadów są tam kluby Malucha które bardzo dobrze funkcjonują to tylko 1 km od Stalowej Woli a po za tym to jedyne miejsce które ma lokal który sprosta tym wszystkim wymaganiom : parter, 2 wejść,metraż, ogród, parking przed budynkiem umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 14:14  
Cytuj
Ja wlasnie jestem na etapie otwierania dwoch zlobkow w Stalowej. Zalatwianie dokumentow oraz cala biurokracja trwa u mnie juz od 1,5 roku ale najprawdopodobniej w marcu decyzja o pozwoleniu bedzie juz ostateczna. Kosztowalo mnie to bardzo duzo czasu, nerwow i pieniedzy. Tobie zycze oczywiscie sukcesu i wytrwalosci. Najprawdopodobniej od kwietnia otwarte beda obydwa moje punkty.

Do administratorow forum: Niniejszy wpis nie jest zadna forma reklamy. Nie zamieszczam w nim nazw, adresów, numerow kontaktowych oraz w zaden sposob nie zachecam do korzystania z uslug. Na forum wystepuje jako osoba fizyczna (nie firma). Powyzszy wpis ma charakter jedynie opinii i udzialu w dyskusji jako osoba znajaca temat i wnoszaca do tematu informacje dotyczace otwarcia zlobka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 22:31  
Cytuj
Super.Ja potrzebuje dla dziecka żłobka od kwietnia.
A jaka lokalizacja tych żłobków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2014r. 09:05  
Cytuj
Jeden bedzie wlasnie w Rozwadowie a drugi na Wojska Polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2015r. 15:40  
Cytuj
Hej, Na jakim etapie obecnie jesteście z otwarciem żłobka w Stalowej Woli? Kiedy można spodziewać się zakończenia procedur i możliwości zapisania dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 17:00  
Cytuj
Odświeżam temat co z tymi żłobkami?

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 17:11  
Cytuj
Bardzo dobry pomysl Troszke daleko do rozwadowa.chociaz w styczniu tego roku prezydent obiecal zlobko.przedszkole w stw i zamilklo.jestem za tym zeby byl jeszcze jeden zlobek.tylko moze w stalowej jak by sie dalozaklopotanyneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Ja wlasnie jestem na etapie otwierania dwoch zlobkow w Stalowej. Zalatwianie dokumentow oraz cala biurokracja trwa u mnie juz od 1,5 roku ale najprawdopodobniej w marcu decyzja o pozwoleniu bedzie juz ostateczna. Kosztowalo mnie to bardzo duzo czasu, nerwow i pieniedzy. Tobie zycze oczywiscie sukcesu i wytrwalosci. Najprawdopodobniej od kwietnia otwarte beda obydwa moje punkty.

Do administratorow forum: Niniejszy wpis nie jest zadna forma reklamy. Nie zamieszczam w nim nazw, adresów, numerow kontaktowych oraz w zaden sposob nie zachecam do korzystania z uslug. Na forum wystepuje jako osoba fizyczna (nie firma). Powyzszy wpis ma charakter jedynie opinii i udzialu w dyskusji jako osoba znajaca temat i wnoszaca do tematu informacje dotyczace otwarcia zlobka.
od 2016 roku???? I w jakiej czesci stalowki???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
od 2016 roku???? I w jakiej czesci stalowki???


Post z 7 października 2014, więc pewnie mowa o marcu 2015. Później padła odpowiedź " Jeden bedzie wlasnie w Rozwadowie a drugi na Wojska Polskiego. "


Skupiaj się bardziej na tym co czytasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 18:32  
Cytuj
Justekx dziekuje za uwage.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »