NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12
Marsz Niepodległości - tak czy nie?,
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:41  
Cytuj
Andrzejku, masz jaja, aby publicznie napisać kim byli twoi rodzice ? Czytając Twoje komentarze mam wrażenie że z Polską to Ty masz nie wiele wspólnego. Ale ja to prosta babka jestem i może się mylę.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:43  
Cytuj
Jestem za tym, aby nie było zagwarantowanego miejsca w Polskim Sejmie dla mniejszości niemieckiej!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:49  
Cytuj
Przez 8 lat Niemcy mieli w Polsce swojego premiera i partię rządzącą.ok

Zainteresowałem się ostatnio skalą rasizmu w USA - uznawanego przecież za taką cywilizację.
Tam jeszcze 50 lat temu "kolorowi"i żydzi mieli na prawdę kiepsko.
Żydzi doszli do władzy, a "kolorowi" dalej mają przesrane, choć na trochę mniejszą skalę.

Taki "cywilizowany" kraj...

Ale to z nas robi się ciągle faszystów, antysemitów, ksenofobów.
My mamy swoją historię, tradycję, kulturę.... Jesteśmy kimś jako społeczeństwo. Dlatego płatne lewactwo tak z tym walczy.

Jesteśmy przeszkodą w rozdeptaniu Europy. Pozbawieniu jej korzeni, kręgosłupa, woli istnienia, tożsamości...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 17:38  
Cytuj
Lisa, wszystkich Niemców traktuje jak nazistów. Nie interesują mnie demonstracje u nich. Niestety nie mogę sie zgodzić gdy hajlujący typ nazywa się patriotą i prawdziwym Polakiem. Wypaloną flarę rzuca na ziemię i odchodzi. To dla mnie żaden patriota tylko picer.

Co do moich rodziców, nie muszę sie wykazywać jajami bo nie mam sie czego wstydzić.
Moi rodzice są Polakami i nie muszą tego nikomu udowadniać. Nie dorabiali się za granicą. Zaraz po studiach tu przyjechali, uczciwie i ciężko pracowali na to co dziś mają. Nigdy nie należeli do partii i dużo na tym tracili. Nie korzystali jak niektórzy z talonów i innych przywilejów. Dzięki temu wszystko co mają zawdzięczają tylko sobie. I żaden ciemniak im nic nie może zarzucić.


Lisa, a ty masz jaja i pochwalisz sie swoimi rodzicami? czy wstyd nie pozwoli ci nic napisać?

mirek777, dlatego że hajlujący naziole nie mają skrupułów nazywać siebie patriotami.
Jak już tak wziąłeś sie za czytanie to dowiedz sie kiedy w Niemczech naziole wstydzili sie przyznać do swoich prawdziwych poglądów. Kiedyś tak było. Teraz to się bardzo zmienia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
Przez 8 lat Niemcy mieli w Polsce swojego premiera i partię rządzącą.ok

Zainteresowałem się ostatnio skalą rasizmu w USA - uznawanego przecież za taką cywilizację.
Tam jeszcze 50 lat temu "kolorowi"i żydzi mieli na prawdę kiepsko.
Żydzi doszli do władzy, a "kolorowi" dalej mają przesrane, choć na trochę mniejszą skalę.

Taki "cywilizowany" kraj...


Tam jeszcze Ku Klux Klan działa, jest parę miast z "cichym" zakazem wstępu czarnym, tylko co z tego umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 18:49  
Cytuj
Fajnie Andrzejku że w końcu napisałeś cos konkretnego o sobie bo już się bałam że następny lewak niemaszek siejący zamieszanie w naszym kraju. Ale z tymi hajlującymi "patrotami" to przesadzasz, jest ich tylko mała garstka i osobiście ich zlewam, ale nie udawaj że nie widzisz tego że ludzie u władzy też ich potępiają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Tam jeszcze Ku Klux Klan działa,,,,


Tutaj link do ich siedziby w NY :cwaniak:

https://nymasons.org/site/discover/

Andrzejek niestety nie spełnia warunków przyjęcia placze

Mają tam AAA?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Fajnie Andrzejku że w końcu napisałeś cos konkretnego o sobie bo już się bałam że następny lewak niemaszek siejący zamieszanie w naszym kraju. Ale z tymi hajlującymi "patrotami" to przesadzasz, jest ich tylko mała garstka i osobiście ich zlewam, ale nie udawaj że nie widzisz tego że ludzie u władzy też ich potępiają.


A ty coś o sobie? Bo jak na razie to albo użyteczna albo funkcyjna jesteś.
Nic nie przesadzam. Popatrz na zdjęcia w internecie. Co do władz to nie widzę by potępienie niosło za sobą czyny.

art2deco, ty spełniasz tylko jeden warunek "za kasę wszystko" umiech Brakuje wam ostatnio tematów. Jakiś kryzys bo tak marnie piszecie z cdnem, że troszkę mi cie szkoda.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 20:18  
Cytuj
Nie ma co wiele pisać o Targowicy. Widać i czuć ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 368
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 20:41  
Cytuj
https://zrzutka.pl/schetynapodsad
Schetyna pod sąd!
Zbiórka na pozew sądowy przeciw Grzegorzowi Schetynie.
Organizatorzy Marszu Niepodleglosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 21:48  
Cytuj
Na odprawy dla ministrów zrzutkę zrobili podatnicy umiech Fajny bonus na święta umiech Dojna zmiana umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 11:55  
Cytuj
Andrzejku a z tymi odprawami to jesteś pewien? Tak na sto procent? Postawisz na to swoją nieposzlakowaną reputację?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 12:09  
Cytuj
"nieposzlakowaną...." dobre.... goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Na odprawy dla ministrów zrzutkę zrobili podatnicy umiech Fajny bonus na święta umiech Dojna zmiana umiech



Andrzejku to jak to było z tymi odprawami dla ministrów ? Następne twoje kłamstewko ? Może nam to jakoś wyjaśnisz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 18:49  
Cytuj
A to był zwykły "fake news" - czyli pospolite ordynarne kłamstwo rozsiewane przez ..... sorosowe plemię. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku a z tymi odprawami to jesteś pewien? Tak na sto procent? Postawisz na to swoją nieposzlakowaną reputację?uśmiech


Nie, nie jestem pewien. I co?

mirek777, tak samo dobra jak twoja twoja umiech Masz wątpliwości?

M70, po co?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 20:15  
Cytuj
Jajco Andrzejku! Powtarzasz wszystko co usłyszysz jak moja baba. Myślałem że to przypadłość kobiet. I kto tu jest plotkarzem?umiech

Nie masz jeszcze jakiegoś fejka w zanadrzu?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 21:32  
Cytuj
Ponownie potwierdziło się stare ludowe przysłowie "krętactwo to domena lichwiarzy" :-)
Dyskusja z Andrzejkiem pozbawiona jest sęsu, przyłapany na kłamstwie wykręca się sianem, jak stary plotkarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 07:11  
Cytuj
Edzio, ty wiesz dlaczego nazywam cię plotkarzem umiech

M70, a co jest domeną pedofilów?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 14:47  
Cytuj
Lichwiarzu, zabrakło argumentów na wciskanie kitu o odprawach, zostałeś po raz kolejny wyśmiany i nazwany kłamcą i plotkarzem podniosło ci się ciśnienie i atakujesz personalnie. Miej trochę honoru i zamilcz zamiast robić z siebie błazna. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 14:52  
Cytuj
Długo w tym roku Marsz Niepodległości rozbrzmiewa echem...
To ciekawe jak będzie w 100 rocznicę odzyskania niepodległości...ok

Lewactwo chyba się zadławi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Lichwiarzu, zabrakło argumentów na wciskanie kitu o odprawach, zostałeś po raz kolejny wyśmiany i nazwany kłamcą i plotkarzem podniosło ci się ciśnienie i atakujesz personalnie. Miej trochę honoru i zamilcz zamiast robić z siebie błazna. smiech2


Czyli jak ty atakujesz personalnie jest ok i jest to wyraz najwyższej argumentacji. Gdy rzekomo ja to robię jest to wyraz braku argumentów umiech No po prostu hula wiatr w tej twojej głowie, oj hula ;-)


mirek777, hajlujący "patrioci" zapewne dadzą kolejny popis umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »