NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Gin Zajączkowski jak prowadzi ciąże,
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 15:21  
Cytuj
Witam, chciałam zapytać o opinie na temat prowadzenia ciąży u Zajączkowskiego. W pierwszej ciąży chodziłam do Piechnika ale obecnie z tego co się orientuje to już nie pracuje w Nisku... Teraz rozważam Zajączkowskiego dlatego chciałam zapytać ile kosztuje wizyta kobiety w ciąży z usg i bez. Czy zleca dużo badań, czy wystawia bez problemu zwolnienie bo ja pracuję w dość niebezpiecznych warunkach dla dziecka, czy długo czeka się na wizytę i najważniejsze czy w razie potrzeby , jakiejś nieprzewidzianej sytuacji czy można dzwonić do niego o każdej porze? czy pomoże w nagłym przypadku? Czy w szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek czy nie wykazuje większego zainteresowania.
Bardzo proszę o wszystkie spostrzeżenia. Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 15:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 15:35  
Cytuj

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 15:38  
Cytuj
niestety ten link nie zawiera odpowiedzi na moje pytania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 19:32  
Cytuj
Prowadzę u niego już drugą ciążę i z czystym sumieniem polecam, nawet bardzo.

Wizyta 50zł, z usg 150zł. Badania zleca wszystkie konieczne, ale bez zbędnego naciągania. Podobnie zresztą z usg - nie namawia na robienie go co wizytę, jak niektórzy ginekolodzy. Jeśli są wskazania do zwolnienia, na pewno nie będzie robił problemów. Jeśli dzieje się coś złego zawsze można do niego dzwonić, o czym zresztą przypomina na każdej wizycie (i faktycznie odbiera). W szpitalu jest bardzo zainteresowany swoimi pacjentkami również już po porodzie. Ja czułam się baaardzo zaopiekowana, czułam, że mogę na niego w każdej chwili liczyć, stąd też ponowny jego wybór bez chwili wachania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 08:55  
Cytuj
Dziękuję Mik8 za odpowiedź właśnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 13:29  
Cytuj
My z żoną po raz drugi wybraliśmy dr Zajączkowskiego syna prowadził nam prywatnie a drugą ciążę juz NFZ i powiem ze nie ma różnicy czy to prywatnie czy na fundusz. Sympatyczny odpowiada na pytania jeśli są jakieś wątpliwości . Tak jak wyżej w szpitalu przed jak i po porodzie bardzo opiekuńczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »