NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Artykuły w SM,
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 12:57  
Cytuj
Witam, mam pytanie do zarządu portalu.
W dniu dzisiejszym (poniedziałek) przeczytałem rano artykuł, w którym była informacja dotycząca tego, że wczoraj (w niedzielę) ekipy remontowe usuwały zmiany na drogach po transporcie turbiny. Można było dowiedzieć się, że mostek na Jana Pawła był demontowany oraz że rondo w Rozwadowie było naprawiane. Przed chwilą pojechałem do Rozwadowa aby zobaczyć postęp prac. Okazało się, że żadnej ekipy tam nie ma ani nie było, rondo nie zostało nawet ruszone. Po powrocie do domu, artykuł z portalu już zniknął.

Mam następujące pytanie: Czy redaktorzy SM celowo wprowadzają czytelników w błąd? Czy piszą aby pisać, nie sprawdzając stanu rzeczy? Czy poinformowani w komentarzach pod artykułem, że piszą nieprawdę - szybko usuwają artykuł? Czy to redaktorzy mają informować mieszkańców, czy jak to dziś się okazało - mieszkańcy redaktorów.

Wydaje mi się, iż zarząd (autor) powinien wyjaśnić publicznie zaistniałą sytuację, oraz dobrym gestem byłoby przeproszenie czytelników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 12:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 13:53  
Cytuj
Artykuł znajduje się cały czas na stronie głównej (po prawej stronie). Link do artykułu: http://stalo(...)id=33471

W artykule jest napisane, że utrudnienia znikną do wtorku (takie informacje przekazała firma, która zajmowała się zmianą organizacji ruchu). Wyszczególnione są miejsca, gdzie będą prowadzone prace, a nie, że już tych zmian dokonano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 14:41  
Cytuj
"Od rana 24 sierpnia trwają prace porządkowe po historycznym transporcie, który przejechał z Wrzaw do Elektrowni Stalowa Wola. Po akcji trzeba było posprzątać i przywrócić do pierwotnej postaci wiele dróg. Między innymi od rana rozbierano pomost wybudowany na Alejach Jana Pawła II, postawiony po to, by zabezpieczyć tunel podziemny. Prace będą prowadzone także przy rozwadowskim rondzie, gdzie wcześniej zdjęto część kostki i wycięto zieleń, położono też betonowe bloki."

Nie było żadnych prac w niedzielę od rana, zarówno na Alejach jak i na rondzie !

Poza tym, artykuł został zmieniony, po komentarzach osób, które zdemaskowały Wasze kłamstwo a komentarze zostały usunięte.

Nadal oczekuję na wyjaśnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 15:53  
Cytuj
1. Nigdzie nie jest napisane, że ktokolwiek w niedzielę rozbiera rondo, jedyna wzmianka, że rondo będzie przywrócone do stanu sprzed transportu, a termin zakończenia prac to wtorek.
2. Prace związane z rozbieraniem podestu mogły być dopiero przygotowywane.
3. Informacja, która jest podana na stronie pochodzi od firmy zajmującej się zmianą organizacji ruchu. To oni odpowiadają za terminową realizację zlecenia.
4. Artykuł nie był zmieniany, jedynie przeniesiony z wydarzeń głównych do rubryki bocznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 16:02  
Cytuj
Zapraszam do kontaktu z autorem cytowanego tekstu, pod adresem: redakcja_(at)_stalowemiasto.pl - rozwieje on wszelkie pozostałe wątpliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »