NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sabaton - koncert w Straszęcinie,
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 01:26  
Cytuj
Szwedzki zespół powermetalowy Sabaton znany z przebojów 40:1 o kampanii wrześniowej, Uprising o powstaniu warszawskim, Inmate 4859 o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, zagra w piątek 29 sierpnia w Straszęcinie k. Dębicy na festiwalu Czad Festiwal. Wstęp na imprezę jest płatny. Czy ktoś ze Stalowej Woli wybiera się na koncert?

Koncerty zaczynają się o 16:00, a Sabaton zacznie o 21:30. Sądząc po rozpisce, będą grać nie dłużej niż 1,5h. Trzeba przyjść 2 godziny wcześniej, chociaż w tamtym roku niektórzy czekali w kolejce 4 godziny przed bramą.

Dojazd komunikacją publiczną do Dębicy tylko z przesiadką. Trzeba dojechać do Rzeszowa lub Tarnobrzegu, a tam wsiąść do pociągu lub interregiobusa. Czas od 2,5h do 4h jak sobie wybierzecie. Jeśli w rozkładzie zobaczycie TLK lub Pospieszny, musicie wcześniej dokonać rezerwacji miejsc w pociągu/autobusie.

Na 80% pojadę na Sabaton, a gdybym zrezygnował, będę mieć bilet na pierwszy dzień 60 zł do zbycia.

Dzień później zagrają w Grudziądzu wraz z Riverside na pożegnanie wakacji. Ceny od 35 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2014r. 01:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2014r. 20:48  
Cytuj
Jak uda mi się kupić 2 bilety to będę jechał w piątek mogę Cię zabrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 01:13  
Cytuj
Mam już transport. Ile masz wolnych miejsc? Może inni skorzystają.

Co tak małe zainteresowanie koncertem? Czyżby gwiazda Sabatonu w Polsce przygasła, bo TVP już nie puszcza teledysków i społeczeństwo wychowane na mediach podnieca się teraz innymi wykonawcami? Wielu odstrasza cena 60 zł za I dzień festiwalu, ale sam koncert w klubie Pod Palmą w Rzeszowie kosztował 75 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2014r. 18:55  
Cytuj
mam 3 miejsca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2014r. 14:41  
Cytuj
Facebookowa moda nie ominęła festiwalu:



Tu znany wszystkim utwór Uprising o powstaniu warszawskim. Słaba jakość, bo każdy nagrywał telefonem:



Po Sabatonie kolejny świetny koncert zagrał Totentanz. Chociaż zaczęło padać, warto było zostać dłużej. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »