NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupie tanio i fajny rower,
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 09:14  
Cytuj
Witam...Gdzie kupie tanio uzywany rower gorski lub miejski damski i w dobrej cenie? Slyszalem ze na pysznicy ponoc ktos ma na placu.Prosze o odpowiedzi i oferty jesli ktos ma.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 09:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Slyszalem ze na pysznicy ponoc ktos ma na placu.

Mąż był u tego kogoś, ale nie miał nic wartego uwagi. Może coś z wyprzedaży? Ja w tamtym roku kupiłam BESTa w Media Expert w przecenie z 1199 na 7 stów z hakiem... Powiem, że sprawuje się bardzo dobrze. Tylko trzeba trafić na odpowiedni rozmiar ramy, bo wiadomo wyprzedaże to same końcówki...

CYTAT
Gdzie kupie tanio uzywany rower gorski lub miejski damski i w dobrej cenie?

A co do używanych rowerów to nie radzę trafić na złodziejaszków, którzy podprostu podpier****** rower z jakiejś piwnicy... Kupując używany rower tak naprawdę nie mamy pewności skąd pochodzi. Przecież tyle ostatnio kradzieży rowerów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 10:39  
Cytuj
Lipa ( za mostkiem pierwsza dróżka w prawo- jest szyld). Bardzo duzy wybór rowerów nowych i używanych. Na zakupiony rower otrzymujemy dowód zakupu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 18:03  
Cytuj
Mam nastepujace pytanie Jaki jest najlepszy okres na kupno roweru Chodzi mi o jakies promocje czy koncowki towaru. Bede potrzebowac roweru dopiero od wiosny ale wiadomo wtedy bedzie wielkie boom na tego typu towar Co tez wiaze sie z cena napewno bedzie wygorowana Sa gdzies w sklepach jakies wyprzedaze?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 18:51  
Cytuj
W rojaxie zawsze robią na jesieni promocje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 18:56  
Cytuj
Mam do sprzedania nowy rower, przywieziony z Anglii, kola 28, męski, osprzęt shimano, porządny....Zdjecia na meila. Cena 700zł, wart dużo więcej........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 20:19  
Cytuj
Jak masz do sprzedania to jest dział ogłoszeń. Co do promocji to ja w rojaxie kupiłem na jesień meridę z 1599 na 1299.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Mam do sprzedania nowy rower, przywieziony z Anglii, kola 28, męski, osprzęt shimano, porządny....Zdjecia na meila. Cena 700zł, wart dużo więcej........


ty a po ktorej stronie ma kierownice..??potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 20:57  
Cytuj
do jakiej kwoty ma być ten rower?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 22:38  
Cytuj
Nie wiem tak z piec stow Jakis damski z koszykiem Nie na zadne szalone wyprawy Nie mam wygorowanych potrzeb byle dziecko do przdszkola zawiesc i do sklepu Pisze o tej porze bo mi taka mysl przeszla ze po lecie stoja gdzies w sklepach poprzeceniane jakies pojedyncze sztuki Zobaczymy czy sie uda przed wiosna cos wychaczyc umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »