NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklepy zoologiczne,
Posty: 17
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 12:57  
Cytuj
porozmawiajmy o StalowoWolskich sklepach zoologicznych.
w maju kupiłem w zoologu na edukacji (niechce wymieniać nazwy sklepu bo wszycy wiemy dokładnie o jaki sklep chodzi) parkę chomików dżungarskich, sprzedawczyni zapewniła mnie że jak będą małe chomiczki to że mi je bez problemu przyjmą do sklepu. po jakimś czasie miałem 5maluszków gdy miały cztery tygodnie pszedłem do sklepu w którym kupiłem chomiki i zapytałem czy to jest aktualne Pani odpowiedziała mi że "tak" tylko że chomiczki muszą mieć conajmniej 5 tygodni i żebym przyszedł za tydzień. więc gdzy chomiczki miały ponad 5 tygodni poszedłem ponownie to dego sklepu i dowiedziałem sie od Pana Adama (właściciela sklepu) że niema sezonu na chomiki i i że nie wezmie ich odemnie...

podam kolejny przykład jak dokupiłem rybki gupiki w tym sklepie, na następny dzień zakupiona wcześniejszego dnia parka gupików padła musiały być chore ponieważ każdego nastepnego dnia wyławiałem martwe gupiki również te z własnej hodowli, inne rybki miały się dobrze i żyją do tej pory!

w sklepie zoologicznym na edukacji nic więcej nie kupie!


a Wy jakie mieliście przygody ze Sklepami Zoologicznymi!?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 12:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 14:12  
Cytuj
Ile razy kupiłem rybki na edukacji to nie żyły dłużej jak tydzień w akwarium, czasem ładowali do woreczka podstarzałe rybki. Natomiast polecam na Wojska Polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 18:36  
Cytuj
Syn kupił samiczke na KEN bo wczesniej samiec był samotny.
Jak stary sie dopadł to zaraz było 7 sztuk i przyjeli bez problemu dali karme trociny i za 4 tygodnie palnął 8 i też przyjeli
bez problemu takrze mam miłe doświadczenie z tym sklepem.
Papugi kupowałem jedyne to co moge zarzucić to to że za cwane były
(papugi).Postawiłem na parapecie to se otwarły klatke i poleciały na wolny wybieg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 20:06  
Cytuj
zwroty w tym sklepie owszem przyjmują ale gotówki nie oddają,tylko równowartość w towarze z czego też nie byłam zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 23 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 06:08  
Cytuj
na Wojska Pol. super sklep, przemila fachowa obsluga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2014r. 15:46  
Cytuj
Również polecam sklep na wojska polskiego Aquanet!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:53  
Cytuj
To od dawien dawna wiadomo, że w sklepach zoologicznych nie kupuje się zwierząt. Dlaczego? Bo samice są zaciążone, trzymane z samcami, samiczki są kryte przez swoich braci, rodzą się upośledzone, chore młode... poza tym osobiście nie powiem, w którym sklepie w Stalowej widziałam szczury z odpadającymi ogonami i uszami (martwica) i z zapaleniem płuc. Ponadto zagryzające siebie nawzajem chomiki i wiele innych makabrycznych przypadków... Szczerze.... najlepsze warunki bytowe mają zwierzeta UWAGA w Majstrze, markecie budownalnym!! Duże klatki i akwaria, zawsze czysto, świeża woda, dobra karma, owocki i warzywa... wszystko jak należy... jedynie widziałam tylko samiczkę z samcami u chomików, a reszta gatunków była rozdzielona płciami.
Osobiście jako wieloletni sympatyk gryzoni polecam adopcję zwierzaków. Można je dostać za darmo od kogoś, kto np. kupił samiczkę z kinderniespodzianką, albo kupić w renomowanych hodowlach zwierzęta oswojone za śmieszne pieniądze! Ja sama tak adoptowałam swoje szczury i miałam przeróżne odmiany, a nawet 100% szczury z lini wistar z laboratorium. Także radzę omijać sklepy szerokim łukiem jak się chce mieć zdrowego zwierzaczka.
Poza tym ceny karm w stalowowolskich sklepach zoologicznych są kosmiczne i śmiesznie wysokie... a poza tym wybór dobrych karm jest bardzo okrojony. Albo royal canin albo chappi... bez jaj... dlatego ja osobiście zamawiam karmy w zooplusie i mam dostawę na drugi dzien a do tego korzystny pakiet promocyjny i zawsze jakieś gratisy.

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2015r. 09:04  
Cytuj
Swoje pierwsze akwarium zamawiałem w sklepie Bajcik (bajcik.pl). Sklep dobrze wyposażony, z szeroką gamą akcesoriów typowo akwarystycznych. Markowe, solidne rzeczy, ale w promocyjnych cenach. Choćby Aquael mają tutaj bardzo okazyjnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »