NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
Biuro rachunkowe Stalowa Wola, opinie, ktore biuro wybrać, jakie ceny
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 16:59  
Cytuj
proszę o opinie i sugestie które biuro wybrać a które omijać z daleka. jakie są ceny za usługi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 16:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 21:56  
Cytuj
Polecam biuro rach.Profit bardzo mila obsluga i rozsądna cena. Odradzam e-bilans, ale to tylko ze względu na cenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2014r. 23:03  
Cytuj
Przy wyborze biura rachunkowego należy sie kierować kompetencjami, rzetelnością, wiedzą i fachowością obsługi a nie tylko ceną usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 11:58  
Cytuj
powierzenie komuś księgowości swojej firmy to nie taka prosta sprawa. i zgodzę się, że czasem niska cena usług jest adekwatna do jakości tych usług i wiedzy księgowego. Mnie zależy na kimś kto jest profesjonalista, wie co robi i robi to rzetelnie i bezbłędnie. Dlatego nie chce iść do pierwszego lepszego biura żeby nie wdepnąć w bagno jakieś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 17:11  
Cytuj
Ja osobiście polecam biuro rachunkowe Selenti znajduje się na al. Jana Pawła. Jest to profesjonalne biuro rachunkowe i rzetelne. Gorąco polecam ich usługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 26 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 14:21  
Cytuj
Polecam Biuro Rachunkowe FK "ABAK" http://www.fkabak.one.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 11:59  
Cytuj
Ja dla swojej firmy wykupiłam po prostu zdalne oprogramowanie dla biur rachunkowych. Raks i sama zajmuję się księgowością. Denerwowało mnie, że miejscowe biura rachunkowe stale podnosiły ceny swoich usług, a ja nie chcę wszystkich zarobionych pieniędzy wydawać na prowadzenie firmy, tym bardziej, że koszty wynajmuju biura i czynszu też nie należą do najniższych. Obsługa programu nie jest trudna, więc każdy powinien sobie z tym bez większego problemu poradzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 13:13  
Cytuj
Ja Polecam Forum IGB Rozwadów .Cena OK i uslugi Ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 22:07  
Cytuj
czy jeszcze ktoś korzystał z usług biura e-bilans?? proszę o opinie.. a pan Grzegorz Szewczyk z hotelu Stal??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 12:18  
Cytuj
biuro T A K S, właścicielka posiada uprawnienia do prowadzenia ksiąg,a także jest Biegłym Rewidentem i Doradcą Podatkowym. Wiedza + doświadczenie !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 14:23  
Cytuj
Ja na początku działalności korzystałem z serwisy ifirma.pl i sam prowadziłem ksiegowość. jak wszedłem na VAT to rozlicza mnie p. Opalińska z InPlus. Polecam. Bardzo konkretnie, profesjonalnie i miło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 14:53  
Cytuj
Ja szukam jakiejś księgowej (nie koniecznie biura) która ma wiedzę w temacie rozliczania dotacji oświatowych z Urzędu. Będę wdzięczna za namiary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2015r. 15:32  
Cytuj
również polecam Forum IGB !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2016r. 17:54  
Cytuj
Kabe, nad czym się zastanawiasz. Jedyne godne polecenia biuro w Stalowej Woli to PROKURA na Handlowej. Od 25 lat, na rynku ja jestem w nim już od 20 lat nie mam żadnych problemów. pełna obsługa od doradztwa po prowadzenie dokumentacji. cena adekwatna do usług. pani Bożena trochę krzykliwa, ale przy jej wiedzy da się znieść jej podniesiony od czasu do czasu głos. zresztą podnosi go nie bez powodu. Nie ryzykowałabym innego biura temu biuru można powierzyć bezpiecznie swoją firmę. zresztą popytaj tych którym prowadzi od lat
a pani z biura taks wcale nie ma uprawnień biegłego i doradcy można sprawdzić listę doradców w internecie- nie ma jej tam jak można okłamywać ludzi, a wy nie sprawdzacie jak idziecie do biura. w prokurze wiszą na ścianie certyfikaty wydane przez ministra finansów i nie trzeba sprawdzac.

Moderowano przez: magpie
Proszę nie pisać na caps locku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 07:38  
Cytuj
Polecam M-Finance (jedna księgowa) w pobliżu Urzędu Miasta, wcześniej ta Pani pracowała w e-bilansie ;-)

Ale my tak możemy sobie pisać i polecać, Ty musisz sam/a wybrać lub sprawdzić. Każdy ma swoje zdanie i będziesz mieć pewnie tu zaraz przegląd biur rachunkowych z całego miasta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 13:42  
Cytuj
Moja szefowa ma księgową z Tax Care już chyba ze 2 lata. Mówi, że wychodzi dużo taniej, niż trzymać u siebie na etacie. Jak założę swoją firmę, to pewnie też tak zrobię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2016r. 16:50  
Cytuj
Polecam biuro Grzegorza Szewczyk Delta profesjonalne podejście do klienta teraz siedzibę ma na" edukacji"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »