NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
kąpiel i fryzjer dla psa.,
Posty: 64
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 08:25  
Cytuj
W niedzielę 22.06 przygarnęłam kundelka, jest on czarny a jego sierść dość długa, kąpałąm Go aczkolwiek jest pełny piasku i różnego rodzaju ziaren więc ciężko Go wymyć dokladnie. interesuje mnie w jakiej cenie i gdzie można go oddać aby go dokładnie wykąpano, wyczesano i fryzjer też by się przydał, jak to w naszym mieście wygląda cenowo? Piesek jest dość przestraszony, więc szukam kogoś z dobrym podejściem. I może ktoś poleci jakieś dobre jedzonko dla niego!? niestety piesek nie chce jeść suchej ani mokrej karmy, więc narazie jest karmiony gotowanym mięskiem, no ale na dluższą metę to strasznie duży wydatek.. z makaronem, ryżem też próbowalam wymieszać, ale wyje mięsko a reszta zostaje. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 08:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
W niedzielę 22.06 przygarnęłam kundelka, jest on czarny a jego sierść dość długa, kąpałąm Go aczkolwiek jest pełny piasku i różnego rodzaju ziaren więc ciężko Go wymyć dokladnie. interesuje mnie w jakiej cenie i gdzie można go oddać aby go dokładnie wykąpano, wyczesano i fryzjer też by się przydał, jak to w naszym mieście wygląda cenowo? Piesek jest dość przestraszony, więc szukam kogoś z dobrym podejściem. I może ktoś poleci jakieś dobre jedzonko dla niego!? niestety piesek nie chce jeść suchej ani mokrej karmy, więc narazie jest karmiony gotowanym mięskiem, no ale na dluższą metę to strasznie duży wydatek.. z makaronem, ryżem też próbowalam wymieszać, ale wyje mięsko a reszta zostaje. Pozdrawiam


W kosmetyce Ci nic nie doradzę ale odnośnie jedzenia - w jakim wieku może być pies?

Najbezpieczniej będzie dobrze wymieszać ugotowany ryż z mięsem i zetrzeć do tego np:marchewkę( w małej ilości) Ryż do mięsa 50/50.Mięso rozdrób tak aby oblepiło się ryżem, możesz dodać dwie łyżki jogurtu naturalnego aby łatwiej było wymieszać.

Najważniejsze aby psa nie podkarmiać między posiłkami, bo wtedy zaczyna się "grymaszenie". Jeżeli pies nie zje w ciągu 15 min.zabierz miskę i podaj przy następnym posiłku. Małe psy karmi się częściej, psy starsze 1 lub 2 razy dziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 09:03  
Cytuj
pies ma około 2-3 lat z tego co stwierdził weterynarz. a czy powinnam się martwić tym że jak się gryzie to wygryza sierść i ją zjada? pozatym stasznie sapie jak śpi aż cały się telepie, a to nie może być ze zmęczenia bo pies jest leniwy, biegać nie chce a o dłuższym spacerze można zapomnieć bo zaraz się męczy kładzie się i koniec. niby dostał tabletkę od weterynarza i kropelki na pchły ale dalejdrapie się jak wariat. szczepiony nie był, bo to przybłęda moja i wet powiedział ze jak się do nas przyzwyczai to dopiero tak za 2 tyg szczepienie to dobrze? bo wydawało mi się ze od razu powinien być zaszczepiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 7 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 11:03  
Cytuj
Cztery lapy u pani Marity 516 222 001

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 21:22  
Cytuj
Potwierdzam -Cztery łapy- profesjonalnie,miło (dziewczyna kocha czterołapki )i taniogoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
pies ma około 2-3 lat z tego co stwierdził weterynarz. a czy powinnam się martwić tym że jak się gryzie to wygryza sierść i ją zjada? pozatym stasznie sapie jak śpi aż cały się telepie, a to nie może być ze zmęczenia bo pies jest leniwy, biegać nie chce a o dłuższym spacerze można zapomnieć bo zaraz się męczy kładzie się i koniec. niby dostał tabletkę od weterynarza i kropelki na pchły ale dalejdrapie się jak wariat. szczepiony nie był, bo to przybłęda moja i wet powiedział ze jak się do nas przyzwyczai to dopiero tak za 2 tyg szczepienie to dobrze? bo wydawało mi się ze od razu powinien być zaszczepiony


Czy zadałaś te pytania weterynarzowi ? najlepiej niech go dokładnie przebada i udzieli Ci informacji. Skoro jest od niedawna pod Twoją opieką, to potrzebuje też czasu na oswojenie się z nowym domem itp. Najlepiej nie poświęcaj mu zbyt wiele uwagi na samym początku, bo pewne sytuacje mogą być dla niego stresujące i dziwnie może reagować.

Szacuneczek za przygarnięcie bezdomnego zwierzakaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »