NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nowa pizzeria, co sądzicie??
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 16:56  
Cytuj
Ja również przed chwilą zjadłam. Pizza w smaku super, cena super, wielkośc super. Smak sosu pomidorowego super (podobny jak w rustice) ale jak dla mnie za ostry :(.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 16:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 18:02  
Cytuj
CYTAT

Dowcip cięty tyle,że chybiony.
Na ulotce tego nie ma, na stronie również brak takiej informacji
a fejsbuka nie posiadam.

Stąd przypuszczam to pytanie również od koleżanki roxy122.
A ironizująca odpowiedź nie jest tutaj potrzebna truskawka1.
Pomijam już, że nie doczytałaś ze zrozumieniem,
nikt nie pytał o cenę dowozu.


Coś się czepiasz bez powodu i zbytnio nadinterpretujesz. To nie był dowcip, ani ironia tylko cytat i dobra rada.
Nie chciałam "ciąć" cytatu więc wstawiłam cały. Nie sądziłam, że ktoś będzie się czepiał słówka "bezpłatnie" - jakbym wiedziała, zastąpiłabym je znakiem "(...)" - żeby nie było niejasności, to akurat była ironia smiech2
A tą buźką umiech po prostu uśmiecham się do ludzi bo lubię to robić umiech
Tak na marginesie: Czy Ty masz jakiś kompleks pod tytułem "fejsbuka nie posiadam"zapytanie Jak sobie skopiujesz podany przez mieszkaniecstw adres i wkleisz go w pasku wyszukiwarki to wejdziesz na profil "123 pizza" nawet wtedy, gdy "fejsbuka nie posiadasz" (przynajmniej ja wchodzę bez problemu, mimo, że też nie mam konta na FB umiech).

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »