NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Rolety zewnetrzne elektryczne ., Rolety zewnetrzne elektryczne. Jaką firmę w Stalowej, czy okolicy polecacie.
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 22:13  
Cytuj
Jaką firmę do montażu rolet zewnetrznych elektrycznych do domu polecacie. Jakiej firmy, czyli jakiego producenta są najlepsze / sprawdzone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 22:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 22:16  
Cytuj
Mialem montowane somfy w pelnej opcji produkt moge Ci poleciec, ale jak sie rozeznasz jest to jedna z drozszych mozliwosci na rynku. Ale chodza wysmienicie i maja dluga gwarancje. Montowala mi firma z 2 konca polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 22:54  
Cytuj
Drogo to znaczy ile? Jak to się liczy za metr za okno? ile to wychodzi średnio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 23:43  
Cytuj
Kalkulacja to jest czarna magia. Wszystko wyceniane jest indywidualnie. Ale np silnik ze sterownikiem radiowym Somfy kosztuje przykladowo 1000 zł a jakies polsko-chinskie zabawki 300. Ale to tylko silnik.

Do tego doplaty za kolor, pilota, zalezy jakie prowadnice/skrzynki, i jaki system montazu bo sa 3 w zaleznosci czy okna juz sa w budynku czy nie ma bo budynek nowy.


Wbijaja Ci te wszstkie dane doswojego programu u wychodzi jakas tam wycena.

Ciezko powiedziec ile wychodzi na "okno" bo jedno okno mam 4m szer w 2 szybach a inne mam normalne 90 cm. A nie przeliczalem tego na m kw bo to bez sensu przeliczanie.

Muszisz podejsc do punktu i sobie konkretnie przliczyc z twoim projektem domu/budynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »