NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Lekarz - badania na prawo jazdy, Kogo polecacie ?
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 14:14  
Cytuj
Chciałam zapytać jakiego lekarza polecacie jeśli ktoś chce zacząć kurs prawa jazdy a potrzebne mu jest do kompletu dokumentów - zaświadczenie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów.
Proszę o namiary na lekarzy (adres jak i również nr. tel. jeśli macie). Chciałabym to załatwić szybko, prywatnie i dobrze.

Na forum znalazłam jedynie dwa wpisy tylko o Pani Kotowskiej ale nie było namiarów itd.
Z góry wielkie dzięki umiech
http://stalo(...)d=758219

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 14:14  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 16:38  
Cytuj
Niestety nie mam namiarów, zadzwon do motosu to tam Ci powiedza jak przyjmuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 20:54  
Cytuj
Szybko i bezproblemowo robi się badania u dr Płechy w Nisku. Przyjmuje na ulicy Sandomierskiej 31 nr tel 158412949. Koszt badan jeszcze niedawno wynosil 50zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 17:44  
Cytuj
Ja robiłam badania u Pani Kotowskiej w Rozwadowie.Koszt to 50 zł.Trochę męczy ale takto zbadała mnie dokładnie ;)Robiłam kurs w Auto Class'a i tam mi zaoferowano takie propozycje.Po rozglądnięciu się to okazało się, że tam jest najtaniej.Ale wiem, że w niektórych szkołach wołają do tej Pani np. 60,70 zł i ta dycha albo dwie zostaje dla instruktora.
Dlatego warto pojechać samemu i tam zrobić sobie badania.Mnie zawiózł właściciel szkoły,pokazał gdzie i po badanich odwiózł.
Zapłaciłam 50 zł. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 23:14  
Cytuj
Ja również polecam dr Płechę z Niska. Najbardziej fachowa obsługa z jaką miałem do czynienia. Ale też możesz dopytać organizatora kursu. Oni równierz mają rozeznanie, przecież to ich chleb powszedni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 12:54  
Cytuj
dzięki za pomoc umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »