NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Wszystko o Nowej Prawicy JKM,
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
anonim dyktator to nie musi być bandyta pokroju Lenina.


To zdanie jest poprawne logicznie podobnie jak zdanie:
"Nie każdy pijany kierowca pędzacy AL.JPII w Stalowej Woli zabił dziecko na ulicy".
Ba! Oba są najprawdopodobniej prawdziwe!

Rzecz w tym, że przeciętny człowiek, o przeciętnej wyobraźni, o przeciętnym doświadczeniu życiowym, o przeciętnym rozumie i elementarnej uczciwości wie, że rozsądniej jest aby pijak nie zasiadał za kierownicą.

Ps. Ktoś tutaj kiedyś ładnie napisał: "Wskaż jednostkę wartą Twojego niewolnictwa".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 08:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 21:12  
Cytuj
anonim Dyktatura nie oznacza niewolnictwa, a porównanie do pijanego kierowcy to porażka. Najpierw uwolnij swoje myślenie od standardów a później pisz o wolności.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2014r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
A nie bierzesz pod uwagę opcji, że to Ty możesz oberwać pięścią od mocnego faceta żyjącego wg prostych zasad?

Prostym ludziom świat wydaje się prosty, zasady proste itp.; jak mawiał tow. Lenin: w czasach komunizmu zarządzanie państwem będzie tak proste, że będzie to mogła robić kucharka.

Nie sposób odnieść wrażenia, że JKM to taka kucharka w brudnym fartuszku i zabłoconych walonkach z pretensjami do salonu.

Narzekasz na nudę w demokracji? Życzę Ci pełnego emocji życia w niedemokratycznym gułagu.
Jeśli można zapytać - ile Ty masz lat człowieku?


Hehe, nie po raz pierwszy okazuje się, że moja ironia jest nie dla wszystkich zrozumiala. Przeczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi to będzie wszystko jasne.

Nie interesuje mnie zupełnie dyskusja nad programem KNP jako całkowicie pozbawiona sensu.
Ja po prostu chce zobaczyć miny europarlamentarzystów, gdy Korwin rzuci jeden ze swoich super tekstów, np.:

"W XIX wieku robotnik mógł utrzymać siedmioro dzieci i swoją niepracującą żonę bo podatki były 20 krotnie mniejsze"

No przecież oni pospadają z krzeseł lub się zadławią jak będą cos jedli..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Dyktatura nie oznacza niewolnictwa, a porównanie do pijanego kierowcy to porażka. Najpierw uwolnij swoje myślenie od standardów a później pisz o wolności.

Tak oto doszlismy do wniosku, że dyktatura to afirmacja wolności jednostki.
Jak pisał Orwell:
"Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła".


CYTAT
Dyktatura

Może porażką jest używanie pojęć których się do końca nie rozumie, może porażką jest ... ignorancja historyczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 10:30  
Cytuj
CYTAT

"W XIX wieku robotnik mógł utrzymać siedmioro dzieci i swoją niepracującą żonę bo podatki były 20 krotnie mniejsze"
No przecież oni pospadają z krzeseł lub się zadławią jak będą cos jedli..


Wez mi prosze napisz w punktach co w tym zdaniu z robotnikiem jest nieprawdziwe, moze i ja sie posmieje.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:08  
Cytuj
JKM na płaszczyznie gospodarczej ma wiele dobrych pomysłów ; jednakże na rozwiązanie problemów wspłóczesnej Polski nie ma żadnej recepty - patrz problem ZUS

poza tym (jak sam oświadczył) nie chce być premierem lecz ewentualnie prezydentem, bo nie wymaga to podejmowania decyzjii

...a tak na marginesie: pamiętacie jak kilkanaście miesięcy temu JKM mówił, że jesli zdecyduje się startowac do parlamentu to tylko dla pieniędzy? ( bo i tak wiekszośc wyborców to durnie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:10  
Cytuj
anonim Po co w takim razie używasz słów, których nie rozumiesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:13  
Cytuj
A odnosnie dyktatury, to mamy swiezy przyklad z libii, jak im sie tam teraz wszystim dobrze w demokracji zyje to az bania puchnine :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
anonim Po co w takim razie używasz słów, których nie rozumiesz?


Dziecinada.

CYTAT
A odnosnie dyktatury, to mamy swiezy przyklad z libii, jak im sie tam teraz wszystim dobrze w demokracji zyje to az bania puchnine :]

Demokracja to system głupi jak lewy but ... ale pokaż lepszy; abstrahuję od dociekań czy tak samo nazywamy to co się dzieje w Libii.
Zauważ, że jednak tylko w tym systemie możesz bez skrępowania prowadzić tę dyskusję, choćby nie wiem jak była infantylna.
Czy za oświeconej dyktatury tow. Wiktora (Piłsudskiego) mógłbyś sobie tak pogadać? poza celą w Berezie Kartuskiej rzecz jasna.
Może w Korei Płn?
Może w Rosji?
Może na Kubie?
Może w Wenezueli?
Może w Hiszpani Franco?
Może w Chile Pinocheta?
Może w Portugalii Salazara?
Może w Kambodży Pol Pota (Brata Numer Jeden)?
itd.

Ignorancja to śmiałość i siła, prawda?
A może po prostu ordynarne kłamstwo i manipulacja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:44  
Cytuj
Dziecinada? Ty o wolności słowa a ja o gospodarce? To te twoje wynurzenia są dziecinne.
Każda demokracja powoli ale skutecznie doprowadza do socjalizmu. W europie już to mamy, rządy zaspokajały nierobów kredytami i stąd kryzys. No ale to takie demokratyczne. Ludzie sami wybierali tych socjalistów a dzisiaj nazywają ich złodziejami. U nas też powoli stajemy się krajem socjalistycznym. Coraz częściej słychać, że nie opłaca się pracować, bo po co. Rząd ma dać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:53  
Cytuj
CYTAT

Demokracja to system głupi jak lewy but ... ale pokaż lepszy;

oczywiscie ze dyktatura z sensowym wladca :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
Każda demokracja powoli ale skutecznie doprowadza do socjalizmu. W europie już to mamy, rządy zaspokajały nierobów kredytami i stąd kryzys. No ale to takie demokratyczne. Ludzie sami wybierali tych socjalistów a dzisiaj nazywają ich złodziejami. U nas też powoli stajemy się krajem socjalistycznym. Coraz częściej słychać, że nie opłaca się pracować, bo po co. Rząd ma dać.


No i wszystko jasne.
Hm, tyle czlowiek się naczytał, nasłuchał o świecie ciągle żyjąc watpliwościami a tu wystarczyło zerknąć na prowincjonalny serwis internetowy.
Tow. JKM namaści na pewno do Nobla z politologii, ekonomii i filozofii.
Hm, a może Ty to taki drugi politolog z ligi magistra Lucka?

Ja już dziękuję za udział w tym panelu.
Powaga tej dyskusji mnie przerasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 20:17  
Cytuj
CYTAT

Ja już dziękuję za udział w tym panelu.
Powaga tej dyskusji mnie przerasta.

szerokosci, idz i walcz z globalnym ociepleniem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
oczywiscie ze dyktatura z sensowym wladca :]


Młodzieńcza, pryszczata naiwność i niedojrzałość czy pospolite cwaniactwo?


CYTAT
szerokosci, idz i walcz z globalnym ociepleniem :]


Wyczyściłeś już buty swojemu wodzowi niewolniku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Młodzieńcza, pryszczata naiwność i niedojrzałość czy pospolite cwaniactwo?

mozesz dopisac jeszcze krzywego ch...a :]

odpisalem w tonie takim jak Twoj i odrobine zazartowalem, masz do mnie o to pretensje? Skaczesz do oczu i bijesz piane. Moze tez masz krzywego ch..ja ?:] Idz zmien panel i pokoj z Toba.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

"W XIX wieku robotnik mógł utrzymać siedmioro dzieci i swoją niepracującą żonę bo podatki były 20 krotnie mniejsze"
No przecież oni pospadają z krzeseł lub się zadławią jak będą cos jedli..


Wez mi prosze napisz w punktach co w tym zdaniu z robotnikiem jest nieprawdziwe, moze i ja sie posmieje.


W XIX wieku było zajebiście, było dużo mniej wypadków samochodowych. Dyktatora też mieliśmy, ale ruscy go powiesili na stokach cytadeli, więc chyba mądry nie był, skoro dał się powiesić.

Jakby tu zrobić, żeby mieć takiego mądrego dyktatora? Przeciez nie będziemy go wybierać w wyborach, bo demokracji ma nie być.
Jak on się ma wyłaniać z tłumu. Może weźmie karabin rąbnie premiera i weźmie wszystkich za pysk. Nie wszyscy wpadną w zachwyt, wiadomo, każdy ma swoje zdanie, Przeciwników trzeba będzie zabić lub wsadzić do wiezień, ale potem będzie sielanka i dobrobyt gospodarczy.
A jak zobaczy, że ma nieograniczona władzę, policję i wojsko za sobą to może zacząć grabić wszystko dla siebie i swojej świty? O nie, to będzie człowiek o gołębim sercu, takiego Bog nam da na pewno, a po nim jeszcze jednego i jeszcze jednego...
Czy ja mówiłem, że ktoś tu jest naiwny? przepraszam, wcale tego nie mówiłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 23:33  
Cytuj
To Ty nie wiesz, że "wodzu" czerpie legitymację swojej oświeconej władzy "Dei gratia"?

Aby żyła w szczęśliwości połowa ludzkości to najpierw należy wyrżnąć tę drugą połowę, z miłości do ludzkości.
Ot takie heglowskie ukąszenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2014r. 23:47  
Cytuj
marek opisales sie jak dziki i nic na temat, odpiszesz mi na pytanie, czy zaczniesz o higienie?

anonim - przeciez juz sie zegnales :] idz ze sobie

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 00:02  
Cytuj
Nie odpowiemumiech
Cała mądrość świata jest przecież w książkach, a tyle ludzi głupich dookoła, choć czytać umieją.
Do pewnych rzeczy trzeba dojść samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 00:06  
Cytuj
rozumiem, to nastepnym razem zanim cos napiszesz to przemysl ze 2 razy, czasami pisanki wypada jeszcze wybronic :-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
Cała mądrość świata jest przecież w książkach, a tyle ludzi głupich dookoła, choć czytać umieją.


Tu nie idzie o mądrość czy prawdę a książka to pierwsza rzecz, która trafia przed lufy dyktatury.
Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda (Orwell).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Demokracja to system głupi jak lewy but ... ale pokaż lepszy;

oczywiscie ze dyktatura z sensowym wladca :]


Ifeelgood - nie obrażaj się, ja nie mam obowiązku ani cie edukować, ani odpowiadać na twoje pytania, tak jak ty nie musisz odpowiadać na pytanie jak to zrobić, aby dyktator nie zabijał ludzi i był "sensowny" cokolwiek miałoby to znaczyć.
Z czego będą się śmiać europarlamentarzyści wraz ze mną, niech to na razie będzie dla ciebie tajemnicą.

Wzrost gospodarczy w Rosji i w Niemczech w latach 30-tych był największy na świecie, gdyby nie dyktatura z pewnością nie byłoby to możliwe.

Coś mi się zdaje, że lekcja jaką nam dał XX wiek odchodzi powoli w zapomnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Coś mi się zdaje, że lekcja jaką nam dał XX wiek odchodzi powoli w zapomnienie.


Wręcz przeciwnie - okazuje się, że XX wiek dla śniących o wielkości drobnych cwaniaczków może być inspirujący i dać im sposób na życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Coś mi się zdaje, że lekcja jaką nam dał XX wiek odchodzi powoli w zapomnienie.


Wręcz przeciwnie - okazuje się, że XX wiek dla śniących o wielkości drobnych cwaniaczków może być inspirujący i dać im sposób na życie.



Ludzi, którzy chcą wolności gospodarczej i pomnażania majątku własną pracą nazywasz cwaniaczkami, a tych którzy poszerzają bandę urzędników, przeprowadzają lewe przetargi i wprowadzają podatki od pracy kim nazwiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2014r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Ludzi, którzy chcą wolności gospodarczej i pomnażania majątku własną pracą nazywasz cwaniaczkami, a tych którzy poszerzają bandę urzędników, przeprowadzają lewe przetargi i wprowadzają podatki od pracy kim nazwiesz?

Bez obrazy ale to tona naiwności.


Ps.
"Nasz kodeks moralny jest absolutnie nowy. (…) nam wszystko wolno, ponieważ jako pierwsi na świecie wyciągamy miecz nie w celu zniewolenia, lecz w imię wolności i wyzwolenia spod ucisku."

Wiesz kto to powiedział?
Znany symbirski piewca wolności, wyzwolenia spod ucisku i pokój niosący ... tow. Ulianow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »